Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']I nie wiem czy to od razu nie powinna być Celinka[/QUOTE]
Dokładnie tak, wg mnie też. Pisałam nawet o tym wcześniej...

[quote name='Carrie i Tequila']Zgadzam się. Najlepiej będzie się orientowała w jego finansach kiedy już do niej trafi.[/QUOTE]
Widzę Carrie, że sama trafiłaś, zanim podesłałam Ci link:)...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ciotki widzę, że zleciałyście się błyskawicznie (szum mioteł słyszałam w powietrzu:eviltong::diabloti: ), a ponieważ moja była w remoncie doleciałam dopiero teraz;) :evil_lol:. Chciałabym również pomóc, więc proszę Selin o nr konta dziadkowego na pw.
I trzymam mocno kciuki za transport z moimi czarodziejami :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cześć, Siwy, tu Rulon z Warszawy. Trzymam za Ciebie z Dużymi wszystkie łapy, jakie mamy. Dasz radę, ciocia Celina z Muszkieterami już czeka, a my Ci napelnimy portfel, żebys był zdrów, najedzony i cieszył sie wiosennym słoneczkiem :)

Toyota, czekamy jak na szpilkach na wieści o bryce szwagra...

Link to comment
Share on other sites

No tak, wszystkie już przytupujemy bo kaska na transport jest, teraz zbierać się w drogę jechać tylko trzeba!!!
Dziadziusiu! Pojedziesz Ty do Raju, do Dobrego życia pełnego miłości, troski i opiekuńczości.....
Mam nadzieję, że Celinia ma jakiś kontakt z Toyotą, i już się dzieje jeżeli chodzi o transport?
Celiniu! Co z pieniążkami? Wysyłać do Ciebie na konto, czy jakoś inaczej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Dzwoniłam do Cioteczki Toyoty-musimy cierpliwie czekac na wieści czy uda się Tej PAni pożyczyć auto od Szwagra....a Pani pracuje-musi wolne sobie załatwić....a mnie już skręca-nie potrafię spać w nocy-myślę stale jaki będzie,czy płacze,czy jest w miarę zdrowy.[/QUOTE]
Rozminęły się nasze posty.....
Kurcze, trzeba działać jak najszybciej, chyba kilka dni urlopu to nie jakiś wielki problem, i jeszcze to auto....
Niby wszystko mamy, a tu znowu trzeba czekać.....

Link to comment
Share on other sites

JA myślę,że z kasą wstrzymajmy się-jak już będzie wiadomo kiedy transport może warto,by było wysłać Toyocie,która może dać Pani wiozącej Okruszka ? Toyota jak wejdzie na wątek na pewno odpowie co o tym myśli...ja zaczynam powoli szykować kocyki-muszę przekonać moich,żeby część dóbr materialnych oddali:diabloti:....przy najbliższej okazji wyjazdu do Opola-muszę kupić posłanko.Pan Lukruś musi mieć wszystko godne Króla....ja już przygotowałam adresówkę-czeka z wypisaniem danych-ta od Cioci Taks:loveu::loveu:

Idę przekonywać Jamniki-oj będziemy się targować co do kocyków...pewnie i tak matka zgłupieje i kupi nowy...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ufffff.... przebrnęłam! Wczoraj utknęłam z nowymi podopiecznymi ;) Baaardzo się cieszę, że się wszystko układa jak w pudełeczku! Czwartym Muszkieterem był d'Artagnan ;) Ale jeśli chcemy los odwrócić, to może Dziadeczka nazwać... Junior!?!?!?!? ;) Gdzieś tu wyżej padło Sopelek i Lukruś - boskie! :) Niech już wyruszy w tę podróż życia, bo też się nie mogę doczekać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Wow-Ciocie już bazarki robią...aż se pobeczałam....cudne rzeczy...a ja nie wytrzymałam i licytuję-torba fajna by była dla Lukrusia-Sopelka na wyjazdy do weta co Cioteczki?:loveu::loveu:[/QUOTE]
No torba SUPER!!! Szkoda, że nie ma opcji KT, kupilibyśmy od razu Lukierkowi-Sopelkowi....
A może podwójne przelicytowanie???
A co z transportem? Wiemy już coś?

Link to comment
Share on other sites

Torba jest prześliczna, ale wydaje mi się, że 37 cm długości, to może być trochę mało dla standardowego jamnisia... Ja w takim rozmiarze noszę moje małe miniatury i nie ma tam za dużo luzu. Ale i Sarunia i Celinka mają w domu modeli do zmierzenia - sprawdzcie Cioteczki, czy rozmiar będzie dobry dla naszego Sopelka - Lukierka - Trufelka - Michałka i co tam jeszcze się da z branży cukierniczej ;). Gdyby była za krótka - poszukamy odpowiedniej. Nie będzie nasz Królewicz na piechotę do weta dreptał...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Czy mozna prosic o zmierzenie jamniczka od obróżki do nasady ogona?[/QUOTE]


Może być to trudne, ponieważ on się bardzo boi i nie da się go wyprostować, leży zwinięty w kłębek. W tym pomieszczeniu w drugim kącie jest też sunia, która była spokojna dopóty, dopóki nie zabrali jej szczeniaków do uśpienia. Teraz ma tylko jednego i atakuje każdego. Ciocie, to jest schronisko - tam dzieją się dramaty :(.


N/t transportu nic jeszcze nie wiem, jutro będę w schronie po kaukaza, to się zapytam.

Pieniądze raczej będę miała na wyłożenie, więc tym się nie trzeba przejmować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar'][B]Zapraszam na bazarek dla Staruszka Psio-kocie gadzety-ubranka, obroże, zabawki [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223473-Psio-kocie-gadzety-ubranka-obroze-zabawki-na-Staruszka-Jamniczka-do-29.02?p=18685230#post18685230[/URL][/B][/QUOTE]

bardzo fajny bazarek,same śliczne i przydatne rzeczy.
Umieszczę link do bazarku na 1 stronie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...