Jump to content
Dogomania

Zwierzaki "Zwierzaka" - prosimy o pomoc w adopcjach i utrzymaniu psów i kotów :(


andzia69

Recommended Posts

24 minuty temu, Janka@ napisał:

Kiedy pojechał i gdzie ? Bo ja go cały czas ogłaszam. Już zdejmuję ogłoszenie. Na jego miejsce dam Dżette.

Na miejsce Tuptusia dałam Dżette, ale w  tytule ogłoszenia nie dałam jej imienia bo chyba ma już ogłoszenie na OLX i mogliby by usunąć.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Janka@ napisał:

Kiedy pojechał i gdzie ? Bo ja go cały czas ogłaszam. Już zdejmuję ogłoszenie. Na jego miejsce dam Dżette.

Janka pojechał w niedzielę do Ćmielowa to rzut beretem ode mnie,bardzo fajni ludzie.ma wielki ogrodzony teren do dyspozycji,duży non stop otwarty kojec i możliwość wchodzenia do domu.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, sleepingbyday napisał:

jeśli łuszczka musi miec zmętnienie, to nie. po prostu ostatnio robiłam cytologie i tak by mogło iść interpretowanie wyników, ale okulistka jeszcze ich nie widziała....

tak przy łuszczce widać wyraźne zmętnienie.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, devoner napisał:

Janka pojechał w niedzielę do Ćmielowa to rzut beretem ode mnie,bardzo fajni ludzie.ma wielki ogrodzony teren do dyspozycji,duży non stop otwarty kojec i możliwość wchodzenia do domu.

To super. Lilly też teraz to zupełnie inny pies. To teraz który następny do adopcji? :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Janka@ napisał:

A o Lorda i Luckiego nikt nie pytał ? :( Jakbyś mogła to zamieść ten opis Piernika i kilka zdjęć, to dam ogłoszenie na Przygarnijzwierzaka - im więcej tym lepiej, będą większe szanse :).

niestety ani pół telefonu o Lorda :( o lucka pewnie też, bo by Devoner napisała

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...