Jump to content
Dogomania

Piękna wyżlica Puma ma już swoją kochającą rodzinkę :)


Klauzunka

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]to fajnie musisz wygladac tak idąc ulicą i sliniac sie na widok psa :P [/QUOTE]a daj spokój u mnie to rodzinne....siora-psiaro-kociara, ja zdeklarowana psiara, 5 letnia siostrzenica fanka mojej Tequili i Loli...

a Salma moje słoneczko kochane :) Młoda, piękna !!!!!!!

p.s. myślę, że wiesz, że się z nią związałam !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

oświadczam wszem i wobec ja się na Salmę uparłam !!!!! Jest młoda, piękna....Ona musi mieć swój dom!

Salma miała już dom...reaguje na Korę, która ją odwiedza....Ona się niby wszystkiego boi - w szczególności Kory aparatu a jednak jak ona-Kora nie ma aparatu to podchodzi do niej....

Link to comment
Share on other sites

tak juz z ati jedzie sobie i z druga nasza sunia, ktora Ati zgodzila sie nam podwiezc, za co ogromnie dziekujemy :)))) i przepraszamy za nieudogodnienia!

salma zwiala na terenie schronu jeszcze. ale zlapali, bala sie wejsc do auta, ogolnie to panikara ponoc. teraz wciaz jedzie stojac, druga sunia lezy.
leni się. i jest bardzo ladna.

do weta juz dzis nie zdaza :(

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]salma zwiala na terenie schronu jeszcze. ale zlapali, bala sie wejsc do auta, ogolnie to panikara ponoc. teraz wciaz jedzie stojac, druga sunia lezy.
leni się. i jest bardzo ladna. [/QUOTE]

dobrze, że udało się ją złapać, a swoja drogą zastanawiam się co ona musiała w życiu przejść, że jest taka dzikuska :(

Link to comment
Share on other sites

wlasnie ja tez. albo miala normalne zycie i tylko jakis jeden wypadek, ktory ja tak mocni sfiksowal, albo cale zycie miala poparane. jak ja wychodze z zalozenia, ze takiego psa nie kupuje sobie byle kto, bo musi kilkaset zl wylozyc, zeby takiego psa kupic.... to patrzac na sasiadow... ktorzy maja weimara.... z ktorym widze ich raz dziennie na spacerku wkolo 2 ulic... i pies czesto siedzi na tarasie zamkniety i ujada, nawet zimą.... babka alkoholiczka, choc bogata, tza wciaz nie ma, wyjezdza na dlugo, lub sie rozwiedli, a on ja tylko utrzymuje... pol domu maja, garaz, taras, ogrod.....a babka gania tylko z brzeczaca siatka do najblizszego sklepu. corke ma lalunię i tylk oona z tym psem chodzi...

patrz, Salma na kw bala sie mnie i Satriny, pozniej juz w kojcu chciala glaskania, ale od aparatu uciekala. do auta wejsc nie chciala, jedzie zdenerwowana, uciekla, bo obroze za luzna miala. panikara, bojazliwa, nieufna. jak pisalysmy juz.
tak, jak Ci mowilam, to pies mysliwski, nie powinien bac sie strzalow mysliwego, a auta i aparatu sie boi????

czekamy kilka dni, na werdykt Ati, co ta biedna psina ma w glowie... i za co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...