Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Dziękuję Wam bardzo za pamięc o Edzionku :)

Wstawiam rozliczenie do końca lipca bez końcowego bilansu, tylko wpłaty z deklaracji, ponieważ doszły również pieniążki z bazarku na fb i gdy zrobię tam ostateczne rozliczenie, to uzupełnię.

Zdjęcia Edzionka z 19 lipca !!!

JUTRO JADĘ NA PARĘ DNI DO HOTELIKU, WRESZCIE POZNAM EDZIA :)  BĘDĄ ZDJĘCIA I FILMIKI !!!!! 

===========================================================================================================

BILANS NA DZIEŃ 30 KWIETNIA:

2016: WPŁATY: 13.671,85 – WYDATKI: 14,118,40 = NA KONCIE EDZIA minus 446, 55 zł

Maj 2016

Wpłaty:

AtaO – 100 zł

Krystyna Chilińska – 200 zł

Agnieszka 103 – 5 zł

Astra 126 – 10 zł

Królik 2014 – 60 zł

Lobaria – 20 zł

RAZEM WPŁATY : 394 zł

 

Wydatki :

  • 250 zł hotelik

  • 430 zł faktury 122,129,130 za weta Przychodnia Feniks

  • RAZEM WYDATKI : 680 zł

Bilans po rozliczeniu bazarku

Czerwiec 2016

Wpłaty:

Agnieszka 103 – 5 zł

Królik 2014 – 20 zł

Astra 126 – 10 zł

Lobaria – 10 zł

RAZWM WPŁATY: 45 ZŁ

Wydatki:

  • 250 zł hotelik

    Lipiec 2016

Wpłaty:

AgiW – 126,67 zł

Agnieszka 103 – 5 zł

Astra 126 – 10 zł

Królik 2014 – 20 zł

Lobaria – 10 zł

RAZEM WPŁATY : 167, 67 zł

Wydatki:

  • 250 zł hotelik

  • 80 zł – faktura za weta 161 Przychodnia Feniks

    RAZEM WYDATKI : 330 ZŁ

 

 

Edzio.JPG

Edzio1.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Witam ,co nas obchodzi fejs jestem tu na dogomani skoro ktos zbiera i nie pisze od miesiecy to cos chyba nie tak ,zreszta to nie pierwszy raz na tym portalu ,sponsorowalem wiele pieskow i juz mam przykre doswiadczenie ,jesli Edek  nie zyje to wypadalo by o tym napisac a nie czekac na kase , takie zachowanie to krecia robota dla innych ,ja juz bede bardzo uwazal gdzie i na kogo wysylam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

16.11.2016 23:08
13164293_987556661332837_559930060486298
Żyje, choc coraz słabszy. Płacę pobyt i weta

Taka była odpowiedź Lobarii kiedy napisałam, że pytacie o Edka. W zeszłym roku trafiłam na bazarek który organizowała na opłacenie pobytu Edzia w hoteliku i na leki. Teraz też pisałam jednak nie odpowiada. Myślę, że Edek zyje i jest kosztownym psem.Jest stary a leki brał juz od dawna. Myśle, że z lobarią coś sie dzieje. Miała jakies problemy osobiste.Kiedyś pisała na fb, że przeprowadza sie do innego mieszkania.  Czy ktos wie gdzie Edek jest w hoteliku? Myślę żebyście jednak nie opuszczali Edka.

https://www.facebook.com/Lobaria?fref=pb&hc_location=friends_tab&pnref=friends.all

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Edzio żyje, ale bardzo potrzebne są ciepłe myśli i kciuki za kochanego . Dziś dostałam sms-em wiadomość z hoteliku, cytuję: " Ela źle z Edziem, ma problemy ze wstawaniem, w nocy potrafi zsikać się pod siebie, w dzień dużo śpi ale jeszcze funkcjonuje". " Najgorzej rano, trzeba mu pomóc wstać, nie ma apetytu".

Od razu zadzwoniłam, Ewa ma jechać z Edziem do weta, nie wiem czy dziś zdąży czy dopiero jutro.

Dziś nie chciał jeść swojej karmy ( specjalna dla wątrobowców - sucha zmieszana z mokrą), zjadł z puszki trochę Doliny Noteci.

Oczywiście płacę za hotelik i lekarstwa mimo praktycznie ( prócz wyjątków, za które bardzo dziękuje ! ) braku wpłat na Edzionka. W życiu nie ukrywałabym śmierci psa i inkasowała za niego deklaracje!!!

Rozliczenie postaram się zrobić do końca tygodnia ( niedziela).

DZIŚ PO PROSTU PŁACZĘ W PRACY CO CHWILĘ PO WIADOMOŚCI Z HOTELIKU, MAM NADZIEJĘ, ŻE TO JESZCZE NIE CZAS NA KOCHANEGO EDZIONKA !

Zdjęcia Edzia  z 19 stycznia b.r.

