Jump to content
Dogomania

SZUKAM HODOWLI KAUKAZA- Proszę o polecenie


markrzy

Recommended Posts

  • 7 months later...

Witam! Założyłem konto na tym forum żeby ostrzegać innych przed hodowlą KLARYMA z środy wielkopolskiej . Byłem w identycznej sytuacji jak Ty, mój 11 letni pies Kaukaz który służył mi wiernie i dobrze, odszedł za tęczowy most. Postanowiłem znaleźć mu godnego zastępcę. Wybór padł na Klarymę bo nigdzie nie znalazlem zadnej złej opini na jej temat a akurat mieli szczeniaki bo utytułowanym psie z innej znanej hodowlii. Szczeniak był drogi, miał być idealny wystawowy mocnej budowy. Niestety weterynarzem nie jestem i zaufałem hodowcy i jego ocenie stanu zdrowia szczeniaka. Jakie było moje zaskoczenie gdy kilka dni po zakupie psa odwiedził mnie weterynarz i powiedział mi że pies ma krzywice przednich łap . Trudną do leczenia, możliwe że nigdy pies nie będzie zdrowy. Pies kosztował blisko 3000 tys złotych. Poprosiłem o odbiór szczeniaka i zwrot gotówki, ponieważ dowiedziałem się pocztą pantoflową że hodowca zdawał sobie doskonale sprawę iż pies nie jest pełnowartościowym szczeniakiem i z premedytacja mnie skłamał licząc na to że pies dojdzie do formy. W tej chwili wszczynam postępowanie sądowe przciwko hodowcy. Zdecydowanie nie polecam. Mogłem poczekać i zdecydować się na psa z innej bardziej renomowanej hodowli kaukazów. Teraz mam chorego psa który się męczy i świadomość że zostałęm bezczelnie oszukany.

Edited by aniol1988
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='markrzy']Wczoraj zmuszeni byliśmy uśpić naszą 14 letnią sukę:((. Szukam następczyni- szczeniaka, dodam, że nie interesuje nas bieganie po wystawach. Szukam dobrej hodowli , ze zdrowymi psami.[/QUOTE]

Witam.Będę mial szczeniaki owczarka kaukaskiego na sprzedaż wczesna wiosna z przydomowej hodowli.Rodzice szczeniaka będą do wglądu na miejscu.Mozna zobaczyc tez 9 i 2 miesięcznego psa które zostały u nas w domu.Mogę wysłać zdjęcia wcześniejszego miotu.Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...