Jump to content
Dogomania

Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie ja jestem taka twarda tylko mąż.Postawił warunek ,że 3 psy i koniec.
W porywach zdarzało sie ,że były i 4 ,ale na krótko.
Ponieważ mąż mocno bierze udział w opiece nad nimi, muszę się liczyć z jego zdaniem. Teraz jest też 1 kicia ,a jeszcze rok temu były 2.sztuki.
Może i to dobrze,ze stawia granice,bo inaczej kto to wie....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przedwczoraj minęły już 2 miesiące jak Fryga jest w DS.
Zadzwoniłam do pańci i dowiedziałam sie ,ze wszystko jest SUPER.
Fryga była na szczepieniu, na wszelki wypadek miała założony kaganiec. Trochę pokazała ząbki ,ale nie warczała.
Wetka była zdziwiona ,ze wiek Frygi jest oceniony na 8 lat , bo dałaby jej najwyżej 5.
Pańcia zadowolona z suni.Bawi się , gania po mieszkaniu za pluszakami.Śpi jak zwykle z pańcią, która jest bardzo zadowolona z Frygulca.
Nie mogę się nacieszyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To jest odpowiedź na moje noworoczne życzenia dla Frygi i jej rodzinki.


[B][COLOR=#b22222]Witam, także składamy życzenia samych dobrych chwil w Nowym Roku i wiele uratowanych psich serduszek. Frygunia miewa się super. Przeszła chrzest bojowy w Święta i zdała go celująco. Mama nieustannie odnajduje jej same zalety, które to nie pomieści nawet mikołajkowy worek. Ta fascynacja nie ma granic :). Bo też taka prawda, że Fryżka jest super. Czasem zmarszczy nosek ale kto nie ma czasami dość tego świata. Pozdrawiamy, dużo uśmiechu dla wszystkich czworonogów i trzymamy kciuki za Kredeczkę aby znalazła dobry domek - Frygowa ekipa. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ale fajnie! :) Ja też zawsze wysyłam życzenia świąteczna lub noworoczne do wszystkich domków "moich" psiaków, bo uwielbiam otrzymywać takie właśnie informacje jak ta powyżej i w tym roku też mi to było dane! To działa jak turbodoładowanie i co tam pogryzione meble, zasikane dywany! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To jest odpowiedź na moje noworoczne życzenia dla Frygi i jej rodzinki.

[B][COLOR=#b22222] [/COLOR][COLOR=#000000].... Mama nieustannie odnajduje jej same zalety, które to nie pomieści nawet mikołajkowy worek. Ta [COLOR=#b22222][/COLOR]fascynacja nie ma granic[/COLOR][COLOR=#b22222] :). Bo też taka prawda, że Fryżka jest super. Czasem zmarszczy nosek ale kto nie ma czasami dość tego świata. [/COLOR][/B][/QUOTE]

Ech Fryga, ale masz super Pańcię :loveu:
Żeby tak wszystkie psy fascynowały swoich ludzi,
i wszyscy chcieli zauważać przede wszystkim zalety.
Cudneee wiadomości...:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Kilka dni temu rozmawiałam z pańcią Frygi.Wszystko jest OK. Menda ma swój charakterek, ale z pańcią ,córką i zięciem się dogadują bardzo dobrze. Oczywiście śpi w łóżku, pierwszą część nocy cała pod kołdrą ,a potem na wierzchu.
W maju była strzyżona na sznaucerka , teraz ma być powtórka.
2 razy zdarzył sie taniec za ogonem, gdy uparci ludzie w parku koniecznie chcieli ją pogłaskać mimo protestów pańci i niechęci Frygi.dobrze ,że małpiszon nie dziabnął.
A tu jest treść dzisiejszego mejla od córki pani :
[COLOR=#b22222][B]Dzień dobry,

[/B][/COLOR][COLOR=#b22222][B]w załączeniu wysyłam kilka fotek przeuroczej modelki.[/B][/COLOR]
[COLOR=#b22222][B]Fryga ma się superowo[IMG]https://webmail.esculap.pl/images/blank.png[/IMG]. Dziś powitała nas szaloną sambą z wysokimi akrobacjami powietrznymi. Ja ją osobiście nazywam kozicą górską bo jej zwinność czasami przyprawia nas o ból brzucha przy salwach śmiechu.[/B][/COLOR]
[COLOR=#b22222][B]Jest bardzo pogodna i wpatrzona w Mamę jak w obrazek.Co oczywiście jest miodem na Jej serducho.[/B][/COLOR]
[COLOR=#b22222][B]Bardzo się ciesze,że z mocy białej róży.... [/B][/COLOR]
[COLOR=#b22222][B]Super,że po Frydze już tyle psiaczków znalazło spokojną przystań, a nawet życie... rewelacja.[/B][/COLOR]
[COLOR=#b22222][B]Pozdrawiamy jeszcze wakacyjnie - Agnieszka.
[/B][/COLOR]


[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4782/skka.jpg[/IMG]



[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1371/a8gs.jpg[/IMG]

[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/843/8rew.jpg[/IMG]


[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9919/8kls.jpg[/IMG]

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Jaka kudłata, zwłaszcza łapki całkiem sznaucerkowe się zrobiły! Zadowolona i rozluźniona, naprawdę wygląda na pogodną. Z dawnej Frygi (jaką pamiętam) został błysk w oku, a chyba ogólnie odmłodniała - cudnie wygląda.
Miło, że ludzie od Frygi tacy są sympatyczni, no i że są świadomi, jak można pomagać psom, obserwując pracę Poker. Taka świadomość to kolejna iskierka poszerzająca krąg dobra na świecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Dostałam dziś bardzo przykrą wiadomość.Spłakałam się jak bóbr.

Dobry wieczór,

niestety nie mam dobrych wieści. Frygusia opusciła nas po 2,5 letniej walce z cushingiem. Odeszła od nas 25.05.2017. Ostatni okres był bardzo trudny, vetoryl z jednej strony pomagał, a z drugiej niszczył. Dostawała w ostatnim czasie ogromną ilość tabletek na wątrobę, wzmacniające nóżki i na stany padaczkowe. Była bardzo dzielna. Pomimo tej strasznej choroby bardzo się na nas otworzyła i mimo specyficznego charakterku stała się słodziakiem jedynym w swoim rodzaju. Pozostawiła w naszych sercach straszną wyrwę ale mam nadzieje, że była z nami szczęśliwa.

Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...