Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

24 minuty temu, janka@ napisał:

Zrobiłam jeszcze jedno ogłoszenie dla suni i jej dzieci. Może w końcu ktoś zadzwoni :).

dzięki :) pani chętna na sunię i tą czarno-podpalaną sunię odwiedza je w hoteliku, niby chetna ale nie określiła kiedy by chciała - mam nadzieję, że w tym tyg. się wyjaśn i. Na razie nikt nie dzwonił

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, janka@ napisał:

Czy się udało? Czy sunia z małą już w swoim domku?

Tak :) Mama i mała wczoraj zamieszkała w swoim domu - co prawda dom jeszcze w trakcie wykańczania, ale jest. Obie byly zestresowane bardzo. Mam nadzieję, ze pomalutku dotrą się strony. Pani wzięła tydzien urlopu, żeby siedzieć z nimi. Niestety tylko to zdjęcie mi weszło :( pozostałe są chyba za duze :(

 

img,gcsi,16EA6E1C63C50C9F129AC724A14EE6C95D6F13AD,mpid,11,maxwidth,1366,maxheight,613.jpg

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, andzia69 napisał:

Tak :) Mama i mała wczoraj zamieszkała w swoim domu - co prawda dom jeszcze w trakcie wykańczania, ale jest. Obie byly zestresowane bardzo. Mam nadzieję, ze pomalutku dotrą się strony. Pani wzięła tydzien urlopu, żeby siedzieć z nimi. Niestety tylko to zdjęcie mi weszło :( pozostałe są chyba za duze :(

 

img,gcsi,16EA6E1C63C50C9F129AC724A14EE6C95D6F13AD,mpid,11,maxwidth,1366,maxheight,613.jpg

Zdjęcia można zapisać np. w Paint i tam jest opcja zmniejszania- zmniejsz piksele. 

To ja aktualizuje ogłoszenia, jeśli się dobrze orientuję to do adopcji ze szczeniaków  został rudasek samiec i czarnulka sunia ?

Link to comment
Share on other sites

Tak rudy piesek i czarna suczka. Liczyłam na to, ze pani spod Opola, która po zastanowieniu się miała się odezwać w sobotę już sięnie odezwała o małą czarnuszkę :( szkoda...miałaby do towarzystwa również czarną sunię w typie onka. No nic - czekamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, andzia69 napisał:

Tak rudy piesek i czarna suczka. Liczyłam na to, ze pani spod Opola, która po zastanowieniu się miała się odezwać w sobotę już sięnie odezwała o małą czarnuszkę :( szkoda...miałaby do towarzystwa również czarną sunię w typie onka. No nic - czekamy dalej.

A o Lorda nikt nie pytał?  Jest trochę wejść i pobrań telefonów.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, janka@ napisał:

A o Lorda nikt nie pytał?  Jest trochę wejść i pobrań telefonów.

pytała jedna pani, odesłałam ją do ludzi od labków, bo oni będą weryfikować domy

Mały rudziaszek szuka wstępnie transportu do Krakowa ;) Zostałaby sunia...mam nadzieję,ze się ktoś jeszcze odezwie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...