Jump to content
Dogomania

Bosh czy inna karma?


Psiara0302

Recommended Posts

Witam wszystkich dogomaniaczy.
Posiadam już dwa psy różnej wielkości i wieku-york'a 4lata i owczarek'a niemieckiego 10lat .;) Niedługo dołączy do statka jeszcze jeden psiak-szczeniak berneńskiego psa pasterskiego. Czytałam wiele forum, opisów i opini o mokrych i suchych karmach. Przyznam szczerze że w mokrych sie nie odnajduje. Jak pisałam szczeniak należy do ras dużych więc karma dla juniorka ;). Natrafiłam na karmę Bosh która jest w miare przystępnej cenie. Zależy mi na tym by karma była smaczna dla psa a jednocześnie tania cena. Tak jak pisałam posiadam psy lecz żaden nie jest karmiony karmą suchą lub mokrą. Staruszek dostaje gotowane-jest to uciążliwe lecz nie mam możliwości go przerzucić na karmę. Jaką karme z DOŚWIADCZENIA polecacie? Zamierzam również do suchej dodawać mu mokrą wiec na temat mokrej też prosze o rady. :lol:..
Z góry dziękuje za rady i uwagi ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój york, który wsuwa wszelkie karmy nie chciał tknąć Boscha. Miał 2 podejścia do tej karmy (cena zadowalająca) i 2 nieudane. Po prostu mu ona nie smakuje. Obecnie je Brit Care puppy i mu bardzo smakuje, do tego cena przystępna a skład dobry.

Link to comment
Share on other sites

Ja moją sukę karmiłam BOSCH Adult Lamb & Rice, BOSCH Active oraz BRIT Adult. Rzeczywiście ceny bardzo podobne, skład także. Suce zdecydowanie bardziej smakował BRIT Adult, ale psy są różne. Wypróbuj obie karmy i zdecyduj, która lepsza. Pies całe życie chyba nie będzie jadł jednej, tej samej karmy, więc możesz również na przemiennie podawać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

zastanawiam się nad britem lub boschem , sport lub adult, jak sądzicie która z nich jest lepsza?(Brit ma więcej mięsa,o ile się nie mylę,podobnie cenowo).Myślę nad sport-bo jest dla psów,zwiększających masę..a ja muszę podtuczyć sukę w typie onka ze schroniska wybredną dość..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mój psiak niestety karmy z Boscha (chyba Kurczak z ryżem?) nie chciał :( Tzn jadł ją ale nie wiem dlaczego po chwili całość zwracał... i tak kilka razy.

Z kolei ciastka z Boscha Musli kwadratowe i kostki Bosch Biscuit uwielbia :))

Aktualnie je Brita Light'a (jest już starszym psem), ale dla psów w azylu, którymi się opiekuję przywożę Brita Sport - nie wydziwiają :) Jedzą ze smakiem, nawet samo suche (bez puszkowych domieszek dla smaku). Także, Brita mogę polecić z czystym sercem

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Mój york, który wsuwa wszelkie karmy nie chciał tknąć Boscha. Miał 2 podejścia do tej karmy (cena zadowalająca) i 2 nieudane. Po prostu mu ona nie smakuje. Obecnie je Brit Care puppy i mu bardzo smakuje, do tego cena przystępna a skład dobry.

dziwne... ja nie dawno swojemu yorkowi zmieniłam z puriny friskiers na Bosch i też nie chce jej jeść ( purine nawet jadł ) ... :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bym polecała Belcando, Joserę (np. Festival z sosikiem; dla Yorka Miniwell lub MinisBest) lub z nieco droższych, a bardzo dobrych, Husse - u mnie sprawdza się zarówno wersja z jagnięciną (z tej jest też opcja dla dużych ras), jak i łososiem. Do opcji drobiowej jeszcze podejścia nie robilam, ale kto wie... W każdym razie, oferta dość szeroka, także jest z czego wybierać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
O 18.02.2012 o 14:04, Psiara0302 napisał:

A co myślicie o Brit vs. Bosch ? Ceny identyczne (chodzi mi junior). Skład podobny. Oceny różne. Nie wiem na którą sie zdecydowac czy na Brit Junior Lange Breed czy na Bosch maxi junior...
Błagam pomocy za niecałe 2 tygodnie bede mieć psa i niemam jeszcze karmy.:roll:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pies jest okropnym alergikiem przerabialiśmy wszystkie karmy i BOSCH z koziną strzał w dziesiąstkę jedyne mięso na ktore nie jest uczulony jest to fakt karma dla seniorów alle myślę,że to nie problem. Ważne,że zniknął świąd uporczywy ,lizanie,drapanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...