Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nie wiem czy to po drodze czy nie ale jutro jest organizowany transport Radysy-Bielsko-Biała i powrót Warszawa.Kontakt Sara2011 i kiyoshi.

muszę się dowiedzieć, czy się udało małą złapać :( bo to koło Starachowic jest, ale myślę, ze jakby ją złapała to dałaby mi znać :(

Link to comment
Share on other sites

Imię: Mery 2764.png<3
Wiek: 9 lat
Sterylizacja/ Kastracja: TAK
Stosunek do Psów: toleruje wybiórczo tylko na spacerach.
Stosunek do Kotów: Negatywny
Stosunek do dzieci: Zna małe dzieci jednak Zostanie wydana tylko do domu ze starszymi dziećmi + 14
Mery jest starszą Sunią która jeszcze lubi sobie pobrykać. Od małego mieszkała w jednym domu. Jednak sytuacja domowników zmieniła się diametralnie. ( proszę sobie zachować zbędę komentarze bo to nie ten worek ).
Mery potrzebuje domu gdzie będzie jedynaczką. Gdzie jej przyszli właściciele maja świadomość czym jest zarówno depresja u psa jak i może pokazać dziewczyna że chce wprowadzić do domu swoje zasady. Mery przy bardzo doświadczonym opiekunie może zamieszkać z innym ale od razu mówię mniejszym i w pełni r\zrównoważonym samcem.
Mamy niewiele czasu ponieważ do 11.11.2017 Jeśli ta niesowicie uczuciowa suka trafi di schroniska tam jej serce pęknie.
Mery była ze mną na spacerze co mogę o niej powiedzieć osobiście. Potrzeba jej Dieta tego nie widać na zdjęciach ale dieta to pierwszeństwo. Jest bardzo przywiązana do właścicieli jednak konsekwentny ale wyrozumiały za razem opiekun szybko złapie Kontakt z tą wspaniałą starszą Panią. Mery będzie wspaniałym towarzyszem spacerów. Mery jest tak naprawdę idealnym psem dla osoby która zaczyna swoją przygodę z TTB ponieważ taka osoba odda jej kawałek siebie a Mery sie tym odwdzięczy to jest pewne. Dziewczyna z odpowiednią osobą łapie szybko kontakt a spacer czy przebywanie z nią w domu to czysta przyjemności.

 

2u45v95.jpg

 

2ag3tkx.jpg

 

28rp5e1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2017 o 21:31, malagos napisał:

u mnie też zastój, a wręcz przeciwnie, przybył jamnik mazowiecki i w wigilię duży młodziak spod sklepu... (

 Przed nami jeszcze Sylwester, czyli najgorszy czas dla psiaków.  A mnie na koniec roku ogarnęło totalne lenistwo, nic mi się nie chce robić- to chyba odreagowanie przedświątecznego sprzątania :).

Link to comment
Share on other sites

he, he, u mnie została jeszcze po świętach siostra - przychodzę z pracy,  a tu obiad z 3 dań na stole, psy nakarmione, wyspacerowane, dom ogarnięty :). Fakt, że razem z Anią jest jej Kenia, czyli szóstka psów w domu, ale panuje zgoda i ład :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, malagos napisał:

he, he, u mnie została jeszcze po świętach siostra - przychodzę z pracy,  a tu obiad z 3 dań na stole, psy nakarmione, wyspacerowane, dom ogarnięty :). Fakt, że razem z Anią jest jej Kenia, czyli szóstka psów w domu, ale panuje zgoda i ład :)

Czy poświątecznie  Magia Świąt jeszcze działa. Oby jak najdłużej taka zgoda i harmonia panowała i tylko do pełni szczęścia potrzebne dobre domki dla psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, andzia69 napisał:

Jedna wielka cisza :( pisalam tu chyba, ze Diuna - czarna pitka jedzie do Krakowa, a Pippin do Zielonki ma jechać. Diuna czeka na dobre samopoczucie po sterylce 27.12, a dla Pippina będziemy szukać transportu. Poza tym nic się nie dzieje pozytywnego :(

Założyłam jeszcze konto ma Morusku i dałam tam  na razie  ogłoszenie Merry i Dżetty :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, jankamałpa napisał:

Miałam na OLX  enigmatyczne zapytanie o Tobisia  "Witam pania prosze napisac bo jestem zainteresowana go zabrac jak bysmy sie umowili"  Odpisałam żeby podała więcej szczegółów, gdzie kot by trafił, a przede wszystkim poprosiłam o podanie nr kontaktowego.

Pani mi odpisała: "Jestem na wczesniejszej emeryturze bardzo kocham zwierzęta , mieszkam w bloku balkon jest obudowany ,wiec nie ma mozliwosci aby wyszedl ale jest problem nie posiadam samochodu i nie wiem jak moglabym go odebrac i jeszcze jedno nie zwrocilam uwagi piszac ,, bo i odleglosc jest dosc duza bo mieszkam w Tarnobrzegu a to zapewne będzie problem - prawda?"  Poprosiłam aby zadzwoniła na podany w ogłoszeniu nr kontaktowy. Tylko nie wiem czy dobry podalam zaczyna się od 660 42.........?

;

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Pani mi odpisała: "Jestem na wczesniejszej emeryturze bardzo kocham zwierzęta , mieszkam w bloku balkon jest obudowany ,wiec nie ma mozliwosci aby wyszedl ale jest problem nie posiadam samochodu i nie wiem jak moglabym go odebrac i jeszcze jedno nie zwrocilam uwagi piszac ,, bo i odleglosc jest dosc duza bo mieszkam w Tarnobrzegu a to zapewne będzie problem - prawda?"  Poprosiłam aby zadzwoniła na podany w ogłoszeniu nr kontaktowy. Tylko nie wiem czy dobry podalam zaczyna się od 660 42.........?

;

Tarnobrzeg to nie koniec świata :) tel. 660 420 480 dobry - to jest do dt, gdzie jest kociak :)

 

w-nowym-roku-zycze-wam-pomyslnosci-potegi-milosci-sily-mlodosci-samych-spokojnych-pogo-pobierz.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...