Jump to content
Dogomania

KWPR Gdańsk- 15.01.2012


Kamila i Fado

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie jeśli ktoś ma ochotę miło spędzić długi weekend w Gdańsku to mam ofertę nie do odrzucenia :diabloti:

2 noclegi w dużym, ładnym apartamencie w centrum Gdańska, tuż obok starego miasta, za 100zł :) w grę wchodzą raczej osoby z rasami NIEOGROMNYMI :eviltong:
więcej info na PW. serdecznie zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']słuchajcie jeśli ktoś ma ochotę miło spędzić długi weekend w Gdańsku to mam ofertę nie do odrzucenia :diabloti:

2 noclegi w dużym, ładnym apartamencie w centrum Gdańska, tuż obok starego miasta, za 100zł :) w grę wchodzą raczej osoby z rasami NIEOGROMNYMI :eviltong:
więcej info na PW. serdecznie zapraszam![/QUOTE]

Jaki długi weekend ? ^^

Link to comment
Share on other sites

Na stronie wystawy jest informacja, że "bilety wstępu: normalne 12 zł, ulgowe 6 zł, dzieci do lat 4 - bezpłatnie". Dzwoniłam wczoraj do Związku i powiedziała mi pani, że dzieci do 4lat wchodzą na bilecie ulgowym. :-? Czyli w końcu jak? :eviltong: Na stronie jest jedno, a przez telefon dowiaduję się drugiego. Interesuje mnie do ilu lat wchodzi się na bilecie ulgowym? Czy ktoś z forumowiczów posiada może takową informacje? ;)

Link to comment
Share on other sites

Oni mają wszystko pochrzani*ne...
Ja pisałam, że mam psa w typie i czy mogłabym wejść i czy szczepienie wprzeciw wściekliźnie wystarczy a ona odpisała "to wystarczy". Potem napisałam czy mnie wpuszczą skoro jej nie wystawiam - "zawsze wpuszczali". Jakby nie wiedziała o co chodzi ku*na...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Oni mają wszystko pochrzani*ne...
[I]Ja pisałam, że mam psa w typie i czy mogłabym wejść i czy szczepienie wprzeciw wściekliźnie wystarczy a ona odpisała "to wystarczy". [/I]Potem napisałam czy mnie wpuszczą skoro jej nie wystawiam - "zawsze wpuszczali". Jakby nie wiedziała o co chodzi ku*na...[/QUOTE]

no to mają tym bardziej pokręcone, że na stronie ZK o/Gdynia o wystawie, pod planem sędziowania i spisem wystawców jest:

1. Przyjmowanie psów zgłoszonych na wystawę oraz wydawanie katalogów w godz. 8.00 - 10.00
2. Początek oceny psów w ringach o godz. 10.00. Przybliżona godzina rozpoczęcia oceny danej rasy
podana jest w planie sędziowania.
3. Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić aktualne świadectwo szczepienia psa przeciwko
wściekliźnie.
[B]4. Wstęp na teren wystawy mają wyłącznie psy ujęte w katalogu.[/B]
5. Na terenie wystawy oraz terenach przyległych obowiązuje ZAKAZ SPRZEDAŻY SZCZENIĄT.

Link to comment
Share on other sites

Złe, bardzo złe :P Jedyne pocieszenie to sukcesy "moich" psiaków które wystawiałam. Organizacja straszna! Konkurencje finałowe nie po kolei i to w dodatku z duuuużym opóźnieniem, zmarzłam jak nigdy :/ Nagłośnienie okropne...nie słyszałam połowy informacji o finałach w dodatku ten bałagan raz to raz tamto i sędziowanie na ringu 5 grupy do godz. 17!

Link to comment
Share on other sites

HURA!!!! a u nas 2 miejsce w Najpiękniejsze Baby a to dopiero nasza druga wystawa i mój trzęsidupek ( bo zimno było rzeczywiście okropnie) odkrył że czerwony dywan i reflektory to jego powołanie,dumna jestem strasznie i nie mam pojęcia jak to zrobiliśmy, pamiętam tylko że hasky który zwyciężył był przepiękny , zamieszanie na ringu głównym ,kolejność zupełnie inna niż w katalogu ,usłyszeć konkurencję prawie niemożliwe i te biedne baby na samym końcu , wymęczone od rana ,moje cudeńko zawinęłam w kocyk i trochę pospało, ale te troszkę większe od nas baby w tym zimnie i hałasie od 10tej JESTESCIE WIELCY !!!! pozdrawiam i gratuluję wszystkim daliśmy radę

Link to comment
Share on other sites

Byłam tylko jako widz, ale: po pierwsze to była chyba najgorzej zorganizowana wystawa, na jakiej byłam (fakt, zajmuję się zawodowo organizacja imprez, więc może i mam wysokie wymagania, ale bez, kurczę, przesady), po drugie, było cholernie zimno (MTG powinno oddać oddziałowi część kasy za wynajem hali moim zdaniem), po trzecie nic nie było słychać.

Za to zaprzyjaźnione bouvierka i bichon wypadły świetnie. Jedyny plus.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...