Jump to content
Dogomania

Szkolenie Baritus Warszawa


zootechniczka

Recommended Posts

  • 9 months later...

Moja znajoma zdawała tam PT ze swoją suką a teraz szkoli kolejną. Jednak ona nie chodzi na szkolenie grupowe tylko indywidualne i chwali sobie szkoleniowca. A ja szłam, szłam i nie doszłam. My chodziliśmy do przedszkola i mogę powiedzieć że podchodzą do pracy profesjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

Mmm... indywidualnie. Zupełnie inna bajka. A nie wiesz przypadkiem ile spotkań indywidualnych potrzebowała, żeby przygotować psa do PT?
Niby indywidualne spotkania to spore koszty, ale jak patrzylam na ceny spotkań grupowych to lepiej nie jest... . teoretycznie indywidualna praca daje o wiele lepsze efekty, no i powinno iść szybciej niż w grupie, wiec może wychodzi na jedno?
Albo niewiele drożej ?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie pamiętam dokładnie ale było chyba miały między 3 a 5 spotkań, tyle że suka była już wcześniej trochę szkolona.
Ja się cały czas zastanawiam czy się do niego nie zglosić z Olim, nawet nie na PT tylko aby coś poradził, podpowiedział. Mnie szkolenie grupowe zraziło że trwa 3 miesiące 2 razy w weekend a nas przeważnie nie bylo w domu więc się nie zapisalam bo bez sensu zapłacić i nie chodzić.
Jak chcesz to mogę wypytać co i jak :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...