Jump to content
Dogomania

Szukamy wsparcia!


natalia.aleksandrov

Recommended Posts

Sytuacja jest niewesoła... Przy ulicy Darzyborskiej w Poznaniu mieszka kilkadziesiąt (około 20) bezdomych kotów. Te, które dały się złapać, były u weterynarza. Ale... Brakuje funduszy. Koty sponsoruje dziewczyna, która przeznacza na to mnóstwo pieniędzy, a ma swoje życie, rodzinę i wydatki. Brakuje nam wszystkiego, a najbardziej karmy, pieniędzy na sterylizacje (idzie marzec!!!), no DT/DS. Dziewczyna (o której wspomniałam powyżej) ma stamtąd parę kotów w domu, ale nie może sobie pozwolić na więcej, ja również. Potrzebujemy wsparcia - może ktoś mógłby nas poratować?
Chętnie opowiem więcej w bezpośrednim kontakcie, bo sytuacja tych kotów jest o wieeeleee bardziej skomplikowana ;(
Kontakt: 791146313

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

bardzo źle. potrzebujemy karmy (zarówno mokrej i suchej, mokrej przydałyby się jakieś whiskasy deluxe, bo na to łapiemy koty) i BARDZO POTRZEBUJEMY PIENIĘDZY. u weterynarza wydałyśmy na razie parę stówek, a suma rośnie - parę kotów ma problemy zdrowotne, jeden był do uśpienia. nie dajem yrady finansowo, nikt nie chce pomóc. żadna fundacja nie chce zasponsorować weta w razie choroby, nie mówiąc o kastracji :(

Link to comment
Share on other sites

są rachunki zachowane - można też płacić bezpośrednio na konto pani doktor, gdyby byli chętni. zdjęcia kotów są np. tutaj: [URL]http://www.facebook.com/PomagajmyKotom[/URL]
Ja nie jeżdżę na Darzyborską prawie w ogóle, Ania to robi - a ona jest trochę na bakier z internetem ;) najlepiej jest się kontaktować z nami telefonicznie, żeby pomóc... Ogłoszenia się przydadzą - dla tych kotów, które są właśnie tam na fejsie.

Link to comment
Share on other sites

nie mają szczepien. na to nie mamy pieniędzy, wszystko idzie z naszych (głównie z Ani) prywatnych funduszy. koty sa karmione raz dziennie, odrobaczane i leczone - standardowo to jest około 1000 zł miesięcznie. tragedia... do kastracji jest parę kotek, kotów Ania nie chce kastrować., żeby sobie radziły na dworze, bo nie mamy DT. z łapaniem ich jest trudno i to bardzo - większość nie wchodzi nawet na jedzenie do klatki łapki, trzeba się trochę namęczyć przy tym...

Link to comment
Share on other sites

ok, napisze do 1 dziewczyny z prosba o pomoc-o wsparcie na kastracje- tylko co dalej?? Czy po kastracji te kotki beda mialy miejsce, aby zrezegerowac sily( mowa tu o DT?), a co jesli zostana wysterylizowane i nie bedzie gdzie ich przetrzymac?? i co dalej?? Kurcze, przepraszam za tyle pytan, ale niestety musze o tyle wypytac, aby wiedziec jak bede mogla pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']nie mają szczepien. na to nie mamy pieniędzy, wszystko idzie z naszych (głównie z Ani) prywatnych funduszy. koty sa karmione raz dziennie, odrobaczane i leczone - standardowo to jest około 1000 zł miesięcznie. tragedia... do kastracji jest parę kotek, kotów Ania nie chce kastrować., żeby sobie radziły na dworze, bo nie mamy DT. z łapaniem ich jest trudno i to bardzo - większość nie wchodzi nawet na jedzenie do klatki łapki, trzeba się trochę namęczyć przy tym...[/QUOTE]

Kocury (jeśli to oczywiście możliwe) również warto kastrować. Taki kot spokojnie sobie poradzi na wolności, a nawet lepiej dla niego, bo nie będzie uczestniczyć w walkach. Najczęściej to właśnie kocury są zmasakrowane jak zaczynają się ruje i walki. Oczywiście priorytetem są kotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Witam otrzymałam zaproszenie na wątek, niestety u mnie pustka na koncie.... w tym miesiącu jestem spłukana.[/QUOTE]

Obecność i podnoszenie mile widziane, dziękuje za przybycie...


A oto banerek od Cioteczki fochu:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223788-Szukamy-wsparcia!?p=19170531"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/68/kotyv.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...