Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Mam nadzieję, że to nie będzie polskie piekło, nie mam wieści co z Sunią na dzień dzisiejszy. Ja póki co nic nie znalazłam dla niej :( chyba wolałabym żeby była na wolności ciepło idzie może gdzieś przykleiłaby się, ale niech decydują Ci co są w pobliżu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny... przepraszam... :-(, niestety nie zrobię dziś tekstu i nie wiem, kiedy mogłabym temu sprostać ze spokojną głową. Wyjaśnię. W południe wrócił mąż z info, że na pasie zieleni na przelotówce leży pies i tak się zaczęło. 40 min. temu, po kolędzie po lecznicach, wróciłam do domu z sunią (poobijaną, pokancerowaną ale już opatrzoną, zdrutowaną po złamaniu k.udowej). Ledwo wyrabiam na zakrętach ogarniając teraz resztę swoich pociech.

Link to comment
Share on other sites

Jest miejsce dla Suni w hoteliku, okolice Warszawy. Bardzo się cieszę, ale jednocześnie bardzo się boję ..........musimy zebrać deklaracje miesięczne na 300 zł.

Transport Suni może być na wtorek lub na środę. Dokładnie który to będzie dzień dowiem się w poniedziałek.
Sunia musi być złapana i tego dnia nie karmiona, żeby nie było problemów w drodze.....
kto ma kontakt z panią od Suni, proszę poprosić, aby już nie szukała schroniska, tylko w dzień transportu przetrzymała sunię, aby jej nie szukać.
Bardzo proszę o deklaracje, choć niewielkie, bo sama nie dam rady utrzymać Suni w hoteliku.

Bardzo dziękuję za pomoc biance0 :loveu:
Bianeczko, zdrowia Ci życzę i bardzo, bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Jednorazowo daję 20 zł, poproszę nr konta na priv.[/QUOTE]

Dziękuję bardzo :)

[quote name='Abrakadabra']A ja mam nadzieję, że akcja złapania i przetrzymania suczki przebiegnie sprawnie.
Dziękujemy Biance0 :)[/QUOTE]

Abrusia :loveu:, dziękuję za obiecany transport.

Dziewczyny, jak załatwić żebym mogła w pierwszym poście robić rozliczenie? Czy to trzeba pisać do moda, bo wątek zakładała Dorcia44.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Dziękuję bardzo :)



Abrusia :loveu:, dziękuję za obiecany transport.

Dziewczyny, jak załatwić żebym mogła w pierwszym poście robić rozliczenie? Czy to trzeba pisać do moda, bo wątek zakładała Dorcia44.[/QUOTE]

Trzeba pisać do moda. Najskuteczniejsza i najszybsza Maupa4(jeśli pomyliłam nicki- przepraszam).


Obiecane banerki dla suni... może pomogą jej znaleźć dom lub inne bezpieczne miejsce i pieniążki na nie.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223008-okolice-PONIATOWEJ-sunia-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-wyje-pod-zamkni%C4%99tym-domem-to-ju%C5%BC-2-ty"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4586/evay.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223008-okolice-PONIATOWEJ-sunia-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-wyje-pod-zamkni%C4%99tym-domem-to-ju%C5%BC-2-ty"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/3285/eva3i.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223008-okolice-PONIATOWEJ-sunia-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-wyje-pod-zamkni%C4%99tym-domem-to-ju%C5%BC-2-ty"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6716/ewa4.jpg[/IMG][/URL]

Banerki są juz podlinkowane.

Link to comment
Share on other sites

Moja Mama dokłada na Sunię 10 zł miesięcznie.
Kontaktowałm się z Panią od Suni, oczywiście kiedy trzeba będzie złapać Sunię to tam wcześniej pojedzie i będzie czekać. Pani od Suni zadeklarowała 20 zł miesięcznie i jej siostra 10 zł miesięcznie.
Dowiedziałam się ponadto, że Sunia jest tuż po cieczce i 17 marca miała mieć sterylkę w klinice w Lublinie, ale to było jeszcze omawiane wczesniej kiedy nie mówiło się o schronisku. Więc prawdopodobnie trzeba będzie wziąć pod uwagę sterylizację mniej więcej w tym czasie bo potem może być za późno. Dowiedziałam się, że ta Suczka cały czas biegała luzem i nie była nigdy na smyczy. Jest bardzo łagodna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888']Moja Mama dokłada na Sunię [B]10 zł [/B]miesięcznie.
Kontaktowałm się z Panią od Suni, oczywiście kiedy trzeba będzie złapać Sunię to tam wcześniej pojedzie i będzie czekać. Pani od Suni zadeklarowała [B]20 zł [/B]miesięcznie i jej siostra [B]10 zł[/B] miesięcznie.
Dowiedziałam się ponadto, że Sunia jest tuż po cieczce i 17 marca miała mieć sterylkę w klinice w Lublinie, ale to było jeszcze omawiane wczesniej kiedy nie mówiło się o schronisku. Więc prawdopodobnie trzeba będzie wziąć pod uwagę sterylizację mniej więcej w tym czasie bo potem może być za późno. Dowiedziałam się, że ta Suczka cały czas biegała luzem i nie była nigdy na smyczy. Jest bardzo łagodna.[/QUOTE]

