Jump to content
Dogomania

Agresywny szczeniak pinczera średniego


naira

Recommended Posts

NASTĄPIŁ PRZEŁOM :lol:
W sobotę wieczorem moja sunia podczas zabawy tak mocno dziabneła mnie w twarz, że polała się krew :cool1: (całkiem sporo).
Moje nerwy nie wytrzymały i dostała klapsa:mad: popartego mocnym FE, i godzinnym ignorowaniem brutala.
To co natąpiło potem to już inna historia.
Piesek zaczął się kontrolować podczas nawet najdzikszych zabaw, i jedyne na co sobie teraz pozwala, to delikatne polizanie po twarzy (jeśli mam na to ochotę).
JESTEM SZCZĘŚLIWY (aczkolwiek mam małego moralniaka z powodu użycia przemocy).
Jak się będą sprawy toczyły, będę informować na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Jesli sprawa skonczy sie na tym jednym klapsie to znaczy ,ze byl dany w pore .Ignorowanie tez bywa pomocne ,z tym ,ze wystarczy pare minut ,bo pies po lduzszym okrsie juz nie pamieta czego dotyczy kara.Tak wiec krotkie odseparowanie jest dostatecznie bolesne ,nie ma co tego ciagnac.
Mam nadzieje ,ze jakos dogracie sie z maluszkiem, wiem z własnego doswiadczenie jak trudno nie raz okiełznac temperament szczeniaka .
Moim zdaniem , jesli juz dopuszcza sie mozliwosc skarcenia fizycznego psa, lepiej to zrobic odrazu niz czekac az złosc sie w człowieku zbierze i potem lac niekontrolowanie.Bywaja sytuacje ,ze jedna dobra awantura ,niekoniecznie z uderzeniem psa , leczy drobny problem na dlugo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...