Jump to content
Dogomania

Tenotomia-czy ktoś przez to przechodził?


a-tka

Recommended Posts

Witam,jestem nowa na tym forum,nowa ,bo świeżo zarejestrowana,chociaż często na to forum zaglądam i zaglądałam szukając pomocy dla moich psów...Dzisiaj mam tak duży problem,że postanowiłam o nim napisać,może ktoś coś wie na ten temat.Otóż sprawa dotyczy mojego owczarka niemieckiego,piesek ma 2,5lata
,ostatnio dokucza mu kulawizna na przednią prawą łapkę,pies był i jest nadal leczony zachowawczo,tj.leki przeciwzapalne,sterydy,itp.,bo była szansa na to ,że da się to wyleczyć,zresztą trzymaliśmy się tego,jak ostatniej deski ratunku,gdyż nie chcemy psiny narażać na stres i ból związany z operacją.Mija drugi tydzień leczenia po kolejnej zmianie lekarza(!),widzę,że pies nadal jak utykał,tak utyka.Ostatni wet powiedział nam,że jeśli leki nie pomogą,to już tylko operacja,tj,tenotomia lub tenodeza,ale zagwarantować poprawy po niej on nie może...Stąd moje pytanie do was,może ktoś ma psa,u którego robiono ten zabieg na stawie barkowym,może napisze,czy jest sens mordować psa...,czy po prostu dać mu spokój,jeśli efekt zabiegu raczej trudny do przewidzenia...Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...