Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
19 godzin temu, jankamałpa napisał:

Z moich ogłoszeń nie ma odzewu, ale ja z uporem maniaka je odświeżam. Wyróżniałam na OLX Dżettę, Merry i Pippina. Jutro wyróżnię jeszcze na Morusku. 

Dzieki Janka :) Dzisiaj Dżetta pojechala do Wieliczki do Arwetu. Pan doktor widział filmik jak ona chodzi jak byli z owczareczką i powiedział, ze coś jest chyba nie tak, bo nie powinna kuleć :(

Link to comment
Share on other sites

Mam zapytanie odnośnie Tobisia. Czy ktoś  może odpowiedzieć na pytania: 
1. Jak wyglada u niego korzystanie z kuwetki?
2. Jest kotem energicznym czy raczej spokojnym?
3. Czy moje miejsce zamieszkania (50 km od Kielc) byłoby przeszkodą w przygarnieciu kociaka? Czy byłaby możliwość, aby ktoś przywiózł mi kociaka w wyznaczonym terminie, a ja pokryłaby koszty transportu?
4. Ile kotek ma lat?
5. Mieszkam w bloku, czy kot jest niewychodzacy?
6. Od 9 do 13 jestem w pracy, czy kociak może sam zostawać w domu na ten czas bez większych histerii?

Prosiłabym także o więcej zdjec kocurka :p pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, jankamałpa napisał:

Mam zapytanie odnośnie Tobisia. Czy ktoś  może odpowiedzieć na pytania: 
1. Jak wyglada u niego korzystanie z kuwetki?
2. Jest kotem energicznym czy raczej spokojnym?
3. Czy moje miejsce zamieszkania (50 km od Kielc) byłoby przeszkodą w przygarnieciu kociaka? Czy byłaby możliwość, aby ktoś przywiózł mi kociaka w wyznaczonym terminie, a ja pokryłaby koszty transportu?
4. Ile kotek ma lat?
5. Mieszkam w bloku, czy kot jest niewychodzacy?
6. Od 9 do 13 jestem w pracy, czy kociak może sam zostawać w domu na ten czas bez większych histerii?

Prosiłabym także o więcej zdjec kocurka :p pozdrawiam

Przesłałam pytania do dt Tobisia. Jak dostanę odpowiedź, wkleję.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jankamałpa napisał:

Czekam. 

Przeklejam odpowiedź od p. Małgosi - dt Tobisia:

Kot jest niewychodzący i dlatego balkon i okna muszą być zabezpieczone. Jest radosnym i wszędobylskim kotem. Korzysta z kuwety. Ma Ok 2,5 roku. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia ale obowiązuje wizyta pa i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wiem gdzie ta pani mieszka ale jeżeli domek okaże się dobry to będę organizowała transport. Czy pani Ka inne zwierzęta, głównie chodzi o koty i czy w domu są małe dzieci?
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewab napisał:
Przeklejam odpowiedź od p. Małgosi - dt Tobisia:

Kot jest niewychodzący i dlatego balkon i okna muszą być zabezpieczone. Jest radosnym i wszędobylskim kotem. Korzysta z kuwety. Ma Ok 2,5 roku. Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia ale obowiązuje wizyta pa i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wiem gdzie ta pani mieszka ale jeżeli domek okaże się dobry to będę organizowała transport. Czy pani Ka inne zwierzęta, głównie chodzi o koty i czy w domu są małe dzieci?

Pani odpisała :Mam jedynie rybki :D Malych dzieci nie ma, mam 14-letnią córkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...