Jump to content
Dogomania
doris66

Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....

Recommended Posts

Doris66, rozumiem, że 50zł - miesięcznie na Stefkę - kwota którą sama zaproponowałaś, okazała się dla Ciebie za wysoka i wycofałaś się po około dwóch latach. Rozumie, że 1,00zł miesięcznie to kłopot...bazarki - zawracanie głowy ,)... ale Stefka ma swoje potrzeby, jeść musi.

worek karmy na na 3 miesiące to naprawdę tak dużo???

Tyle psich nieszczęść przewija się przez dogo... tyle cierpkich słów pada o ludziach pozbywających się swoich pupili, że wyrzucają na ulicę, do lasu...oddają do schronisk, zamykają w komórkach, trzymają na łańcuchach... głodzą, nie leczą, nie szczepią.... Piesiak sprawia kłopoty, stary, chory... znudził się to zapomnieć lub wymienić na nowy model (:

Dnia 10.02.2012 o 09:45, [email protected] napisał:

Ciezko bedzie ja z powrotem odwezc jak cos. Taka byla jednak umowa, ze do konca mrozow dostala szanse.

Trzeba b. intensywnie oglaszac i tekst dobry, taki sercoszczypacielny, zeby skruszyl serce.

Pipi, możesz spać spokojnie :lol:..., ani Doris66 ani ja nie odwieziemy Stefci, nie zostawimy ją na ulicy.

Wspólnie utrzymujemy malutką, tak ustaliłyśmy - Doris dokłada 30 zł miesięcznie

Dnia 10.02.2012 o 10:14, doris66 napisał:

Tak jak napisała Halinka Stefcia pod sklep nie wróci, nie ma takiej opcji. Wspólnymi siłami damy rade dziewczę wykarmic. A i kolejna dobra duszyczka zaoferowałą pomoc materialną dla Stefci. To juz jest coraz lepiej. Pakiety ogoszeń juz wykupione, czekamy na lepsza kondycje suni i zdjecia no i ruszaja ogłoszenia. Dobrze bedzie, jak zwykle dzieki kochanym dziewczynom z Królowego Mostu. To juz druga suka z Bielska, której dzieki nim udało sie pomóc, no i szczeniaki były po drodze. DZIĘKUJĘ.

Dnia 13.02.2012 o 19:10, Pipi napisał:

Posty swoje usunelam i bardzo przepraszam za zasmiecanie watku.
Trzymaj sie Stefcia.

Moli, ja mogę próbować ogłaszać Stefcię... wiem, że ona mało adopcyjna jest, ale może warto próbować...?

Tylko tak mogę pomóc Stefci. Poproszę o namiary (chyba do Ciebie?), informacje, zdjęcia w sumie też, ale jak nie to mogę sobie poszukać. 

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Moli, ja mogę próbować ogłaszać Stefcię... wiem, że ona mało adopcyjna jest, ale może warto próbować...?

Tylko tak mogę pomóc Stefci. Poproszę o namiary (chyba do Ciebie?), informacje, zdjęcia w sumie też, ale jak nie to mogę sobie poszukać. 

Dzięki...nigdy nie wiadomo, może ktoś wypatrzy panienkę...:)

zrobię nowe aktualne fotki w przyszłym tygodniu.

30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Stefcia... pewnie jej gorąco w czarnym :)

Czarna pulpeciara tylko szuka cienia,) Gorąco sierściuchom...osadę otaczają gęste lasy, zero ruchu powietrza, jak w piekarniku. Od trzech dni temperatury już tak nie szaleją nawet trochę popadało ale nadal parno...

Witam. 

Proszę o nr konta deklaruję 10zł miesięcznie dla Stefci. 

Opiekunkę ciepło pozdrawiam. Jak mówi młodzież szacun. 

Dnia 7.07.2018 o 17:12, omi napisał:

Witam. 

Proszę o nr konta deklaruję 10zł miesięcznie dla Stefci. 

Opiekunkę ciepło pozdrawiam. Jak mówi młodzież szacun. 

Serdecznie ze Stefcią witamy :)

Dziękuję za deklarację miesięczną...numer konta prześlę na pw