Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta i Wika']Ale fajnie było :p Kto nie był, niech żałuje! Moja psica kolejny raz mnie pozytywnie zaskoczyła, okazuje się że czasem obecność innych psów działa na nią skupiająco, a nie rozpraszająco :-) I nawet warowała (ale fakt, że trawa nie była bardzo mokra).

Miło było Was poznać! :multi:[/quote]
Żałuję bardzo , ale i tak się zobaczymy w późniejszym czasie.
Piszcie co robiliście to sie czegoś nauczę od Was już teraz.

Link to comment
Share on other sites

My byliśmy :)
Dziękuję za miłe spotkanie !!!!!
Bardzo mile zaskoczyła mnie moja sunia (9 miesięczna bokserka),nowy teren,nowe psy,pełno innych atrakcji,bez swojego stada, a ćwiczyła całkiem ładnie.
Będziemy w sobotę (planuję też trening w tygodniu :multi: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta i Wika']Ale fajnie było :p Kto nie był, niech żałuje! Moja psica kolejny raz mnie pozytywnie zaskoczyła, okazuje się że czasem obecność innych psów działa na nią skupiająco, a nie rozpraszająco :-) I nawet warowała (ale fakt, że trawa nie była bardzo mokra). [/quote]


Baaardzo fajnie było, niech żałują Ci których nie było :evil_lol: ;)

U nas było rozpraszająco momentami, bo chciała leciec bawic się z innymi psami czy piłkami, ale o to chodziło, żeby nauczyła się pracowac w grupie.

No my dopiero za 2 tygodnie ale będziemy :p

Link to comment
Share on other sites

Agresywna to ona nie jest ,Ona generalnie jest niesforna i na początkowym etapie uczenia posłuszeństwa ; to 11 miesięczna Nora - beagiel trocolorek.
Jak na razie chodzimy na sobotnio niedzielne -cykliczne wspólne spacerki nad Rusałkę i cały czas uczymy się /sprawozdania z naszych spacerków na stronach [url]www.e-beagle[/url] .pl.lub [url]www.beagle.sfora.pl.jest[/url] tam nas sporo bo oid 8 do 15 szt każdorazowo w końcu je zapoczątkowaliśmy z Norą i ciągle rozbudowujemy ./
Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

My się piszemy na prawie każdą sobotę (kilka nam wypadnie bo dziewczynki też, raz kiedyś będą jechać na wystawę) :multi:
Tak jak pisałam wcześniej,planuję w tym miejscu też ćwiczyć w tygodniu i gdyby ktoś miał czas to będzie nam miło :loveu:
Nigdy wcześniej nie ćwiczyłam obedience,tylko PT i IPO, ale jedno nie wyklucza drugiego.
Od niedzieli co prawda leżę w łóżku, bo niestety na spotkanie sobotnie poszłam troszkę już chora, ale może jeszcze do soboty uda nam się zaliczyć choć 1 trening :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksara']A my byliśmy już przed 11-tą.Tym razem zabrałam 2 panny czyli Piotrusię i Torkę :) Niestety deszcz zamiast słabnąć przybierał na sile i jak już wszyscy zrobili się mokrzy zdecydowaliśmy się na powrót do domu.[/quote]

A my byłyśmy :-) A potem dołączyła Ela Azirowa z TŻem, małą w wózku i 2 psami :-) Zmokliśmy wybitnie, psy się wybiegały i wytaplały w kałużach, ćwiczenia wiele nie było :-) Od 1,5 godziny Wika wygląda tak:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/48/7332f8c23697b4e6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...