Jump to content
Dogomania

Przydomek hodowlany-jak zmienić?


Kaaja

Recommended Posts

[quote name='puli']Nie moga pisac po kilkanascie propozycji, bo można najwyżej 5. A robia to w celu zaoszczedzenia na czasie. Jezeli zdarzy sie,ze zaden z tych 5 nie zostanie zarejestrowany to całą procedure sie powtarza i trzeba czekac kolejne trzy miesiące. Moje 5 propozycji nie dotarło nawet do FCI,bo w ZG sie nie spodobały i wniosek wrócił do oddziału. Kolejne propozycje wysłałam w listopadzie i na razie odpowiedzi brak. :mad: :mad: Próbuje zarejestrowac przydomek od kwietnia ub.roku i jak tak dalej pójdzie,to suki umrą w dziewictwie albo otworzę rozmnażalnię....:mad: :mad: :mad:[/quote]
poza tym, nie wiem jak gdzie indziej jest. ale u nas w Krakowie TRZEBA podac maksymalną tj 5 liczbę przydomkow... i ja wlasnie w taki sposob "nabawiłam' sie tego niechcianego:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Oj Puli, to co to za propozycje masz na przydomki ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Pierwsza piątka to były jednowyrazowe,krótkie nazwy bez polskich znaków,latwe do wymówienia dla każdego ale czytelne (coś znaczące) dla Węgrów.Poniewaz nie podeszły pani w ZG,to drugą piatkę (tez węgierską) wymysliłam bez litowania sie nad tymi,którzy będą toto czytać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Pierwsza piątka to były jednowyrazowe,krótkie nazwy bez polskich znaków,latwe do wymówienia dla każdego ale czytelne (coś znaczące) dla Węgrów.Poniewaz nie podeszły pani w ZG,to drugą piatkę (tez węgierską) wymysliłam bez litowania sie nad tymi,którzy będą toto czytać :evil_lol:[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Nie moga pisac po kilkanascie propozycji, bo można najwyżej 5. [/quote]
Nie pamietam ile mozna wpisac pozycji ale zasugerowalam sie tym co MartaReksKiwi napisala w podobnym temacie i tam pisze ze podala 10propozycji dlatego sie temu zdziwilam. Puli Ty widocznie sie nie spodobalas pania w ZG:evil_lol: ale dajesz propozycje ktore sa dla Ciebie odpowiednie prawda? Mnie natomiast zastanawia czemu Marta dala 10propozycji w ktorych byly takie ktore jej sie nie podobaly-jaki ma to sens?Rownie dobrze moglas podac nazwy ktore Ci nie odpowiadaja a jedna z nich zostalaby przyjeta.Jednak walczysz od kwietnia o te ktore sa odpowiednie.Wlasnie o to mi chodzilo ze lepiej poczekac dluzej niz sie pozniej meczyc z niechcianym przydomkiem lub kombinowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']poza tym, nie wiem jak gdzie indziej jest. ale u nas w Krakowie TRZEBA podac maksymalną tj 5 liczbę przydomkow... i ja wlasnie w taki sposob "nabawiłam' sie tego niechcianego:shake:[/quote]
Marta w Temacie Zmiana Przydomka piszesz ze podalas 10propozycji-moze wystarczylo podac te wymagane 5?

Link to comment
Share on other sites

A ja podałam dwa, z tego jeden chyba juz jest w Polsce i panie w Zk też tak przypuszczają,więc czekam cierpliwie, a nuż się uda...i ten drugi fajniejszy zarejestrują:eviltong: Nie widzę sensu w podawaniu propozycji wymyslanych "na siłę", bo bardzo często jest tak, że te właśnie przechodzą. I potem chce się zmienić, a jak widć nie taka prosta to sprawa:razz: A czy te 2-3 miesiące są realne, tyle czeka się na zatwierdzenie?

Link to comment
Share on other sites

Ja, przy rejestracji przydomka, zostałam poinformowana, że lepiej dla mnie będzie jeśli podam od razu wszystkie 5 propozycji, ale nie zostałam do tego zmuszona. Mogłam wpisać jedną, ale wolałam wpisać 5. Wszystkie mniej więcej znaczeniowo były do sieibe podobne (4 z 5 były po angielsku), także było mi "wszystko jedno" który FCI i ZG sobie wybierze, bo wszystkie znaczyły to samo :loveu: I tak uważam, że wybrano mi najlepszy (Dreams Become A Reality), mimo, że trochę długi, bo nie wyklucza tego, że imionka będą krótkie i będzie świetnie wyglądać :)

Aha, a na przydomek czekałam 3 miesiące, jednak pieczątkę na zgłoszeniu (czy jak to nazwać) mam z marca, a składałam w lutym wniosek (zgłoszenie), także chyba to zależy od szczęścia ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Elitesse']a jak ci sie znudzi ten nowy to znowu naklamiesz ze slub bierzesz i ci do nazwiska pasowac nie bedzie ?[/quote]
widze ze Cie zazdrosc zzera bo swojego faceta nie mozesz zmusic do "połączenia na wieki" ... przykro mi ale nie musisz w tym temacie sie wyzłośliwiac- moze Tobie tez kiedyś sie uda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']widze ze Cie zazdrosc zzera bo swojego faceta nie mozesz zmusic do "połączenia na wieki" ... przykro mi ale nie musisz w tym temacie sie wyzłośliwiac- moze Tobie tez kiedyś sie uda :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

to raczej on mnie zmusic nie moze :evil_lol: choc w sumie moze by wypadalo ? juz prawie 4 lata ze soba mieszkamy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...