Jump to content
Dogomania

Psie studia na SGGW


grrrond

Recommended Posts

[quote name='Devis&Marta']Ja sie na to chce wybrac, ale w przyszlym roku, problem w tym, ze zaczynam drugie studia zaocznie i nie wiem czy sie zjazdy nie naloza, jesli ruszy pierwsza edycja to pisz jak jest koniecznie!

co do podyplomowki na AR we Wroclawiu- to ja skonczylam zootechnike i szczerze mowiac moglabym sama tych ludzi uczyc o psach, bo ich wiedza jest no marna:p jesli masz pojecie o szkoleniu psow, to podejrzewam, ze sie zalamiesz jak pojedziecie do osrodka szkolenia na niskie laki:cool1: mi szkoda na to kasy, wole sggw, ale jesli chcesz miec ten papierek to moze i warto, choc nie licz, ze wiele sie nauczysz:roll:[/quote]
Na SGGW prowadzą zajęcia ludzie ze Związku kynologicznego a zarazem wykładowcy z wydziału zootechniki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olekg18']Minio dziękuje .Chociaż 1 osob awkońcu odpowiedziała na moje pytanie :*
To super ,że można psy trzymać :)[/quote]
Ale ja kończyłam SGGW 10 lat temu. Mimo to nie wydaje mi sie , że coś się zmieniło. W końcu to uczelnia rolnicza.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Devis&Marta']no dlatego mam nadzieje, ze poziom bedzie wyzszy, oby to powstalo chociaz w przyszlym roku![/quote]
To pewnie zależeć będzie od zainteresowania takim kierunkiem.
Jeśli w tym roku dużo osob się zapisze to jest duża szansa , że będą kontynuować zajęcia.

Link to comment
Share on other sites

Róznież jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń, relacji, opinii. Sama właśnie studiuję podyplomowo "Psychologię zwierząt" w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ale jak na razie, było bardzo mało zajęć o psach. Wielu studentów się zraziło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejka']Róznież jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń, relacji, opinii. Sama właśnie studiuję podyplomowo "Psychologię zwierząt" w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ale jak na razie, było bardzo mało zajęć o psach. Wielu studentów się zraziło[/quote]
Nie wiem kto takie zajęcia prowadzi w Szkole Wyzszej Psychologii Społecznej ale wydaje mi sie , że owe zajęcia powinni prowadzić ludzie mający dużą wiedzę na ten temat:crazyeye:
Zapewniam , że SGGW ,wydział zootechniki jest posiada wykładowców z taką wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minio']Nie wiem kto takie zajęcia prowadzi w Szkole Wyzszej Psychologii Społecznej ale wydaje mi sie , że owe zajęcia powinni prowadzić ludzie mający dużą wiedzę na ten temat:crazyeye:

Zajęcia prowadzą głównie profesorowie PAN, SGGW i SWPS plus praktycy (weterynarz, dogoterapeuta, hipoterapeuta i in.), ale zajęcia o psach to tylko wycinek programu.

Zapewniam , że SGGW ,wydział zootechniki jest posiada wykładowców z taką wiedzą.[/quote]

Ja nie wątpię. Mnie też ten kierunek zainteresował (niestety, nie wiedziałam o nim wcześniej). Dlatego ciekawa jestem wrażeń pierwszych studentów.

Studia na SWSP są bardziej teoretyczne - podobno więcej praktyki ma być w drugim semetrze. Myślę, że na SGGW mogą być bardziej praktyczne.

Link to comment
Share on other sites

Minio wydzial to jest Nauk o Zwierzetach a nie zootechniki;) no i niestety ale w akademiku trzymac psiakow nie mozna:( sama sie temu dziwie no ale uczelnia rolnicza nie musi sie rownac z tym ze lubi sie zwierzeta...

co do tych studiow podyplomowych szczerze to jestem sceptycznie nastawiona,jakos nie bardzo mi sie to widzi a i czy gdzies sa dostepni wykladowcy?przeg;adam stronke i nie widze:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']Minio wydzial to jest Nauk o Zwierzetach a nie zootechniki;) no i niestety ale w akademiku trzymac psiakow nie mozna:( sama sie temu dziwie no ale uczelnia rolnicza nie musi sie rownac z tym ze lubi sie zwierzeta...[/quote]

Ja studiowałam w Siedlcach zootechnikę i na V roku przychodziłam na zajęcia z psem:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

no to jak chyba jutro tam przedzwonie, a co mi szkodzi ;)

[B]alive[/B], a nie wiesz może, czy ja się nadaję? jestem teraz na piątym roku, dyplomu jeszcze nie ma.. na niektorych podyplomowych tak można.

koszt to 2000, ale najgorsze ze dochodza jeszcze zjazdy 3 dniowe, gdzies trzeba mieszkac i cos zjesc, co robic? kurcze....to mnie martwi, bo pocaigi z Lodzi, nocleg... nie łatwo!!!! [B]PROSZE O RADE !!!![/B]

ja wlasnie sie dowiedzialam, ze studia podyplomowe na ktore sie wybieralam sa odwolane w tym roku :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']Minio wydzial to jest Nauk o Zwierzetach a nie zootechniki;) no i niestety ale w akademiku trzymac psiakow nie mozna:( sama sie temu dziwie no ale uczelnia rolnicza nie musi sie rownac z tym ze lubi sie zwierzeta...

co do tych studiow podyplomowych szczerze to jestem sceptycznie nastawiona,jakos nie bardzo mi sie to widzi a i czy gdzies sa dostepni wykladowcy?przeg;adam stronke i nie widze:([/quote]
dobra ... za moich czasów było to zootechnika:lol:
stara jestem.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą dzwoniła do mnie Pani z SGGW i sprawa wygląda tak...
Na obecną chwilę jest 20 osób chętnych. Ponieważ koszt studiów był rozłozony na planowane 26 osób ich koszt wzrósł do 2000-2100, im mniej studentów tym koszt rośnie. Wszystkie papiery razem z dowodem wpłaty trzeba złożyć do 5 lutego. Studia rozpoczynają się 23 lutego i trwają do czerwca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...