Jump to content
Dogomania

Szukam chętnych Poznaniaków do obedience


Silky

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='la_pegaza']Nefre , Ty będziesz z Bostonkiem??[/quote]
Tak,bardziej zależy mi teraz na cwiczeniach z maluchem, miało być agility ale niestety problem z dojazdami się pojawia :( A chciałabym czegoś z nim spróbować bo zapał to pracy chłopak ma to czemu nie wykorzystać tego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Kurcze musiałabym komunikacją przez calutki Poznań jechać, bo my z Dębca :placz: [/quote]

Nie taki znowu calutki, na Rataje masz dalej... Faktem jest, że pod Lasem Marceliński chyba bezpośrednio komunikacją miejską podjechać się nie da, trzeba podejść kawałek. My z Wiką codziennie drepczemy spory kawał (bo mieszkam przy Grochowskiej) :-)

Link to comment
Share on other sites

Można wysiąść z tramwaju przy stadionie Lecha przy Bułgarskiej i się przespacerować, albo złapać autobus przy Bałtyku (zdaje się nr 48 lub 77) i dojechać w okolice Leśnych Skrzatów i Brzechwy i też się przespacerować :)
[IMG]http://mapapoznania.wlkp.com.pl/kom/1007.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że tak będzie najbardziej obrazowo :). Na rysunku zaznaczyłam pierwszy parking leśny niedaleko kortów tenisowych. Jadąc od strony Leśnych Skrzatów - ostatni (trzeci, zdaje się, taki parking)

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=dfadfa7d939cf392][IMG]http://images14.fotosik.pl/10/dfadfa7d939cf392m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nefre[/B], nie jeżdżę autobusami, ale spojrzałam na [URL="http://www.mpk.poznan.pl/wg_linii.html"]rozkład jazdy[/URL] i mi wyszło, że ul. Leśnych Skrzatów od Bałtyku jadą 2 numery: 77 i 48. Trzeba wysiąść gdy autobus skręci z Bukowskiej w lewo i zatrzyma się gdzieś w okolicy skrzyżowania Leśnych Skrzatów i Brzechwy (to może być drugi przystanek po skręcie - musisz przetestować, albo znaleźć w necie :) ). Stamtąd będzie najbliżej dojść do Strzegomskiej. A resztę już masz na mapce, którą dołączyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azir']Myślę, że tak będzie najbardziej obrazowo :). Na rysunku zaznaczyłam pierwszy parking leśny niedaleko kortów tenisowych.
[/quote]

Przy tym pierwszym parkingu leśnicy od dwóch dni robią tzw. czyszczenie, droga jest zagrodzona, zakaz wstępu, warczą piły, walą się drzewa itp. Nie wiem czy skończą do soboty, dam znać w piątek jeszcze :-) Parking jest dostępny i można na nim zaparkować, ale żeby wejść do lasku trzeba przejść jeszcze ok.100 metrów wzdłuż drogi i tam wejść w las, i potem przejść przez górkę, żeby dojść do tej łączki na której zapewne byśmy ćwiczyli. Możemy się umówić w jakimś miejscu, bo podejrzewam że osoby które nigdy tam nie były mogą mieć problem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

O, jakie macie sympatyczne ulice w Poznaniu - mieszkam na poczatku Smoka Wawelskiego, to brzmi dumnie! A jakby sie mieszkalo przy wylocie Smoka?:evil_lol:

Azir, gdzie mozna kupic metalowe koziolki, wiesz moze?

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Witam po dłuższej przerwie, ale nie mam dostępu do neta w każdy dzień.
Jak już pisałam moje szczenie ma 3 miesiące, więc dopiero później do Was dołączę. Założyłam ten temat aby móc się zorientować ilu Poznaniaków się tym zajmuje i gdzie to się odbywa. Cieszę się bardzo że kontaktujecie się i ćwiczycie. Dołaczę do Was na 100% ale jeszcze nie teraz bo mała ma 3 szczepienie i kwarantanne.
Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...