Jump to content
Dogomania

Kurs Podstawy Terapii i Edukacji z udziałem psa - Tarnów


kasiachrobak

Recommended Posts

[B]Kurs PODSTAWY TERAPII I EDUKACJI Z UDZIAŁEM PSA [/B]
Zapraszam osoby zainteresowane wykorzystaniem psa do celów terapeutycznych wraz z psami mającymi ukończone szkolenie w zakresie posłuszeństwa podstawowego na kompleksowy program szkolenia z zakresu dogoterapii. Podczas kursu omawiane są zasady i sposoby prowadzenia terapii i edukacji z udziałem psa, możliwości i korzyści związane ze stosowaniem dogoterapii jako metody wspomagającej, zakres działań oraz płaszczyzny oddziaływań terapeutycznych. Kurs podzielony jest na dwie części - teoretyczną trwającą 10 godzin (pies - udomowienie, historia; organizacja i bezpieczeństwo zajęć z psami, podstawy kynologii, rodzaje dogoterapii, podstawy szkolenia, egzaminowania i selekcji psów terapeutycznych, zdrowie fizyczne i psychiczne psa terapeuty) i praktyczną - szkoleniową trwającą 10 godzin (specjalistyczne szkolenie psa terapeutycznego, nauka przydatnych komend i sztuczek, udział w symulowanych zajęciach dogoterapeutycznych). Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz po zdaniu egzaminu dyplom ukończenia kursu dla przewodnika z psem.
więcej [URL]http://ztarninowego.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...