Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

Czekam z niecierpliwością.

już piszę.przepraszam,ale skleroza mnie dopada.wizyta ok.po majówce kastrujemy chłopaka i będzie ruszał do  domu do Nowej Soli.Pani 4 tygodnie temu musiała pożegnać swojego 14 letniego amstaffa ze względu na nowotwór i nie umie sobie poradzić bez czterołapego przyjaciela.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, jankamałpa napisał:
  • Jest informacja kilka postów wyżej tu ją kopiuje:
  • ;
  • ;
  Dnia 16.04.2018 o 22:06, mdk8 napisał:

ciotki co się dzieje ? przypadkiem na FB trafiłam na wpis , że ZWIERZAK się likwiduje ? Chciałam przekazać Wam 1%  i nie wiem co mam zrobić .

ŚTOZ jest w likwidacji - na razie konto działa, ale nie zbieramy 1%, bo nie wiadomo, kiedy proces likwidacyjny się zakonczy. 1% teraz przekazujemy  dla naszych psiaków kaliszaków poprzez Fundację Ostatnia Szansa

Dzięki! jakiś specjalny dopisek? "Psiaki kaliszaki"?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.04.2018 o 20:13, devoner napisał:

już piszę.przepraszam,ale skleroza mnie dopada.wizyta ok.po majówce kastrujemy chłopaka i będzie ruszał do  domu do Nowej Soli.Pani 4 tygodnie temu musiała pożegnać swojego 14 letniego amstaffa ze względu na nowotwór i nie umie sobie poradzić bez czterołapego przyjaciela.

A inne psiaki? Nadal żadnych zapytań?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy jakiś psiak znalazł jeszcze dom?

zaglądamy...ale jak na razie nie ma o czym pisać :( Nikuś nie pojechał do domu- chociaż był transport zorganizowany, bo po kastracji pojawiły się komplikacje i trzeba bylo znowu psa  na stoł kłaść :( 

part000001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2018 o 11:57, andzia69 napisał:

zaglądamy...ale jak na razie nie ma o czym pisać :( Nikuś nie pojechał do domu- chociaż był transport zorganizowany, bo po kastracji pojawiły się komplikacje i trzeba bylo znowu psa  na stoł kłaść :( 

Co z Nikusiem ?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, devoner napisał:

Pippin właśnie jedzie do swojego własnego domu do Krakowa.

To super - mogę zdjąć już jego ogłoszenia? A co z Niko, pojedzie do domku jak wyzdrowieje? I którego psiaka nadal ogłaszać ? Mam ogloszenia Merry, Hienka, Luckiego, Dżetty.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

Co z Nikusiem ?

 

Nico na 99 % w niedzielę wyjeżdża do domu do Nowej Soli.

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

To super - mogę zdjąć już jego ogłoszenia? A co z Niko, pojedzie do domku jak wyzdrowieje? I którego psiaka nadal ogłaszać ? Mam ogloszenia Merry, Hienka, Luckiego, Dżetty.

jaanka Pippina można zdjąć super fajni ludzie.Nico na 99% w niedzielę jedzie do domu.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie są po prostu beznadziejni 1f641.png:( organizowaliśmy transport dla Niko. Jedna dziewczyna na FB zorganizowała zbiórkę na ten transport. Prawie codziennie Devoner rozmawiała z nowym domem. 2 dni temu uzgadniała szczegóły transportu - również z domem i pani byla w 7 niebie, ze wreszcie pies do nich przyjedzie. Do dzisiaj...Dzisiaj Devoner dostała sms! że niestety, ale psa nie chcą!

naprawdę ręce opadają...

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, jankamałpa napisał:

To super - mogę zdjąć już jego ogłoszenia? A co z Niko, pojedzie do domku jak wyzdrowieje? I którego psiaka nadal ogłaszać ? Mam ogloszenia Merry, Hienka, Luckiego, Dżetty.

Wszystkie psiaki dalej ogłaszaj proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...