Jump to content
Dogomania

Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!


Agula99

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Becia66']Szpilka młoda i ładna to może się pokazywać. :lol:[/QUOTE]

Całe szczęście, że Ty jesteś stara i brzydka, inaczej musiałabyś pozować ze wszystkimi psami do wszystkich ogłoszeń :diabloti:
Idź Ty se Beciu postój przed lustrem i zastanów się nad sobą... Mam nadzieję, że to tylko fałszywa kokieteria

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']
Idź Ty se Beciu postój przed lustrem i zastanów się nad sobą... Mam nadzieję, że to tylko fałszywa kokieteria[/QUOTE]

no właśnie stoję przed lustrem i nijak mi to nie wychodzi.
A co do Terriego to super łagodny psiak, zero agresji. Wpychałam go do budy na siłę bo miałam podejrzenie że nie mieści się do niej w boksie w ktorym jest. I faktycznie sie zaklinował i zero zdenerwowania chociaż widział mnie dzisiaj pierwszy raz. Przeniosłyśmy go z Agulą do innego boksu i tam też go wepchnęłam na siłę. Na szczęście sie zmieścił...:lol:
Jest bardzo otwarty, towarzyski i chce się bawić, wyceniamy go na 3-4 lata /Szpilka zaglądała mu do pysia/. Kiedy jest na wybiegu, nie startuje do innych psów zamkniętych w boksach, ma ich w nosie. Super adopcyjny psiak.

Link to comment
Share on other sites

A więc chcesz mieć psa?
Skoro tu zaglądasz, to prawdopodobnie właśnie dlatego.
Prawdopodobnie też spodobała Ci się miniaturka zdjęcia Szczepana.
Skoro jeszcze to czytasz, to znaczy, że w powiększeniu Szczepan jest jeszcze fajniejszy.

A jakiego psa szukasz?
Pewnie ma być sympatyczny, łagodny, wesoły i kontaktowy, ma ładnie chodzić na smyczy, dogadywać się z innymi psami i nie sprawiać kłopotów...
No to przestań szukać i dzwoń, bo Szczepen spełnia wszystkie Twoje oczekiwania!

To fantastyczny, radosny i pełen optymizmu pies.
Jest dość młody, bardzo kontaktowy i otwarty na współpracę z człowiekiem.
Posłuszny, reaguje na polecenia, można go wiele nauczyć.
Doskonale odnajdzie się w każdej rodzinie, będzie wspaniałym towarzyszem dzieci i dorosłych. To pies, który zaraża radością, nie sposób się przy nim nie uśmiechnąć.

Dzwoń, zanim inni sprzątną Ci go sprzed nosa!

Szczepan przebywa w Przytulisku w Boguchwale koło Rzeszowa.

W sprawie adopcji proszę o kontakt:
Agata 797297201
[email][email protected][/email]


zaraz coś zrobie ze zdjęciami a potem spróbuję się nauczyć obsługiwać jakiś portal ogłoszeniowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Idź Ty se Beciu postój przed lustrem i zastanów się nad sobą... Mam nadzieję, że to tylko fałszywa kokieteria[/QUOTE]
A jak by naprawdę coś bylo nie tak ...to Sunia2000 ma nowe kosmetyczne bazarro.;)
Ale Lierac tym razem ja wykupilam. :eviltong:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/221524-NUXE-GALENIC-DUCRAY-I-TRIXIE-dla-Viki-do-godz-20.00-30.01.-12[/URL]

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...