Jump to content
Dogomania

kupię suczkę dobermankę - szczenię do 4 miesięcy


Alojzyna

Recommended Posts

Poszukuję szczenięcia - suczki dla swoich znajomych, którzy miesiąc temu stracili swoją ukochaną sunię.

Wymagania:
suczka - bo państwo zawsze mieli suczkę - żadna z nich nie była rozmanażna (istnieje możliwość zobowiązania do sterylizacji)
wiek do 4 miesięcy - rodzinie zależy na bardzo młodym psiaku, ponieważ w rodzinie jest osoba niewidoma i nie każdy dorosły pies akceptuje sposób poruszania się takiej osoby, dlatego też szczenię byłoby od małego przyzwyczajane do takiej sytuacji. Najważniejsza jest psychika rodziców (opanowanie) i socjalizacja z człowiekiem od najmłodszych chwil (odpadają hodowle kojcowe).

Zobowiązania
- dużo miłości, spanie w łóżku, obecność człowieka 24 godz. na dobę, duży ogród do dyspozycji. Suczka nie będzie wystawiana, nawet nie będzie rejestrowana. Po prostu Państwo chcą mieć wspaniałą przedstawicielkę tej właśnie rasy. Ponieważ cena też będzie odgrywać rolę, więc przede wszystkim proszę o szczenię z mniejszymi szansami na zrobienie kariery wystawowej. Jest to dość pilna sprawa bo zapadła decyzja, że chcą szczenię już... przymierzali się do zakupu dopiero na wiosnę.
Do tej pory dobermanki znajomych pochodziły z pseudohodowli, ale teraz udało mi się ich namówić na zakup szczeniaka o wiadomym pochodzeniu. Nie wiedziałam tylko, że tak trudno teraz o szczenię tej rasy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy ja wiem czy trudno ? Wystarczy wyszukać hodowli dobków podzwonić i popytać czy planują jakieś mioty.
W hodowli Diamond Day 01.01.2012 urodziły sie szczeniaczki ale nie wiem czy wszystkie pieski są już zamówione .
Szczeniąt oczekują też w hodowli :[URL="http://dobermann.republika.pl/index.htm"]FANTASMAGORIA[/URL]
Resztę poszukaj sam.Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...