Jump to content
Dogomania

Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....


doris66

Recommended Posts

Doris66, rozumiem, że 50zł - miesięcznie na Stefkę - kwota którą sama zaproponowałaś, okazała się dla Ciebie za wysoka i wycofałaś się po około dwóch latach. Rozumie, że 1,00zł miesięcznie to kłopot...bazarki - zawracanie głowy ,)... ale Stefka ma swoje potrzeby, jeść musi.

worek karmy na na 3 miesiące to naprawdę tak dużo???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tyle psich nieszczęść przewija się przez dogo... tyle cierpkich słów pada o ludziach pozbywających się swoich pupili, że wyrzucają na ulicę, do lasu...oddają do schronisk, zamykają w komórkach, trzymają na łańcuchach... głodzą, nie leczą, nie szczepią.... Piesiak sprawia kłopoty, stary, chory... znudził się to zapomnieć lub wymienić na nowy model (:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.02.2012 o 09:45, Moli@ napisał:

Ciezko bedzie ja z powrotem odwezc jak cos. Taka byla jednak umowa, ze do konca mrozow dostala szanse.


Trzeba b. intensywnie oglaszac i tekst dobry, taki sercoszczypacielny, zeby skruszyl serce.



Pipi, możesz spać spokojnie :lol:..., ani Doris66 ani ja nie odwieziemy Stefci, nie zostawimy ją na ulicy.

Wspólnie utrzymujemy malutką, tak ustaliłyśmy - Doris dokłada 30 zł miesięcznie

 

Dnia 10.02.2012 o 10:14, doris66 napisał:

Tak jak napisała Halinka Stefcia pod sklep nie wróci, nie ma takiej opcji. Wspólnymi siłami damy rade dziewczę wykarmic. A i kolejna dobra duszyczka zaoferowałą pomoc materialną dla Stefci. To juz jest coraz lepiej. Pakiety ogoszeń juz wykupione, czekamy na lepsza kondycje suni i zdjecia no i ruszaja ogłoszenia. Dobrze bedzie, jak zwykle dzieki kochanym dziewczynom z Królowego Mostu. To juz druga suka z Bielska, której dzieki nim udało sie pomóc, no i szczeniaki były po drodze. DZIĘKUJĘ.

 

Dnia 13.02.2012 o 19:10, Pipi napisał:

Posty swoje usunelam i bardzo przepraszam za zasmiecanie watku.
Trzymaj sie Stefcia.

 

Link to comment
Share on other sites

Moli, ja mogę próbować ogłaszać Stefcię... wiem, że ona mało adopcyjna jest, ale może warto próbować...?

Tylko tak mogę pomóc Stefci. Poproszę o namiary (chyba do Ciebie?), informacje, zdjęcia w sumie też, ale jak nie to mogę sobie poszukać. 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Moli, ja mogę próbować ogłaszać Stefcię... wiem, że ona mało adopcyjna jest, ale może warto próbować...?

Tylko tak mogę pomóc Stefci. Poproszę o namiary (chyba do Ciebie?), informacje, zdjęcia w sumie też, ale jak nie to mogę sobie poszukać. 

Dzięki...nigdy nie wiadomo, może ktoś wypatrzy panienkę...:)

zrobię nowe aktualne fotki w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
30 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Stefcia... pewnie jej gorąco w czarnym :)

Czarna pulpeciara tylko szuka cienia,) Gorąco sierściuchom...osadę otaczają gęste lasy, zero ruchu powietrza, jak w piekarniku. Od trzech dni temperatury już tak nie szaleją nawet trochę popadało ale nadal parno...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.07.2018 o 17:12, omi napisał:

Witam. 

Proszę o nr konta deklaruję 10zł miesięcznie dla Stefci. 

Opiekunkę ciepło pozdrawiam. Jak mówi młodzież szacun. 

Serdecznie ze Stefcią witamy :)

Dziękuję za deklarację miesięczną...numer konta prześlę na pw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesteśmy po przerwie ,)

Przeżyliśmy roboty drogowe - wyminę linii energetycznej :) Nowe kable, nowe skrzynki...droga zryta, jesienią zapowiada się niezły "ubaw"

Sierściuchy dostały pochwałę  od sąsiadów.... były bardzo bardzo grzeczne :)

 

100_5138.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...