Kaja, łagodna do ludzi rozumiem. A do innych psiaków? Jak na nie reaguje?

[B]Dziekując za dotychczasowe, bardzo prosimy o dalsze deklaracje dla tej suni.
[/B]Bardzo przydatny byłby bazarek... czy ktoś może tak wspomóc tę sunię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja8888']ja daję 50 zł i postaram się zaraz skontaktować z tą Panią od Suni i dam znać[/QUOTE]

Kaja, czy to jest deklaracja miesięczna ?
Daj mi jakiś kontakt na pw do siebie lub do tej pani od Suni, żeby dogadać szczegóły transportu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :)

Czyli mamy deklaracji na [B]140 zł.[/B] To jeszcze dużo nam brakuje, bo warunki finansowe w hoteliku są następujące:

Ceny:
pies do 10 kg 11 zł/doba + karma, wet i dojazdy do weta
do 20 kg 13 zł/doba + jw
pow. 20 kg 15 zł/doba + jw

Nie wiem ile Sunia waży. To dopiero zobaczymy na miejscu. Jeżeli zmieści się do 20 kg to za 31 dni pobytu wychodzi 403 zł
Do tego jedzonko i ewentualnie wet ( oby nic jej nie było). Jednak musimy zebrać trochę kasy na sterylkę, na dojazdy i szczepienia.
Czy wiadomo coś o szczepieniach i książeczce zdrowia Suni.

Bardzo proszę częstować się banerkiem ( do wyboru), który ślicznie zrobiła nam Zuzlikowa . To zawsze pomaga rozpropagować wątek, a to w tej sytuacji jedyna nadzieja, że zbierzemy resztę kasy, która brakuje do hoteliku.
Wiem, że nie będzie to łatwe, ale radość z tego, że Sunia będzie już niedługo bezpieczna jest większa od obawy czy damy radę.
Musimy !!!

Na obecną chwilę [B]mamy następujące deklaracje miesięczne:[/B]

Bianka0 - 20 zł
Ania Ł. ( spoza dogo) - 10 zł
Kaja8888 - 50 zł
Mama Kai 8888 - 10 zł
Pani Suni i jej siostra - 30 zł ( 20+10)
ja - 20 zł
[B]Łącznie - 140 zł [/B]plus jednorazowo - Handzia55[B] - 20 zł
[/B]

Edited by EVA2406
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mój kolega 20 zł misiecznie.
A gdzie te pieniążki mamy wpłacać? Na jakie konto?
Podejrzewam, że Sunia nie ma żadnej książeczki nawet nie wiem czy była szczepiona na wściekliznę, muszę dopytać. Będę dzwonić do Pani po 19 to dam znać

Edited by kaja8888
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']EVA2406 bardzo ale to bardzo ci dziekuję za przejęcie wątku i prowadzenie .
Nie mam fuduszy ale chociaż 10 zł miesięcznie wygrzebie dla suni .[/QUOTE]

Dorciu, dziękuję bardzo :) Każda złotówka w tej sytuacji bardzo potrzebna.
Jak dostaniesz wiadomość od moda, to daj znać.

[quote name='kaja8888']Jeszcze mój kolega 20 zł misiecznie.
A gdzie te pieniążki mamy wpłacać? Na jakie konto?
Podejrzewam, że Sunia nie ma żadnej książeczki nawet nie wiem czy była szczepiona na wściekliznę, muszę dopytać. Będę dzwonić do Pani po 19 to dam znać[/QUOTE]

Dziękujemy Koledze :)

[quote name='majqa']EVO, napisz do emilia2280, może Jej fundacja byłaby w stanie wspomóc sterylkę w ramach Akcji Sterylizacji Marzec 2012.[/QUOTE]

majqa, dziękuję za podpowiedź.
Jak piesek po wypadku?

Czyli mamy już deklaracje na [B]170 zł[/B]
Szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...