Jump to content
Dogomania

TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Andzia , a on nie miał tam zastrzyków ? albo urazu ? ja obstawiam że to krwiak lub tłuszczak :kciuki:
do wesela się zagoi , tragedii nie ma , ważne że już PO[/QUOTE]


uraz...miejsce po zastrzyku - jest to możliwe...ale zaczęło się to na wiosnę w zeszłym roku...guzek pojawiał się i znikał, po czym był constns, po jakimś czasie powiększał się i zmniejszał, a od jakiś mies. był mniej więcej stałych rozmiarów....też myślałam, że tłuszczak...ale wet mi powiedział, że nie...miał poprzerastany naczynkami krwionośnymi:( zapas wycięty spory....mam cichą nadzieję, że będzie dobrze jednak...

Link to comment
Share on other sites

Andzia , trzymam kciuki !!!
na pocieszenie Ci powiem , że to co było u mojego psa podejrzane o śmiertelne guzy , okazało się tłuszczakami ..
tłuszczaki przyjmują różną formę .. dlatego nowotwory są takie zdradzieckie .... dobrze że badasz , bo warto
u Kano , to co wyglądało nijak .... było wyrokiem ... dlatego wierzę , że u Zgredzia , jest tłuszczak albo krwiak ... one tak dziwnie czasem wyglądają ...
U Lalki był krwiak , co lekarz też myślał , że gorsze , bo formę miała tragiczną , histopatologia wykazała , zbawienie

Trzymaj się , jestem z Tobą i Zgredziem .... wiem jak się czeka na takie wyniki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Andziu ja również mam nadzieję, że to nic groźnego no i nareszcie będziesz wiedziała na czym stoisz!

Dużo zdrówka dla Ciebie i Twojej rodziny![/QUOTE]


Bardzo dziękuję Marlenko!:) i Wam również tego samego:)

wczoraj wieczorem wylądowałam ze Zgredziem u weta - chlustało z niego przodem, dostał jakieś 2 zastrzyki i dzisiaj odpukać jest juz ok...prawdopodobnie przesadził przedwczoraj z jedzonkiem...zjadł swoją michę plus ...dzieci go poczęstowały niedobrym spagetti:cool3: dzisiaj jest na prawie głodówce i chodzi głodny...ale ponieważ waży "tylko" 30 kg to se poradzi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']jeśli wet w Lublinie nie pójdzie na urlop to za ok,. 2 tyg...a jeśli pójdzie...to w maju:([/QUOTE]

kurde ....to niech nie idzie na urlop ....

oj Zgredziołku ,nie wolno jeść spagetti ....Ozzy wczoraj ukradł2 kostki czekolady tylko po to by dziś mieć problemy z biegającą koopą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']No to nie jest to dzień dobrych wieści...
Usuwałam Irenie mastocytomę 4 lata temu i do dzisiaj jest luz. Babcia trzyma się jak się patrzy.[/QUOTE]

czyli nie musi byc bardzo źle?:placz: bo ja mam doła psychicznego jak stąd na drugi koniec ziemi:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']jeeej zgredzio 3maj sie :( Eldo przesyła duzooo zdrówka[/QUOTE]


dziękuję wszystkim:buzi::buzi:

dzisiaj Zgredzior miał wyciągane szwy (14), wszystko na razie wyglada ładnie...a wyglądało tak:

[IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2701/150411001.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']anitko.....aż mnie zmroziło....
określili czy złośliwa?[/QUOTE]

G1/G2....mam nadzieję, ze nie będzie przerzutów ani odnowy...

mamy bulinkę w potrzebie:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206482-Sunia-bulterierka-Bulinka-pilnie-potrzebuje-dt!!!?p=16741794#post16741794[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']G1/G2....mam nadzieję, ze nie będzie przerzutów ani odnowy...

mamy bulinkę w potrzebie:(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/206482-Sunia-bulterierka-Bulinka-pilnie-potrzebuje-dt!!!?p=16741794#post16741794[/url][/QUOTE]

no to :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...