Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

Dnia 7.04.2018 o 15:17, Tyś(ka) napisał:

Czemu Frodo szuka domku? :(

państwo się rozstali, pani zabrała psa i wyprowadziła  się do Nowego Targu :( no i teraz ma problemy zdrowotne, idzie 12.04 do szpitala na operacje, potem czeka ja prawdopodobnie chemia

 

zrobiłam mu wyróżnione na tydzien ogłoszenia na olx na kraków - zero telefonów :(  nie wiem, co z nim bedzie :(

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, andzia69 napisał:

państwo się rozstali, pani zabrała psa i wyprowadziła  się do Nowego Targu :( no i teraz ma problemy zdrowotne, idzie 12.04 do szpitala na operacje, potem czeka ja prawdopodobnie chemia

 

zrobiłam mu wyróżnione na tydzien ogłoszenia na olx na kraków - zero telefonów :(  nie wiem, co z nim bedzie :(

to może tu zobacz:

Napisano 9 godzin temu
Macie już kogoś dla tego Onka?  Bo ja na Dogo znalazłam takie ogłoszenie: 

Dziewczyna z okolic Mińska Maz. szuka dorosłego, większego psa do bloku. Pozwoliła podać swój email i tel. 

789 025 347    

Może ktoś miałby jakieś propozycje dla niej.

Może zaproponujcie jakiegoś psiaka. 

http://www.dogomania.com/forum/topic/345088-poszukiwany-większy-pies-wiek-ok-4-lata/

 Cytuj  Edytuj

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jankamałpa napisał:

I co z Onkiem - nadal nie ma żadnych widoków na domek? Znalazłam Twoje ogłoszenie na OLX  było już na 5 stronie :(. Odświeżyłam - jest na pierwszej, może to coś pomoże.

to jak działa to wyróżnienie? myślałam, że dzięki temu będzie na 1 stronie :( niestety ani jednego telefonu :( do tej osoby z Minska nie dzwoniłam :( Na razie załatwiłam hotelik, teraz pytanie, jaka będzie decyzja pani i czy go do hoteliku dowiezie czy...odda psa do schroniska :(

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, andzia69 napisał:

to jak działa to wyróżnienie? myślałam, że dzięki temu będzie na 1 stronie :( niestety ani jednego telefonu :( do tej osoby z Minska nie dzwoniłam :( Na razie załatwiłam hotelik, teraz pytanie, jaka będzie decyzja pani i czy go do hoteliku dowiezie czy...odda psa do schroniska :(

 

Dlaczego do schroniska ? Przecież do DT - to jest decyzyjny w sprawie psa? Nic z tego nie rozumiem. A na OLX to ciągle zmienają regulamin. Ogłoszenie było co prawda zyróznione ale już na 5 stronie bo teraz jest opcja odświeżania za 1 zl . Jak jutro spadnie na dalszą stronę to znowu odświeże żeby było na 1. Do końca też nie rozumiem jak to działa. Ważne żeby ktoś zadzwonił, jest trochę wejść.

Link to comment
Share on other sites

on nie jest w dt :( on byl adoptowany 2 lata temu przez tą panią :( ale niestety rozstala się z mężem, przeprowadziła się z krakowa do nowego targu razem z psem - sama. No i teraz musi iść do szpitala 12.04 i nie ma co zrobić z psem. ja dowiedziałam się w piątek, że jest taka sytuacja :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

Pamiętam. Kurna. A ona ni może do hotelu, i po szpitalu go odebrać?

potem może będzie chemia...albo radio, a ona jest sama i powiedziala, ze nie poradzi sobie :( nie wiem, ile w tym prawdy...no ale co mam zrobić :( nie zastrzelę się - powiedzialam, ze załatwiłam jej miejsce w hoteliku, żeby zapłaciła za 1 miesiac i go dowiozła, a potem...potem jak zwykle martwić się będę ja

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, andzia69 napisał:

potem może będzie chemia...albo radio, a ona jest sama i powiedziala, ze nie poradzi sobie :( nie wiem, ile w tym prawdy...no ale co mam zrobić :( nie zastrzelę się - powiedzialam, ze załatwiłam jej miejsce w hoteliku, żeby zapłaciła za 1 miesiac i go dowiozła, a potem...potem jak zwykle martwić się będę ja

Jakieś wiadomści? Najlepiej dobre, gdzie trafi Onek, a może ktoś dzwonil?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, jankamałpa napisał:

Jakieś wiadomści? Najlepiej dobre, gdzie trafi Onek, a może ktoś dzwonil?

Dzisiaj wysłałam do pani sms, co z psem. odpisała mi, ze go wczoraj zawiozła do jakiejś rodziny swojej do Piotrkowa. szkoda, ze mi nie powiedziała. Wiec zdejmuję ogłoszenie Aleksa - znaczy podmienię na innego.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, andzia69 napisał:

Dzisiaj wysłałam do pani sms, co z psem. odpisała mi, ze go wczoraj zawiozła do jakiejś rodziny swojej do Piotrkowa. szkoda, ze mi nie powiedziała. Wiec zdejmuję ogłoszenie Aleksa - znaczy podmienię na innego.

Decyzje podejmuje ona, szkoda tylko, że nic nie powidziała. A w ogłoszeniu podmień psa, może przyniesie szczęście :) Napisz, którego wstawiłaś - to od cazsu do czasu odświeżę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, jankamałpa napisał:

A Merry i Pippin cały czas u Was?

tak nadal u mnie,Mery ma niewydolność i zapalenie trzustki strasznie schudła i oczywiście zero telefonów.były dwa o Nico jeden pytał czy pies nauczony jest komendy bierz,drugi na podwórko do kojca,bo przecież w domu są koty i pies nie będzie tam wchodził.masakra.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, devoner napisał:

tak nadal u mnie,Mery ma niewydolność i zapalenie trzustki strasznie schudła i oczywiście zero telefonów.były dwa o Nico jeden pytał czy pies nauczony jest komendy bierz,drugi na podwórko do kojca,bo przecież w domu są koty i pies nie będzie tam wchodził.masakra.

Rzeczywiście jakaś masakra totalna, żaden pies nie może znaleźć dobrego domku:(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jankamałpa napisał:

Napiszcie coś więcej o Pippinie, np. czy toleruje koty, co lubi.

nie mamy kotow, zeby sprawdzić :(

Pippin około roczny pies w typie TTB szuka domu może zamieszkać zarówno z suką jak i z drugim psem.pięknie utrzymuje czystość,jest zaszczepiony,zaczipowany i odrobaczony,umie chodzić na smyczy,zna komendę siad i na miejsce. Pippin to bardzo radosne psie dziecko,które bardzo szuka kontaktu z człowiekiem,to pies który bardzo szybko się uczy. telefon w sprawie adopcji 608 34 66 14

 

kot Tobiś poszedł wczoraj do domu :) tyle dobrych wieści

nowe zdjęcia Niko

30704613_1875066252738857_115854142327872427_n.jpg

30706136_1875066292738853_3117220471912510877_n.jpg

30714719_2072946482972403_4721656706126315520_n.jpg

30726312_1605842726198400_2003711864034295808_n.jpg

30739541_2072901039643614_1065637920792117248_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...