Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Na stronie Północniaków takie ogłoszenie grzecznościowe :(     

 

One się nie prosiły o bezdomność 1f641.png:( 
Kielce - okolice kto moze pomóc ?
Ogłoszenie grzecznościowe 
Poszukuję domów stałych lub tymczasowych dla 6 szczeniaków oraz dwóch suk. Psiaki zostały znalezione w okolicy Kielc. Jedna z dwóch bezdomnych suczek się oszczeniła i obecnie przebywa wraz z młodymi w okolicy wykopanej przez siebie jamy. Suczki to kundelki, natomiast szczeniaki to mix husky (tatuś husky).
Szczeniaczki muszą szybko znaleźć domki żeby nie zdziczały.
Dzieciaczki wraz z mamusią na zdjęciach, nie wszystkie widać bo nie chciały pozować. Na zdjęciach nie da się tego zobaczyć ale niektóre mają po jednym oku niebieskim.
Proszę o udostępnianie posta 1f642.png=)
Telefon kontaktowy 537-538-980
lub email [email protected]

 

Obraz może zawiera�: pies i w budynku

 

Obraz może zawiera�: pies

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tianku napisał:

Na stronie Północniaków takie ogłoszenie grzecznościowe :(     

 

One się nie prosiły o bezdomność 1f641.png:( 
Kielce - okolice kto moze pomóc ?
Ogłoszenie grzecznościowe 
Poszukuję domów stałych lub tymczasowych dla 6 szczeniaków oraz dwóch suk. Psiaki zostały znalezione w okolicy Kielc. Jedna z dwóch bezdomnych suczek się oszczeniła i obecnie przebywa wraz z młodymi w okolicy wykopanej przez siebie jamy. Suczki to kundelki, natomiast szczeniaki to mix husky (tatuś husky).
Szczeniaczki muszą szybko znaleźć domki żeby nie zdziczały.
Dzieciaczki wraz z mamusią na zdjęciach, nie wszystkie widać bo nie chciały pozować. Na zdjęciach nie da się tego zobaczyć ale niektóre mają po jednym oku niebieskim.
Proszę o udostępnianie posta 1f642.png=)
Telefon kontaktowy 537-538-980
lub email [email protected]

 

Obraz może zawiera�: pies i w budynku

 

Obraz może zawiera�: pies

Widziałam na FB. Niestety u nas co chwilę takie apele, non stop znalezione szczeniaki, całe stada :( a ludzie debilni ciągle rozmnażają psy i wstawiają "oddam śliczne kluseczki urodzone...".  Ta bezdomność się nigdy nie skonczy :( Koleżanka znalazła szczeniaka ok.5  mies, po wymianie zębów jest :( Waży może z 6 kg, a powinien na pewno kilkanaście, bo to spory psiak raczej docelowo. I prawdopodobnie ślepy. Straszny szkieletor z niego. a tam w gospodarstwie psów ze 20, kilka suk i tak się mnożą. Gmina zna problem i ma w dupie. I tak se można walic głową w mur :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, andzia69 napisał:

Widziałam na FB. Niestety u nas co chwilę takie apele, non stop znalezione szczeniaki, całe stada :( a ludzie debilni ciągle rozmnażają psy i wstawiają "oddam śliczne kluseczki urodzone...".  Ta bezdomność się nigdy nie skonczy :( Koleżanka znalazła szczeniaka ok.5  mies, po wymianie zębów jest :( Waży może z 6 kg, a powinien na pewno kilkanaście, bo to spory psiak raczej docelowo. I prawdopodobnie ślepy. Straszny szkieletor z niego. a tam w gospodarstwie psów ze 20, kilka suk i tak się mnożą. Gmina zna problem i ma w dupie. I tak se można walic głową w mur :(

to chyba najgorszy region w Polsce 

w Szydłowcu też przecież tyle suk po polach rodzi :(

Link to comment
Share on other sites

tak mi się wydaje, ze tu jest tragedia :( nie dość, ze dużo potrzebujących psó, to ludzi do pomocy brak, o schroniskach lepiej nie wspominać :(  gminy mają w 4 literach prawdziwą walkę z bezdomnością, wiele psów ląduje w jakichs punktach przetrzymań, bo gminy oszczędzają i nie chcą wysyłać do schronisk. To jest chore województwo, chora sytuacja i ja nie widzę światełka w tunelu. Odkąd jestem na dogo - 2005 r - myslałam, że będzie lepiej, bo tyle się edukuje ludzi, mowi o sterylkach, tyle się ich zrobiło...a tu wg. mnie jest coraz gorzej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, jankamałpa napisał:

mam ogłoszenie Lokiego, ale tekst nieszczególny. Napiszcie może jaki on teraz jest, jak się zachowuje, jaki dla dzieci, innych psów, kotów. To zredaguje ogłoszenie.

Loki kocha wszystkich ludzi jest bardzo przytulaśny i uwielbia głaskanie,do suk ok tylko gwałcić próbuje,mimo kastracji,do psów również jeśli go nie prowokują.co do kotów nie wiem,ale myślę,że nie powinno być źle.zachowuje czystość,bardzo ładnie chodzi na smyczy,do samochodu trzeba wpychać,mimo prób oswojenia go z nim.raczej nie do miasta do centrum,bo bardzo się nakręca na nowe sytuacje i sądzę,że nie wie co to miasto,ale dla chcącego nic trudnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...