Jump to content
Dogomania

Coraz dłuższe ataki


agata_lodz

Recommended Posts

Oczywiście, że ma - takie objawy może dawać znaczny niedobór wapnia - pies potrafi tego nawet nie przeżyć. Tym bardziej, że i leki przeciwdrgawkowe obniżają jego zawartość we krwi i ataki. W dodatku dostał kroplówki, co mogło jeszcze dodatkowo rozchwiać to wszystko. Zanim podejmiesz jakąś decyzję zapytaj o te elektrolity

Link to comment
Share on other sites

zadzwoniłem w tej sprawie do kliniki w elblągu do lekarza który wczoraj przyjął nas, powiedział ze zbadac elektrolitów nie ma jak, spytałem sie czy mozna podac jakis lek z dawką wapnia zeby powrócic jej funkcie zyciowe, odpowiedział ze jej wczoraj podał to w kroplówce, powiedział zeby uspic, lekarz tz.,,nasz domowy,, tez powiedział uspic, czekamy na trzeciego lekarza który ma przyjechac zbadać ją, on ma miec ten cholerny zastrzyk, 

dwaj lekarze powiedzieli tak; pies zapada w stan padaczkowy po jakims czasie  od wystepowania padaczek,nasza tessy zapadła w kilka godzin od pierwszej padaczki, w tej chwili ma kilka ataków w ciagu godziny lekarz powiedział ze jej mózg jest juz tak zniszczony, ze nie ma najmniejszych szans, 

lekarze mówią uspic a ja nie mam pojecia jak jej pomóc 

Link to comment
Share on other sites

niestety trzeci lekarz tez nie mogł nic zrobic dał zastrzyk uspokajający a potem zadał trzy potezne dawki smierci, nie wbił sie w serce bo pies był duzy serce zapadniete igła nie siegła

ale i tak odeszła do krainy wiecznych łowów spokojnie nie czuła wbijanej igły 

na dodatek powiedział ze nowofunlandy zyją 8-10 lat a nasza suczka ma 6 wiec nas zadołował do konca

Link to comment
Share on other sites

tak Tess to była benio a mamy tez Raje niufa która ma 6 lat i strasznie były te psy z zyte ze sobą, widac ze strasznie tez to przezywała wczoraj lizała tess po uchu i popiskiwała

dzisiaj juz nie chciała wychodzic na dwór i patrzec na cierpienie tessy, teraz lezy bardzo smutna naszczescie są wakacje to ktos w domu bedzie, bedziemy sie nią wiecej zajmowac

a jezeli bedzie strasznie tesknic to pomyslimy o psie moze ze schroniska, zobaczymy co czas pokaze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...