Jump to content
Dogomania

GRAF 4 lata - tervueren szuka odpowidzialnego domu !!!


Kami & Arica

Recommended Posts

Witajcie

Moi znajomi niestety muszą oddać swojego psa (belga - terveuren). Pies ma 4 lata, właściciele nie mają czasu żeby się nim zajmować i pies całymi dniami jest sam na ogrodzie, nie wychodzi też na spacery przez co jest dość nie wyżyty. Ze względu na to że ich sytuacja się zmieniła i nie mają dostatecznej ilości czasu żeby zapewnić psu tego co potrzebuje postanowili poszukać mu nowego domu, który będzie miał czas na rozsądne spożytkowanie jego energii. Pies chował się z dzieckiem aczkolwiek nie jest zbyt ostrożny. Nauczony podstawowych komend, ale jeszcze daleka droga do ideału. Graf (tak sie nazywa) jest bardzo energicznym i wesołym psem. Jest trochę lękliwy, boi się wystrzałów i burzy. Proszę o pomoc w znalezieniu dla niego odpowiedzialnego domu. Nie wiem czy są jakieś organizacje pomocy belgom, jeżeli tak to proszę o namiary bo nic nie mogę znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Organizacji pomocy OB nie ma.
Podaj jakiś kontakt, może jakieś zdjęcia. Mogę założyć psu wątek na forum belgowym w naszym SOSie [URL="http://bb.belgi.com.pl/index.php?page=Board&boardID=15"]LINK[/URL]
Jeszcze takie pytanie, skąd pochodzi ten terwik? Może hodowca zastrzegł w umowie punkt o pierwokupie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...