Jump to content
Dogomania

Jaka karma najlepsza dla beagla???


Ja&Roniuś

Recommended Posts

Temat karmy już był wielokrotnie poruszany. Wystarczy poszukac na forum:lol:
Ale generalnie - kazda dobrze zbilansowana karma z tzw. górnej półki jest ok. Ja mojego beagla jak był malutki karmiłam na początku tą samą karmą jaką jadł w hodowli tzn. Acaną dla szczeniąt. Potem zaczełam go powoli przestawiać na Royal Canine Medium Junior. Czasem dla urozmaicenia zmieniałam mu na Eukanube Puppy&Junior dla ras średnich.
Acha - jeżeli decydujesz się na zmianę diety, rób to na przestrzeni 7 dni, stopniowo - by uniknąć problemów żołądkowo-jelitowych.

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka ze kazdy radzi co innego. Oczywiscie zalecane jest zainwestowanie w karme "z wyzszej polki" a jaką - to zalezy juz od psiaka - tą ktora będzie najlepiej przyswajal, po ktorej bedzie mial lsniaca siersc ( u beagla bardzo widoczne) i bedzie wesoly ;) Ja osobiscie polecam Acane, Eagle Pack...

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie. Wiem, że temat karm jest poruszany, tak jak np u nas na buldożkach jednak w beaglach nie mogłam się doszukać, a znajomy prosił o pomoc. Tak więc przeszukałam zanim zapytałam ;-) My stosujemy np Hillsa i jesteśmy bardzo zadowoleni ale to bulwa a nie beagle ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='Ja&Roniuś']Witam mój znajomy ma beagla 3 miesięcznego. Jaką karmę polecacie dla psiurka? Teraz i w wieku późniejszym. Z góry dziękuję za opinie. ;)[/quote]
a mój Nero też 3 miesiące pałaszuje [B]Chicken Soup® Puppy Holistic Formula. Niepowtarzalna jakościowo karma pełnoporcjowa dla szczeniaków.[/B]
[B]i ja i on jesteśmy zadowoleni [/B]
[B]on z żarcia [/B]
[B]a ja z ceny i jakości w rankingach [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

polecam dal szczeniaka Beagle karme
[B]BOSCH JUNIOR SMALL TO MEDIUM BREEDS[/B]

sama mam Beagle 16 tygodniowego i karma jest super

rano daje mu sucha karme ,popoludniu sucha razem z mala puszka ,a wieczorem tez sucha karme w ten sposob nasz maluch dostaje wszystkich niezbednych mu witamin .Dodac mozna co drogi dzien zoltko z jajka jest dobre na lsniaca siersc lub oliwy z oliwek

jesli ktos mieszka w terenach gdzie wystepuje duzo kleszczy polecam rowniez czosnek w proszku dla psow dostepny w sklepach zooologicznych

:shake: NIE POLECAM DAWAC ZWYKLEGO CZOSNKU!!! poniewaz moze naszemu pupilkowi zaszkodzic
oraz innych chemicznych swinstw (przeciez chemia szkodzi)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[SIZE=3]Dla psiaków poniżej 12 miesięcy polecam karmę [/SIZE]

[B][SIZE=3]NUTRO CHOICE PUPPY LAMB & RICE[/SIZE][/B][SIZE=3] a dla większych psów polecam karmę [/SIZE]
[B][SIZE=3]
ACANA ADULT PROVINCIAL GRASSLANDS[/SIZE][/B] :)


[SIZE=4]Linki:
[U][URL]http://www.telekarma.pl/p2937/acana.adult.provincial.grasslands.135.kg.htm[/URL]


[URL]http://www.telekarma.pl/p287/nutro.choice.puppy.lamb.amp.rice.15.kg.htm[/URL]


[/U][/SIZE][SIZE=4][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam Wszystkich,mam pytanie odnosnie karmy dla beagielki,suczka 3 letnia,jaka zastosowac? troszke sie jej przytyło,wiadomo tez ze te psy potzrebuja dozu ruchu,kombinujemy z karma,problemem bylo podjadanie ludzkiego jedzenie,od pewnego czasu z tym koniec choc protestuje....uparciuch z niej.
Czy mozna ja przeglodzic i podać pieskowi cos w rodzaju karm Light?
pozdrawiam Beaglo maniak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

na Boschu light powinna zrzucić nadwagę swoją drogą zastanawiam się co trzeba zrobić swojemu beaglowi by miał nadwagę :roll:
mój 11-latek i drugi 8 latek to 2 szczupaki a niejedzą złej karmy bo już 2-gi rok Fish 4Dogs a wcześniej Royal gdy nie był produkowany w Poslce, Eukanuba, Bosch i karma której już się nie kupi w oryginale bo Purina przejęła fabrykę

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 7 months later...

Dla 3 miesięcznego polecałabym coś typu Medium Junior.W wieku późniejszym polecałabym karmę dla psów z tendencją do nadwagi popularnie nazywane jako LIGHT.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...