Jump to content
Dogomania

MOPSiK = Międzyorganizacyjny Ogólnopolski Program Sterylizacji i Kastracji


Justyna Klimek

Recommended Posts

[quote name='bric-a-brac']To jeśli szefostwo wątku nie ma nic przeciwko, to robimy bazar :evil_lol:
Mój mail taki jak nick, a dalej @tlen.pl[/QUOTE]

Spróbuję poogarniać zdjęcia do końca tygodnia i Ci wysłać :) No i musimy ogarnąć sprawę zbierania kasy za fanty- pisałam do Ciebie PW...ja bym wolała prywatne konto, bo nie wiem, jak z fakturą, a poza tym u mnie cienko z kaską abym mogła zakładać za przesyłki- na ostatnim bazarku, w którym uczestniczyłam jako darczyńca i "wysyłkarz" paczuszek dostawałam za wysyłkę pieniążki zaraz po ich wpłynięciu od Kupującego, więc albo nie zakładałam wcale albo co najwyżej czekałam dzień, dwa na zwrot...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratuluje pomysłu!!!!! przepiękna idea, bardzo bym chciała, aby MOPSiK objął też tereny wiejskie wokół Tarnobrzega i okolice, gdzie zamierzamy otworzyć ośrodek dla psiaków.
Podkarpacie i świętokrzyskie to po prostu dno!
Zastanawiam się jak można by się włączyć? my jesteśmy biedni jak myszeńki i działamy w sumie w pięć osób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Gratuluje pomysłu!!!!! przepiękna idea, bardzo bym chciała, aby MOPSiK objął też tereny wiejskie wokół Tarnobrzega i okolice, gdzie zamierzamy otworzyć ośrodek dla psiaków.
Podkarpacie i świętokrzyskie to po prostu dno!
Zastanawiam się jak można by się włączyć? my jesteśmy biedni jak myszeńki i działamy w sumie w pięć osób.[/QUOTE]

Nas też z początku było niewielu i bieda piszczała.
Przyłączyć się można na wiele sposobów:
1. Rozgłaszać MOPSiKa, gdzie się da
2. Pobrać ode mnie logo i na początek wrzucić choćby w swoją sygnaturę
3. Opodatkować się choćby najmniejszą kwotą i systematycznie wrzucać na konto MOPSiKa
4. Agitować w swoich stronach - zbierać chętnych na masową sterylizację, zorganizować salę i czekać, aż się kasa uzbiera :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']Gratuluje pomysłu!!!!! przepiękna idea, bardzo bym chciała, aby MOPSiK objął też tereny wiejskie wokół Tarnobrzega i okolice, gdzie zamierzamy otworzyć ośrodek dla psiaków.
Podkarpacie i świętokrzyskie to po prostu dno!
Zastanawiam się jak można by się włączyć? my jesteśmy biedni jak myszeńki i działamy w sumie w pięć osób.[/QUOTE]

spontanicznie sproboje wypowiedziec sie na twoje pytanie....
mowisz, ze dzialacie w sumie w piec osob, jakbys chciala powiedziec w "tylko" 5, a ja mowie " was jest az 5"...
prawie wszyscy zaczynymy najpierw w pojedynke, bo najwazniejsze jest zaczac....w trakcie dzialania dochodza nastepne osoby.... tak sie zbiera ziarko do ziarka....
w Mopsiku dziala w tej chwili tez garstka i jakby dobrze policzyc to tez nie bedzie duzo wiecej niz 5 osob....mamy jednak nadzieje, ze powoli dolacza nastepni entuzjasci, wlasnie tacy jak wy....

mowisz, zescie biedni jak myszenki.... masz zapewnie na mysli zasoby finansowe.?
a ja ci odpowiem , pieniadze to rzecz nabyta....
ale to co macie: serce, empatie, chec dzialania i czynienia dobrego , chec przeprowadzenia zmian i ulepszen,sile to sa bogactwa ktore sa cenniejsze od forsy....

