Jump to content
Dogomania

Szkolenie Łódź


Kirinna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A co możecie powiedzieć o "akademii psa i kota"([URL]http://akademiapsaikota.pl/[/URL]), "Happy Dog" ([URL]http://www.szkoleniepsow.net/szkola.html[/URL]) i o tym [URL]http://szkolenia.ipon.pl/glowna.htm[/URL]
wiem że dorplant jest najlepszy, ale mam dosłownie całe miasto do niego, a że jeszcze autobusami jeżdze do dojazd zająłby mi 1,5 godziny.
o JB nie wiem już co myśleć niektórzy mówia ze fajna inni ze nie przyjmują psów z problemami...

Edited by Kirinna
Link to comment
Share on other sites

Mam znajomych, którzy uczęszczali do Akademii Psa i Kota. Pamiętam, że wszyscy byli zadowoleni. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Nie ma tam godzinnego chodzenia z psem w kółko i powtarzania notorycznie: siad, waruj, siad, stój i tak dalej(jestem przeciwniczką tego typu szkół). O Happy Dog nigdy nie slyszałam. Na stronie też jest niewiele informacji. Dziwi mnie, że ich osiągnięcia szkoleniowe kończą się 10 lat temu. Przez tą dekadę nic nie robili?:???::???: Jeśli chodzi o trzecią szkołę to ci nie polecam. Była to pierwsza szkoła, do której chodziłam ze swoją ON-ką. Jest tam wszystko to czego w szkoleniu nie lubię, np. szarpanie kolczatką. Czekało mnie po tej szkole dużo pracy ze swoim psem, odkręcania błędów które popełniłam.
Kirinna, a ty chcesz swojego psiaka po prostu wychować(podstawowe posłuszeństwo i tak dalej) czy może myślisz w przyszłości o startach w zawodach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aguja']Mam znajomych, którzy uczęszczali do Akademii Psa i Kota. Pamiętam, że wszyscy byli zadowoleni. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Nie ma tam godzinnego chodzenia z psem w kółko i powtarzania notorycznie: siad, waruj, siad, stój i tak dalej(jestem przeciwniczką tego typu szkół). O Happy Dog nigdy nie slyszałam. Na stronie też jest niewiele informacji. Dziwi mnie, że ich osiągnięcia szkoleniowe kończą się 10 lat temu. Przez tą dekadę nic nie robili?:???::???: Jeśli chodzi o trzecią szkołę to ci nie polecam. Była to pierwsza szkoła, do której chodziłam ze swoją ON-ką. Jest tam wszystko to czego w szkoleniu nie lubię, np. szarpanie kolczatką. Czekało mnie po tej szkole dużo pracy ze swoim psem, odkręcania błędów które popełniłam.
Kirinna, a ty chcesz swojego psiaka po prostu wychować(podstawowe posłuszeństwo i tak dalej) czy może myślisz w przyszłości o startach w zawodach?[/QUOTE]

chodziłam z nim przez 2 miesiace na agility i fajnie nam szło, ale przez braki w posłuszeństwie nie do końca mi sie podobało.(o posłuszeństwie sportowym nie mysle na razie)
Jun nie mógł chodzic do przedszkola bo miał kaszel kennelowy i to przez to nie umie sie skupić wsród psów.
chodzi mi przede wszystkim o posłuszeństwo w towarzystwie psów, przywoływanie. komendy typu siad, leżeć zrobiłam sama i j to umie. mogłabym sama z nim ćwiczyć, ale w mojej okolicy nie mam znajomych z psami, a inni gdy widza inne psy przechodza na druga strone ulicy.
czyli wychodzi że chce podstawowe posłuszeństwo:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[INDENT]Zapraszam na szkolenie metodą pozytywną pod Zgierzem. 10 km od Łodzi
Szkolenie mozę odbywac się u mnie na terenie ( 6 ha , stawy, rzeka , las- urocze miejsce) lub z dojazdem do właściciela. Prowadzę Hotel dla psiaków, więc szkolenie może odbywac się równiez stacjonarnie. Z moimi psiakami mogę również socjalizowac psy, które mają problemy w kontakatch z psiakami.
Zajmuję się szkoleniem nie tylko psa, ale przede wszystkim włascieli - uczę jak radzic sobie z psem i jak rozumiec jego zachowanie. Pomagam w doborze odpowiedniego psiaka.
Zapraszam serdecznie przez cały rok!
PS.prosze o kontakt tel., ponieważ nie mam kiedy zaglądac do komputera[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]502-326-589
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']jaka szkołę polecacie w Łódzi? z tego co się dowiadywałam jest kilka fajnych, ale ja chciałabym poznac opinie osób postronnych.
Dziekuje za wszystkie informacje:)[/QUOTE]

