Jump to content
Dogomania

Kto trenuje obedience w Łodzi?


SZAMAN

Recommended Posts

Wstęp na dni otwarte na Łagiewnickiej wolny dla wszystkich, oczywiście dla psów też :)
Voute, zrób wszystko, żeby pojawić się z małą, nawet w oba terminy, takich okazji nie ma wiele! ;) Za darmochę obserwacja pracy specjalistów (łup i motywacja to u nas podstawa) i możliwość uzyskania cennych porad od nich. Atmosfera jest zawsze na takich spotkaniach bombowa. Mnie nie będzie niestety(!)w najbliższą niedziele (Warszawa), ale drugi termin - obowiązkowo.

Link to comment
Share on other sites

Teraz to bym i tak nie przyjechała, jeśli mam brać po uwagę, to tylko drugi termin.
O nie, z psem to ja się nie pojawię choćby nie wiem co. Nie będę się kompromitować :evil_lol: Przyjadę sama (tzn. z kimś kto mnie podwiezie) i pooglądam, popatrzę, posłucham, nauczę się czegoś. Może kiedyś się z rudą wybiorę, ale nieszybko, tylko by mi wstydu narobiła. Psy jej nie interesują kompletnie, ale nowe miejsca, nie przepuściłaby okazji na spacer "na jej zasadach" ;) Jak poćwiczymy skupianie uwagi w nowych miejscach i przyzwyczaimy się do samochodu (nienawidzi jeździć, nie potrafi spokojnie usiedzieć, a mamy 70km) to będziemy obie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...