Jump to content
Dogomania

Skąd sie dowiadujecie najczęściej o hodowlach?


Eewa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='papillonek']Dziwne pytanie najlepiej w wyszukiwarce np,,hodowla sznaucer''[/QUOTE]
Dlaczego? Jeżeli hodowca chce, żeby jego hodowli była kojarzona wśród nie-hodowców danej rasy to ją rozreklamuje.
Najlepszym sposobem jest strona internetowa i toplisty. Później jak jest miot to serwisy aukcyjne. Jest jeszcze super strona do reklamy suki, repa, hodowli, szczeniąt [url]www.kynologia.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.
Jak najbardziej z internetu. Rzadko, która hodowla nie posiada swojej strony, z której dowiesz się prawie wszystkiego a jeszcze masz zapewniony kontakt e-mailowy poprzez formularz kontaktowy i telefonicznie. po za tym są różne fora. Np molosy ( jestem hodowcą molosów) Można tam porozmawiać na każdy temat wybranej rasy.
Pozdrawiam Iwona
[url]www.mastifyzismiru.pl[/url]
[IMG]http://beta.poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22mid%22%3A%20115126442%2C%20%22attId%22%3A%20%[email protected]%22%2C%20%22storageType%22%3A%200%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A20736150%3A115126442%3A39815cf2008f4fb46fce0fcc72cb059f%3A8ff99b70%22%2C%20%22fileName%22%3A%20%22banerismir.gif%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/gif%22%2C%20%22fn%22%3A%20%22getAttachment%22%7D[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eewa']Pewnie z internetu, ale czy są to ogłoszenia allegro lub podobnych serwisach, czy fora tematyczne czy może wyszukiwarka internetowa?[/QUOTE]

zastanawiasz się pewnie jak najlepiej zareklamować swoją hodowle?:)
mam tylko nadzieję że jeśli dobrze podejrzewam, nie jest to "hodowla" zarejestrowana w jakims fikcyjnym wymyślonym na potrzeby ustawy klubie...
o hodowlach mozna się dowiedzieć dowiadując się o rasie. są fora tematyczne o rasach, na których wypowiadają się hodowcy.
można poszukać w zkwp, można pojeździć na wystawy.
allegro itp do miejsca gdzie są ogłoszenia o szczeniętach, a nie o hodowlach

Link to comment
Share on other sites

Mi wydaje się że autorce tematu chodzi o to gdzie znajdujemy hodowle a nie informacje o hodowli ;)
czyli ogłaszajac dany miot na allegro hodowca od razu tak jakby pokazuje światu informacje że dana hodowla istnieje.
np szukając szczeniaka chihuahua najpierw musiałabym znaleźć jakieś hodowle tej rasy, jak już mam 'nazwy hodowli' mogę zacząć szukać informacji o tych hodowlach. A allegro doskonae sie wg mnie do tego nadaje (do wyszukiwania hodowli a nie info o nich;)

Link to comment
Share on other sites

- internet (wyszukiwarki)
- fora tematyczne o danej rasie
- wystawy i rozmowy na żywo z właścicielami i hodowcami
- katalogi wystawowe-skarbnica wiedzy o pogłowiu danej rasy, w tym też o hodowlach
- psie czasopisma
- [URL="http://www.zkwp.pl"]www.zkwp.pl[/URL] ---> oddziały ---> hodowle / szczenięta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...