Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

Ja też dam fanty i niezależnie dorzucę się do kosztów transportu do Ciebie. Wyżej przy zdjeciach dziadeczka jest telefon do toyoty, która go pilnuje, trzeba jej spytać, może dałaby radę zorganizować transport biedaka aż na samo miejsce do Ciebie? Zwrócimy koszty transportu, jazda w obie strony to będzie pewnie ok. 300 zł, uzbieramy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='keakea']Ja też dam fanty i niezależnie dorzucę się do kosztów transportu do Ciebie. Wyżej przy zdjeciach dziadeczka jest telefon do toyoty, która go pilnuje, trzeba jej spytać, może dałaby radę zorganizować transport biedaka aż na samo miejsce do Ciebie? Zwrócimy koszty transportu, jazda w obie strony to będzie pewnie ok. 300 zł, uzbieramy...[/QUOTE]
Ja rowniez zrobie bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Odległośc tak,bo nie wiem jakby zniósł taką podróż...no i ja nie mam niestety jak po Niego jechać-zdrowie,brak funduszy....:shake:....mogłabym może jakoś przekonać rodzinkę na DT-na leczenie można zrobić bazarki itp.[/QUOTE]
Celinko! jesteś Wielka!!!
I pamiętać należy, że jest połowa dochodu z bazarku, która miała być przeznaczona dla Gabusi, mam nadzieję, że ciocie nie będą miały nic przeciw przeznaczeniu pieniążków na Dziadziusia, cały czas są pieniążki z bazarku dla mojej Luni, która pojechała do domku, nim bazarek się skończył...
Jak decydujesz się Celineczko dać DT Dziadziusiowi, myślę, że wszystkie jamnicze ciocie zrobią wszystko, żeby Cię wspomóc finansowo, bo Serca i Miłości to Dziadzio u Ciebie będzie miał pod dostatkiem!!!
A i Mika obiecuje kolejne fanty dla Staruszka, a wiemy, że rzeczy od Miki są super i ładnie się sprzedają!!! To i ja się dołożę i bazarek mogę poprowadzić:)
Tylko, żeby transport dla Dziadzia znalazł się jak najszybciej i jak najbardziej wygodny, żeby Dziadzio odczuł go jak najmniej....

Link to comment
Share on other sites

Jutro zadzwonię do Cioteczki Toyoty-umówmy się tak-jeżeli nie będzie innej opcji-czyli KTOŚ bliżej mieszkający-bo jak pod Opolem mieszkam-wtedy ja GO biorę na tymczas-część kosztów podróży jakoś uzbieram...tylko potem proszę o jakąkolwiek pomoc-ja niestety jestem na zasiłku rehabilitacyjnym,mam 3 jamniki w domku...ciekawi mnie sprawa jego stanu zdrowotnego-jak weci w schronie Go oceniają?Jest taki podobny do mojego Atosika

tu Atosik jeszcze w schronie

[IMG]http://images3.fotosik.pl/258/ac8a69ae79102eef.jpg[/IMG]

a tu już u mnie

[IMG]http://images27.fotosik.pl/65/f68ced4d59db8a50med.jpg[/IMG]

...no i najważniejsze czy da rady tyle kilometrów przejechać....

Link to comment
Share on other sites

Celinko zrobimy taką zrzutę i tyle bazarków ile będzie trzeba... Ja już się zastanawiałam, czy dam radę z trzema, ale TZ się nie zgodził... Choćbyśmy miały tańczyć i śpiewać na ulicy, to kasę na niego uzbieramy, zobaczysz! Jesteś Wielka, Kochana i Cudowna! uściskałabym Cię, gdybyś była bliżej :)

Link to comment
Share on other sites

Ja w sobotę jadę z dalmatyńczykiem do Warszawy. W środę jedzie ode mnie kaukaz do Białegostoku, ale to zupełnie różne kierunki niż Opole :p.


Zrobię wpis na transportowym, może ktoś będzie jechał tą trasą.


Opiekę weta w schronie pozostawię bez komentarza. Raczej trudno jest cokolwiek stwierdzić na oko.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja w sobotę jadę z dalmatyńczykiem do Warszawy. W środę jedzie ode mnie kaukaz do Białegostoku, ale to zupełnie różne kierunki niż Opole :p.


Zrobię wpis na transportowym, może ktoś będzie jechał tą trasą.[/QUOTE]
Do Opola to mozna przez Warszawę, będzie juz jakaś część drogi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Do Opola to mozna przez Warszawę, będzie juz jakaś część drogi :)[/QUOTE]


Nie dam rady wziąć obu, bo dalmat to trudny zawodnik, a ja mam mały samochód. Zajrzyj na jego wątek, będziesz wiedziała o co chodzi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223297-Jego-dni-są-policzone-prawie-dalmat-czeka-na-eutanazję[/URL]-(.

