Jump to content
Dogomania

Kliker Andrzeja Kłosińskiego


Polna

Recommended Posts

Pojawiła się książka Andrzeja Kłosińskiego pt. "Kliker. Podstawowe wiadomości na temat treningu z użyciem klikera". Czy ktos juz czytał ?
Właśnie zamówiłam mam nadazieje, ze było warto. :razz:

"KLIKER. Podstawowe wiadomości na temat treningu z użyciem klikera - Andrzej Kłosiński - Wyd. AmiChien
Podręcznik - instrukcja, która umożliwia rozpoczęcie samodzielnego szkolenia psa z użyciem zdobywającego ogromną popularność narzędzia jakim jest kliker. Poszczególne ćwiczenia ilustrowane są kolorowymi zdjęciami lub rysunkami. Patronat medialny miesięcznika Mój Pies."

[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_5338.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Czy ktoś słyszał o psach wyszkolonych klikerem przez p. Kłosińskiego??[/quote]
:shake:
a to nie jest przypadkiem ten pan od "szkoly" psychologii zwierzat?
ale chciaz sobie przejrze w empiku i jak okaze sie fajna to kupie, bo wiecie nigdy nic nie wiadomo :diabloti: ale pewnie jest to wiedza podstawowa... bardzo podstawowa biorąc pod uwage cene ksiazeczki za ktora zapewne idzie ilość stron :cool1:. ale przyznam ze fajny pomysl ze mozna kupic z klikerem lub bez (taniej) czy to tylko w karusku tak dają?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][URL="http://rozmowy.onet.pl/artykul.html?ITEM=1100659&OS=51415"][/URL]
Jest włascicielem Karuska[/quote]
acha no to wszystko wyjaśnia dlaczego narazie tylko w karusku :p, buu strasznie mi sie podoba ta okladka i coraz bardziej sie przekonuje do kupna ( wiadomo, kolejna psia ksiazka do kolekcji :eviltong: ), tylko ten karusek taki ze jednej rzeczy sie kompletnie nie oplaca bo przesyłka to druga taka książeczka :-(
[B]Polna[/B]- koniecznie daj znac jak przeczytasz

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie przeczytałam, ale z tego co "przejrzałam" to:
jest to cienki zeszycik (25str.)
wydaje mi się, ze sama mogłabym napisać coś takiego na podstawie strony klikerowej (oczywiscie nikomu nie ujmując ;) )
podstawowe informacje dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę z klikerem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Jeszcze nie przeczytałam, ale z tego co "przejrzałam" to:
jest to cienki zeszycik (25str.)
wydaje mi się, ze sama mogłabym napisać coś takiego na podstawie strony klikerowej (oczywiscie nikomu nie ujmując ;) )
podstawowe informacje dla kogoś kto dopiero zaczyna zabawę z klikerem.[/quote]

super dzieki za opinie, w takim razie nie zamawiam :diabloti: , przejrze w empiku :eviltong: a co do ceny toz to ksiazeczki z serii hobby maja wiecej stron i wiedzy (maly druczek) a cena podobna i nawet niższa. nie ujmujac nic tym ksiazeczkom bo bardzo je lubie :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Podobnie jak "Dlaczego ój pies kuleje?" - 28 stron, ok. 7 zł i mowa przeważnie(jeśli nie tylko) o dysplazji stawów łokciowych i biodrowych.[/quote]
eee 28 str tylko? wlasnie czekam na to, zamowilam w galaktyce za 5 zl ale jako dodatek do innej ksiazki bardziej.
a powracając do tego klikera to i tak fajnie ze cos takiego po polsku wydali bo jak sie pojdzie do sklepu to co my mamy o klikerze? wlasciwie to nic. B Waldoch- ale tego raczej w ksiegarniach nie ma, Patt Miller- tez ciezko znalezc na polce i K.Pryor- i to w dziale o poradnikach a nie w zwierzętach :evil_lol: tak więc ja tam sie cieszę, w sumie dla kogoś kto kompletnie nie wie o co chodzi to taka mała i tania książeczka bedzie wspaniałą zachetą i początkiem wspólnej pracy z psem :lol:. a z drugiej strony szkoda bo chcialam poszerzać swoja wiedze a w takiej książce to raczej nie znajde niczego nowego... tak więc czekam na inne klikerowe pozycje :p

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Książeczka A.Kłosińskiego zawiera bardzo podstawowe informacje dotyczące treningu z klikerem, ale dla kogoś, kto dopiero zaczyna jest świetna.
A. Kłosiński jest behawiorystą, więc zajmije się rozwiązywaniem problemówz psami, a nie szkoleniem ich. Jednak sam bardzo często poleca swoim klientom pracę z klikerem, by mogli w łatwy sposób nawiązać więź ze swoim psem. Ta książeczka powstała najprawdopodobniej właśnie z powodu wielu watpliwości i błędów jakie popełniają ludzie początkujący, nie mający możliwości nauczenia się klikania w praktyce. Tak na marginesie, ja sama, zanim nie wylądowałam na szkoleniu klikerowym, byłam przekonana, że ta metoda jest bez sensu.
Tak więc książka dla początkującego, jak najbardziej, dla znającego się już na rzeczy - raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Książeczka A.Kłosińskiego zawiera bardzo podstawowe informacje dotyczące treningu z klikerem, ale dla kogoś, kto dopiero zaczyna jest świetna.
A. Kłosiński jest behawiorystą, więc zajmije się rozwiązywaniem problemówz psami, a nie szkoleniem ich. Jednak sam bardzo często poleca swoim klientom pracę z klikerem, by mogli w łatwy sposób nawiązać więź ze swoim psem. Ta książeczka powstała najprawdopodobniej właśnie z powodu wielu watpliwości i błędów jakie popełniają ludzie początkujący, nie mający możliwości nauczenia się klikania w praktyce. Tak na marginesie, ja sama, zanim nie wylądowałam na szkoleniu klikerowym, byłam przekonana, że ta metoda jest bez sensu.
Tak więc książka dla początkującego, jak najbardziej, dla znającego się już na rzeczy - raczej nie.[/quote]

Agnisia, może trzeba było wogóle przekopiować maila którego dostałam od Kłosińskiego i wysyłałam na klikera :> Dobra jesteś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']Agnisia, może trzeba było wogóle przekopiować maila którego dostałam od Kłosińskiego i wysyłałam na klikera :> Dobra jesteś...[/quote]
Nie czytałam Twojego maila. Dopiero dzisiaj otworzyłam skrzynkę. Chyba, że pisałaś to gdziś jeszcze i zostało mi w pamięci. Ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że kogoś kopiuję.

Link to comment
Share on other sites

Otwarłam teraz jeszcze raz skrzynkę mailową dla pewności i Twój mail od A. Kłosińskiego miałam nieprzeczytany. Może jak znim rozmawiałam to mówił podobnym słowami, którymi odpisał Tobie. Sama już nie wiem. Jeżeli rzeczywiście kogoś niechcący powieliłam to przepraszam.

[SIZE=1]Zniknęła mi opcja edytowania postów :shake: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Broszurka wyjaśnia czym jest kliker i daje zupełne podstawy. Dla początkującego klikerowca jak najbardziej ok bo w przystępnej cenie. Mnie tez się wydawało że to klikanie to jakaś przesada ale stwierdzam, że "w tym szaleństwie jest metoda".

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...