[INDENT]Zapraszam na szkolenie metodą pozytywną .
Szkolenie mozę odbywac się u mnie na terenie ( 6 ha , stawy, rzeka , las- urocze miejsce) lub z dojazdem do właściciela. Prowadzę Hotel dla psiaków, więc szkolenie może odbywac się równiez stacjonarnie. Z moimi psiakami mogę również socjalizowac psy, które mają problemy w kontakatch z psiakami.
Zajmuję się szkoleniem nie tylko psa, ale przede wszystkim włascieli - uczę jak radzic sobie z psem i jak rozumiec jego zachowanie. Pomagam w doborze odpowiedniego psiaka.
Zapraszam serdecznie przez cały rok!
PS.prosze o kontakt tel., ponieważ nie mam kiedy zaglądac do komputera[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]502-326-589 [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

[B]*Szkolenie psów według Metody Naturalnej[/B]
[B]*Psie przedszkole w różnych grupach wiekowych[/B]
[B]*Szkolenia indywidualne[/B]
[B]*Szkolenia grupowe[/B]
[B]*Przeprowadzanie testów psychicznych szczeniąt i osobników dorosłych[/B]
[B]*Porady zoopsychologa i tresera[/B]
[B]*Terapie po konsultacji z zoopsychologiem

[/B][B][url]www.centrumzwierzak.pl[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]*Szkolenie psów według Metody Naturalnej[/B]
[B]*Psie przedszkole w różnych grupach wiekowych[/B]
[B]*Szkolenia indywidualne[/B]
[B]*Szkolenia grupowe[/B]
[B]*Przeprowadzanie testów psychicznych szczeniąt i osobników dorosłych[/B]
[B]*Porady zoopsychologa i tresera[/B]
[B]*Terapie po konsultacji z zoopsychologiem[/B]

[B]Serdecznie zapraszamy do naszego CENTRUM ZWIERZAK Łódź ul. Beskidzka 61 (okolice Centrum Handlowego M1)[/B]

[B][url]www.centrumzwierzak.pl[/url][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hej hej,

może mi doradzicie...
Duży to mix ON, 50 kg wagi, ukończone szkolenie posłuszeństwa gdy miał rok, w wieku ok 2,5 lat coś mu się odkleiło i postanowił zdziczeć...:mad:
Zrobił się dominacyjnym potworem, który kociły każdego spotkanego psa, na spacerach doskakuje mi nawet do suki wielkości 3 kilo, żeby tylko pokazać gdzie jej miejsce.
Jak już się zetnie z psem, to po małym ustawieniu pełnym warczenia, jest względny spokój. Najgorzej, jak pies się go boi, to go nakręca.
Co ciekawe - mam drugiego psa - suńkę, z którą Duży dogaduje się wzorowo. Nie bawią się może jakoś super delikatnie, ale to za obopólną zgodą :lol:

Spacery to jakiś dramat, co chwila mi sztywnieje bo ktoś idzie. Mam dość już nerwowo.

Co pogarsza sprawę - pies nie umie się skupić, od zawsze, a do zerowej koncentracji dochodzi jeszcze zerowe odczytywanie emocji człowieka, zero poczucia winy, zero rozpoznawania, że coś robi źle. Gdy krzyknę na Dużego, to moja suńka się boi, a nie on. I na dodatek - nie jest łakomy.

Szczerze mówiąc, potrzebuję szkoleniowca twardego i z charakterem, nie mówię o biciu, ale o żelaznej stanowczości. Bieganie z ciasteczkami i uśmiechem na twarzy dało mi tyle, co mam dzisiaj.

