Jump to content
Dogomania

piękny bezrodowodowy pies lat 4 do dzieci wykastrowany


miaupyrka

Recommended Posts

witam
opisywalem Ciapucha w dziale psy do adopcji mazowieckie ale że jest z wyglądu 150% wyzłem węgierskim(podobno jak go facet kupował to myślał że pitbull i jak się okazało w wieku ok roku ze nie no to wysiadka). Się zajęliśmy Ciapuchem a on wszystkim co było na podwórku- był najgorszym członkiem stada kóz- nauczył cholernie uparte zwierzęta rozwalania siatki i wyłażenia na przebieżki po okolicy. Aportuje pięknie, popisywał sie stójką, wulkan energii w zabawie. Dzieciom pozwala na wszystko - domu pilnuje. Dogaduje się z kotami tj śpią razem ale nie pozwala żeby go przeganiały od miski- no bo koty są rozbestwione jak niewiemco. Będę w Polsce od 1.02 to go sfotografuję i wkleję.
Aportuje duze kawałki drewna- przewrócił żonę podcinając ją od tyłu taką sporą gałęzią sosnową(dostała pod kolano to usiadła na drodze) a gdzieś mam w domu zdjęcie jak przynosi córce 3m brzózkę. fajne psisko byłoby mu ciężko w schronie a ja się wyniosłem z Polski parę tys kilometrów więc na razie pilnował posesji ale nie chcę żeby dziczał naprawdę nie wyobrażam sobie psa który byłby lepszym wulkanem radochy dla rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...