bedziemy szukac wspolnie sponsorow, bedziemy organizowac bazarki, festyny, bedziemy sie zastanawiac jak zdobyc kase.... ale najwazniejsze jest miec sprzymierzencow, ktorzy gotowi sa wspomagac sukcesywnie przeprowadzanie naszego projektu....
witamy wiec serdecznie na pokladzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Nas też z początku było niewielu i bieda piszczała.
Przyłączyć się można na wiele sposobów:
1. Rozgłaszać MOPSiKa, gdzie się da
2. Pobrać ode mnie logo i na początek wrzucić choćby w swoją sygnaturę
3. Opodatkować się choćby najmniejszą kwotą i systematycznie wrzucać na konto MOPSiKa
4. Agitować w swoich stronach - zbierać chętnych na masową sterylizację, zorganizować salę i czekać, aż się kasa uzbiera :)[/QUOTE]

i jak widzisz, Justyna ma juz konkretne punkty i mozecie zaczynac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']
4. Agitować w swoich stronach - zbierać chętnych na masową sterylizację, zorganizować salę i czekać, aż się kasa uzbiera :)[/QUOTE]

Chętnych to ja mam, jestem w stanie to nawet organizacyjnie ogarnąć, tylko, że to dolnośląskie :eviltong: Kasa myślę, że też by się po części uzbierała. Justynko napisz mi na pw ile za zabiegi wychodzi ok?

EDIT:
Już sobie policzyłam na podstawie danych z pierwszej strony ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']Cena za zabiegi to nie tajemnica:
1. Sterylizacja suki = 150zł
2. Kastracja psa = 100zł
3. Sterylizacja kotki = 80zł
4. Kastracja kocura = 50zł
Doliczyć należy koszty dojazdu = 0,84zł/1km
:)[/QUOTE]

Dobra, to do mnie i z powrotem wychodzi 340zł za paliwo :eviltong: Czy mogę liczyć na to, że jak uzbieram przynajmniej większą część za zabiegi to weźmiecie moje wioski pod uwagę mimo innego województwa? :eviltong:


EDIT: Kochane, prośbę mam ogromną. W moim mieście jest konkurs na ambasadora młodzieży. Oddacie głos na psio i kociolubnego? Wystarczy kliknąć. Głosujemy na Krzysztofa Dziechciarza ładnie, bo nam bardzo brzydko spadł, a głosowanie jeszcze tylko przez godzinę... Z góry wielkie dzięki :smile:
[url]http://szansa.glogow.org/2011/12/plebiscyt-glogowski-ambasador-mlodziezy-2011/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Dobra, to do mnie i z powrotem wychodzi 340zł za paliwo :eviltong: Czy mogę liczyć na to, że jak uzbieram przynajmniej większą część za zabiegi to weźmiecie moje wioski pod uwagę mimo innego województwa? :eviltong:[/QUOTE]

Myślę, że tak. Do Was jest około 200km z Barlinka. Zapytam nasz vet team:) A może Karolina się zjawi, to się wypowie w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off, sprawa pilna...

W dniu dzisiejszym ktoś włamał się do naszego azylu. Większość psów zostało wypuszczonych z kojców, na szczęście udało się je odnaleźć. Niestety, psy nie mogą zostać tam gdzie są. Potrzebujemy awaryjnego lokum dla 24 psów, które tam przebywają. Bardzo prosimy o pomoc i jeśli macie możliwość, o przygarnięcie pod swój dach choć na kilka dni jednego z nich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']A ja mam pytanie co do Avatarka- niestety techniczna osoba to ze mnie żadna i nie wiem, jak mam zamieścić sobie ten obrazek :([/QUOTE]
Na samej gorze obok opcji wyloguj sa ustawienia kiedy je klikniesz..po lewej stronie masz moje wiadomosci pozniej moje subskrypcje no i moje ustawienia w nich masz edytuj avatar i tak mozna dodac avatar :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...