Jump to content
Dogomania

poszukuje drugiej "starszej"Chi


CookieMonster

Recommended Posts

Witam wszystkich.
Jestem posiadaczką chihuahua-pieska,mieszkamy sobie w małym mieszkanku,lecz na przyszły rok (mniej wiecej wrzesien)planujemy przeprowadzkę do wiekszego mieszkania.Te małe "pieronki":evil_lol: zawładneły moim sercem , jestem nimi mega zafascynowana.
W związku z tym , chcialabym kupic drugą chichuhue-suczkę.Wolałabym nieco juz starszą, odchowana ,zesocjalizowaną np. roczną.Nie mam w planach wystaw , ani rozmnażania (ze sie tak wyrażę nie stac mnie na to , nie posiadam nawet samochodu ) .Pieska mam wyłącznie do zachwycania sie nim w domu:cool3:Plany na kupno drugiego psiaka dopiero własciwie za ponad pół roku , ale chcialabym zapytac już,czy moze ktos planuje sprzedaz swojej starszej suni w niskiej cenie . Ponieważ , dodam , bo to ważne ,że moj budżet jest (i bedzie )ograniczony - jak wiadomo przeprowadzka to tez koszta ,a w dodatku bedzie to wrzesien ,wiec dochodzi tez wyprawka dla dziecka do przedszkola itp itd .Czytałam ,ze mozna czasem dogadac sie z hodowcą i kupic pieska na raty , badz po niższej cenie ...Dlatego zwracam sie do was , czy ktos cos wie lub może doradzic w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich :lol:

Link to comment
Share on other sites

Będziesz musiała podzwonić do hodowli, roczną trudno znaleźć- z tego względu że szczenięta znajdują nowe domy zazwyczaj dużo wcześniej niż przed skończeniem roku, a jeśli hodowca zostawił szczenię dla siebie to go nie sprzeda- jeśli ma być to pies na wystawy.
Ale kilkumiesięczne, pół roczne- już dużo łatwiej.
Na chiportalu jest spis hodowli w polsce, niepełny co prawda, ale jest sporo hodowli do których możesz kierować zapytanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...