• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
czarna00

przydomek dla hodowli goldenów lub owczarków niemieckich

5 posts in this topic

to może najpierw kup rodowodowe szczenie danej rasy, odchowaj, pojeździj po wystawach i poznaj rasę na tyle dobrze, żeby mieć pewność że jesteś gotowy na zakładanie hodowli, a dopiero potem wymyślaj nazwę, bo to najmniej istotna rzecz.

[quote name='czarna00']Witam.
chciałabym mieć hodowle albo goldenków albo owczarków. jeszcze myślę (do końca miesiąca) mam czas..... może macie jakieś pomysły??:razz:[/QUOTE]

Interesujące, ostatnio były na tapecie yorki. Co za rozrzut zainteresowań, szkoda tylko że ograniczony jedynie do wymyślenia nazwy. Mam nadzieję, że to trol, lub jakaś małolata, bo jeśli w ten sposób do założenia hodowli przygotowuje się dorosła osoba, to jest to lekko przerażające.

Ach, to zapewne wygląda tak, że zkładasz hodowle, a jeśli jesteś niepełnoletnia, to rodzice dają ci czas na wybóra rasy, tak ? TYl;ko kto teraz bije rkordy popularności ? Yorki, Onki, czy goldeny ?
Bursztynowy Półwysep FCI

A ja mam jedno pytanie. Skad u was- dogomaniakow bierze sie brak zaufania? To tak samo jak w dziale poszukuje psa/ adoptuje od razu jest nagonka. Dajcie sie spokojnie wypowiedziec zanim zlinczujecie;) Ot taka dobra rada ciotki ktora posiada i goldena i burka i inne stworzenia:)