Podekscytowany kręci się w kółko. Boję się, że będzie to samo robił w aucie, jak będę go wiozła na tylnym siedzeniu z paszczą nad uchem. Ugryziony pracownik boi się wchodzić do niego do boksu. Zapewne będzie sraczka, bo te pobudliwe psy tak najczęściej reagują. Spodziewam się, że będzie ciężko, ale to dla niego jedyna szansa, albo będzie trupem. No i jest agresywny do psów.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Czy nie przydałby się dla Dziadzia osobny wątek?



Tak mi strasznie o niego drży serducho...

Że też nic więcej zrobić nie mogę. Jak tylko będzie wiadomo co i jak, dorzucam do puli na przewóz.

Toyota, nie masz nikogo zaufanego, kto by zgodził się go po prostu zawieźć na miejsce za zwrot kosztów paliwa?

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Celinko zrobimy taką zrzutę i tyle bazarków ile będzie trzeba... Ja już się zastanawiałam, czy dam radę z trzema, ale TZ się nie zgodził... Choćbyśmy miały tańczyć i śpiewać na ulicy, to kasę na niego uzbieramy, zobaczysz! Jesteś Wielka, Kochana i Cudowna! uściskałabym Cię, gdybyś była bliżej :)[/QUOTE]

To ja wydarzenie też będę szykowaś pod zbiórkę.
[COLOR=silver]Przepraszam, że nie szybciej ale cholernie mi zdrowie szwankuje[/COLOR]

[B]To kto bazarki robi żeby wiedzieć gdzie towar słać?[/B]

[quote name='Sarunia-Niunia']Cholercia, żeby znaleźć transport jak najszybciej.....
Szkoda, że to tak daleko, bo nawet za same koszty paliwa wyjdzie duża kwota... Już nawet przez myśl mi przeszło, żeby jechać po Niego specjalnie....[/QUOTE]

[quote name='keakea']Czy nie przydałby się dla Dziadzia osobny wątek?


Tak mi strasznie o niego drży serducho...

Że też nic więcej zrobić nie mogę. Jak tylko będzie wiadomo co i jak, dorzucam do puli na przewóz.

Toyota, nie masz nikogo zaufanego, kto by zgodził się go po prostu zawieźć na miejsce za zwrot kosztów paliwa?[/QUOTE]

Tak mi się wydaje że na tym etapie to już nowy wątek potrzebny, tylko taka sugestia bo jak od toyoty wyjedzie to warto aby ktoś bardziiej bezpośrednio prowadził - no tak mi sie wydaje


[B]na fejsie znalazłam coś takiego:[/B]
[url]http://www.psytransportuj.pl/[/url]
i to
[url]http://www.kuriereuropa.com.pl/[/url]

Link to comment
Share on other sites

kilka dni teu dostałąm takiego maila, może Toyota zadzonisz zapytać jak to dziala. ?

"WITAM BARDZO SERDECZNIE . PRAGNĘ ZAOFEROWAĆ USŁUGĘ TRANSPORTU ZWIERZĄT DOMOWYCH NA TERENIE POLSKI .KOSZT TRANSPORTU JEST STAŁY I NIE UZALEŻNIONY OD ODLEGŁOŚCI WYNOSI 70ZŁ . WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMER
EM TEL: 692620259 E-mail : [email][email protected][/email] !!!!!!PONIEWAŻ DUŻO CZASU JESTEM W TRASIE I MAM OGRANICZONY DOSTĘP DO KOMPUTERA PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ ZE MNĄ TELEFONICZNIE ."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']tanitka to super oferta![/QUOTE]
aż podejrzanie "super"
z pewnością jest to transport "przy okazji" przewozu innych towarów więc pytanie w jakich warunkach i jaką trasą /ile trwa taka jazda
To staruszek , nie wiadomo w jakim stanie fizycznym wiec jednak jakieś minimum komfortu w transporcie musi miec zapewnione jesli ma dojechać żywy

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z taks :( - to bardzo mała kwota za taką odległość, nawet, jeśli ktoś ma bardzo oszczędny samochód, to przejazd na taką odległość i z powrotem, nie licząc dojazdu do punktu odbioru psa, to będzie minimum 200 zł.

Ten jamnik wygląda bardzo krucho, nie może jechać w bagażniku ani w żadnym transporterze, bo umrze ze strachu.
Oprócz kierowcy powinna jechać druga osoba, która będzie mogła się zająć nim w każdej chwili :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...