Edzio jest w Hoteliku Tymczasik Ewa Gawron

Konary pod Częstochową

 

 

IMG_0850.jpg

IMG_0854.jpg

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, krolik2014 napisał:

Witam wyslalem dzis 60 zl za styczen i luty troszke wiecej ,zycze zdrowia EDZIOWI oraz wszystkiego dobrego opiekunom ,prosze tez co jakis czas sie odezwac Pani lobario ,pozdrawiam z Gdyni

Dziękuję, no nie jest dobrze, wczoraj Edzionek był u weta, doktorka zrobiła USG narządów i stwierdziła, ze to raczej ból kręgosłupa i zaleciła lek przeciwbólowy o nazwie Climalgex. Jest cholernie drogi - tabletka na dzień 4 zł, ale nie obciąża wątroby, którą przecież Edzio na zjechaną. Dziś Edzionek nie wstał w ogóle, zrobił pod siebie kupola i siu, jest słabiutki, nie zjadł nawet tabletki, nie mówiąc o jedzeniu... Ewa dała kroplówkę, czekamy.

Mam zdjęcia dzisiejsze Edzia, ale na komórce i nie potrafię na komp ich przesłać, jak będę miała na mailu to wstawię.

Byłam pewna, ze wstawiłam tu zdjęcia i filmiki Edzia z mojego pobytu u niego w czasie urlopu, ale okazało się, że wstawiłam na fb.

EDZIONKU KOCHANY - TRZYMAJ SIE !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam Wam do przekazania najgorszą z możliwych wiadomości!!!

Edzionka nie ma już z nami.....

Biega po Tęczowych Łąkach [*]

Pani Ewa wraz z wetami walczyła o naszego Dziadzia....

Niestety nie udało się :-( :-( :-(

 

Ela jak tylko dojdzie do siebie zrobi rozliczenie i napisze więcej....

Link to comment
Share on other sites

Taka smutna wiadomość, biedna psina... ale najważniejsze, że nie odszedł w samotności - dzięki Wam za to! Dla niego to był dom. 

Biegaj tam sobie psinko...

Kiedy będzie już rozliczenie i wyjdą jakieś braki, to oczywiście chętnie się dorzucę. Pozdrawiam Was.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Dnia 15.02.2017 o 10:53, krolik2014 napisał:

Witam wyslalem dzis 60 zl za styczen i luty troszke wiecej ,zycze zdrowia EDZIOWI oraz wszystkiego dobrego opiekunom ,prosze tez co jakis czas sie odezwac Pani lobario ,pozdrawiam z Gdyni

Dnia 21.02.2017 o 22:01, AgiW napisał:

Taka smutna wiadomość, biedna psina... ale najważniejsze, że nie odszedł w samotności - dzięki Wam za to! Dla niego to był dom. 

Biegaj tam sobie psinko...

Kiedy będzie już rozliczenie i wyjdą jakieś braki, to oczywiście chętnie się dorzucę. Pozdrawiam Was.

Edzio na zawsze zostanie w moim sercu. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Pod koniec rzeczywiście sama dopłacałam do Niego, ale nie mam czasu zrobić rozliczenia - ratuję kolejne psy. Skoro zapłaciłam, to mogłam. Proszę juz nie wpłacać na Edzia - co miesiąc mam na koncie 10 zł. Zwrócę. lub przeznaczę na inne psiaki w potrzebie. Gdy będę miała chwilę czasu, to wstawię filmik, gdy byłam u Edzia i zdjecia z Jego ostatnich chwil.

Dziękuję, no nie jest dobrze, wczoraj Edzionek był u weta, doktorka zrobiła USG narządów i stwierdziła, ze to raczej ból kręgosłupa i zaleciła lek przeciwbólowy o nazwie Climalgex. Jest cholernie drogi - tabletka na dzień 4 zł, ale nie obciąża wątroby, którą przecież Edzio na zjechaną. Dziś Edzionek nie wstał w ogóle, zrobił pod siebie kupola i siu, jest słabiutki, nie zjadł nawet tabletki, nie mówiąc o jedzeniu... Ewa dała kroplówkę, czekamy.

Mam zdjęcia dzisiejsze Edzia, ale na komórce i nie potrafię na komp ich przesłać, jak będę miała na mailu to wstawię.

Byłam pewna, ze wstawiłam tu zdjęcia i filmiki Edzia z mojego pobytu u niego w czasie urlopu, ale okazało się, że wstawiłam na fb.

EDZIONKU KOCHANY - TRZYMAJ SIE !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Edzio na zawsze zostanie w moim sercu. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Pod koniec rzeczywiście sama dopłacałam do Niego, ale nie mam czasu zrobić rozliczenia - ratuję kolejne psy. Skoro zapłaciłam, to mogłam. Proszę juz nie wpłacać na Edzia - co miesiąc mam na koncie 10 zł. Zwrócę. lub przeznaczę na inne psiaki w potrzebie. Gdy będę miała chwilę czasu, to wstawię filmik, gdy byłam u Edzia i zdjecia z Jego ostatnich chwil.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Lobaria napisał:

Edzio na zawsze zostanie w moim sercu. Bardzo dziękuję Wam za wsparcie. Pod koniec rzeczywiście sama dopłacałam do Niego, ale nie mam czasu zrobić rozliczenia - ratuję kolejne psy. Skoro zapłaciłam, to mogłam. Proszę juz nie wpłacać na Edzia - co miesiąc mam na koncie 10 zł. Zwrócę. lub przeznaczę na inne psiaki w potrzebie. Gdy będę miała chwilę czasu, to wstawię filmik, gdy byłam u Edzia i zdjecia z Jego ostatnich chwil.

Widzę Cię na fb. Wzięłam udział w bazarku. Jeśli możesz to zamieść zdjęcia Edzia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...