Jump to content
Dogomania

kolonie z psem


inusia00111

Recommended Posts

Hej. Wiem ze do wakacji jeszcze daleko, ale mam małe pytanie w sprawie koloni z psem. Otóż sama psa nie mam, ale opiekuje sie sunia sąsiadki (oprócz Lejli ma jeszcze 2 inne psy, i z 10 kotów). Lejla jak pozostałe zwierzeta najlepszych warunków tam nie maja. I tutaj wpadł mi mały pomysł. Mam mozliwość wyjazdu na kolonie. I pomyslałam o koloniach z psem. Czy by warto było zabrać Lejle? Lejla jest do mnie przyzyczajona i by nie było problemu ze ucieknie czy cos, bo psinka mnie sie słucha. Co myślicie o takim pomyśle? Czy to dorby pomysł dla Lejli?
Kiedyś pojechałam z Lejla i kolerzanka na wies na jedzen dzien, i Lejla bardzo dobrze zniosła podróż samochodem. I tam tez wszytsko dobrze zniosła, wrecz była szcześliwa.
Czekam na wasze opinie na ten temat.
Na razie nie gadałam z mamą na ten temat. Najpierw chce zapytać was :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli jest zadbana i zdrowa to czemu nie. Problem w tym, że będziesz pewnie jechała pociągiem i będzie tam sporo innych psiaków. Powinnaś więc się zastanowić jak psina reaguje na pobratymców, czy jest zdrowa, szczepiona, wysterylizowana lub nie będzie miała w tym czasie cieczki. No i oczywiście czy właścicielka się zgodzi na taki wyjazd. Jeśli masz zacięcie do tego to świetny pomysł! Ale musisz wiedzieć, że to jest ogromna odpowiedzialność. I właściwie nie pojedziesz tam żeby odpocząć tylko żeby zapewnić rozrywkę Lejli. Jeśli jesteś w stanie poświęcić część swoich wakacji dla dobra czworonoga to dobry z Ciebie człowiek. :)

A ja mam troszkę inne pytanie. Słyszał ktoś może o takich obozach dla dorosłych? Prawdę mówiąc nieszczególnie się zgłębiałam w temacie jak narazie, prześledziłam kilka wątków i kilka stron wygooglałam, ale z tego co widziałam to wszystkie oferty są dla dzieci i młodzieży. Bardzo by mi ułatwiło zadanie gdyby ktoś kompetentny napisał czy coś takiego istnieje w ogóle... A może sami się zorganizujemy i gdzieś wyjedziemy latem np. na tydzień, ewentualnie można wynająć jakiegoś trenera agility albo po prostu każdy pokaże swoje sposoby na szkolenie i miło spędzimy czas wspólnie z pupilami. Ja jestem studentką, mój facet zaraz po studiach, a Pie ma niecałe pół roku obecnie. Proszę o wszelakie informacje. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...