Przychodzi Wam do głowy ktoś taki? Najlepiej po bałuckiej stronie miasta.
Może ktoś się zetknął z takim młodym chłopakiem z ZKwP, który prowadzi IPO na stadionie Budowlanych? Nie pamiętam imienia, chyba Marcin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='no_rehearsal']Hej hej,

może mi doradzicie...
Duży to mix ON, 50 kg wagi, ukończone szkolenie posłuszeństwa gdy miał rok, w wieku ok 2,5 lat coś mu się odkleiło i postanowił zdziczeć...:mad:
Zrobił się dominacyjnym potworem, który kociły każdego spotkanego psa, na spacerach doskakuje mi nawet do suki wielkości 3 kilo, żeby tylko pokazać gdzie jej miejsce.
Jak już się zetnie z psem, to po małym ustawieniu pełnym warczenia, jest względny spokój. Najgorzej, jak pies się go boi, to go nakręca.
Co ciekawe - mam drugiego psa - suńkę, z którą Duży dogaduje się wzorowo. Nie bawią się może jakoś super delikatnie, ale to za obopólną zgodą :lol:

Spacery to jakiś dramat, co chwila mi sztywnieje bo ktoś idzie. Mam dość już nerwowo.

Co pogarsza sprawę - pies nie umie się skupić, od zawsze, a do zerowej koncentracji dochodzi jeszcze zerowe odczytywanie emocji człowieka, zero poczucia winy, zero rozpoznawania, że coś robi źle. Gdy krzyknę na Dużego, to moja suńka się boi, a nie on. I na dodatek - nie jest łakomy.

Szczerze mówiąc, potrzebuję szkoleniowca twardego i z charakterem, nie mówię o biciu, ale o żelaznej stanowczości. Bieganie z ciasteczkami i uśmiechem na twarzy dało mi tyle, co mam dzisiaj.

Przychodzi Wam do głowy ktoś taki? Najlepiej po bałuckiej stronie miasta.
Może ktoś się zetknął z takim młodym chłopakiem z ZKwP, który prowadzi IPO na stadionie Budowlanych? Nie pamiętam imienia, chyba Marcin.[/QUOTE]

ja sie zetnełam z daleka będąc na agility jak psy się na siebie rzuciły cwicząć IPO, rozdzielał psy i krew się polała ale tylko ta jedna sytuacja, wiec nie znam :)

polecam DORPLANT

i na fb można popytać [URL]https://www.facebook.com/groups/lodzkiespacerki/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='zimnyx']Kirinna cz znalazlas jakas szkole i czy w miare dobra gdzie jakie ceny jak szkolenie sie odbywa
wlasnie sie zastanawiam nad szkoleniem 3 miesiecznego akity i szukam info[/QUOTE]

akademia psa i kota powinna sobie poradzić, dają dobre rady, mają fajne podejscie, aczkolwiek mnie czegos brakowało
mają dwój budynek więc nie trzeba marznąć na dworze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zimnyx']A jak twoj psiak po szkoleniu ??? bylem na ich stronie i ostatni wpis na temat jakis zxajec jest z sierpnia ale jutro zadzwonie[/QUOTE]

do nich mozna napisać, albo zadzwonić, akualizują bardzo rzadko swoją strone
ja nie byłam do konca zadowolona, dali mi kilka przydatnych rad, ale dla mnie za mało, chociaz ja mam małego "bzika" na punkcie szkolenia i współpracy z psami i sama z siebie dużo wiem :) liczyłam na coś więcej, ale nie byłam w psim przedszkolu, tylko na normlanym posłuszeństwie
aha i oczywiscie oni tylko pozytywnie szkolą

z innych szkół, z opini znajomych na pewno dorplant mogę polecić

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

A ja gorąco polecam WESOŁĄ ŁAPKĘ. Na szczęście są już w Łodzi. Profesjonaliści, którzy poradzą sobie z każdym psem. Wesoła Łapka to przemili ludzie a zaraz z ogromną wiedzą nie tylko szkoleniowców ale i behawiorystów. Mój psiak był u Pani JB Bochdziun i w dorplancie ale dopiero Wesoła Łapka potrafiła poradzić sobie z moim psem. Dodatkowo Ci ludzie na co dzień mają domowy hotel psi i zawsze zostawiam u nich mojego psiaka. Mają piekną sale szkoleniową. Nie trzeba stać na zewnątrz jak jest zimno jak to jest w innych szkołach w Łodzi. Oprócz tego prowadzą zajęcia w różnych miejsach w których na co dzień znajdujemy się z psami. Przesyłam linki i GORĄCO POLECAM. Pozdrowienia dla Pani Ani i Tomka z Wesołej Łapki

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...