Jump to content
Dogomania

Warszawa- hodowla bearded collie ? oraz pare pytań o charakter.


AgnieszkaDebkowska

Recommended Posts

Witam,
Jestem z Warszawy i poszukuje pieska rasy bearded collie (z rodowodem). Jestem w stanie zapewnić pieskowi dużo ruchu, bo jestem aktywną osobą, pracuję w domu, więc wlasciwie przez większość czasu pies byłby ze mną. Nie planuje wystaw z pieskiem, wiec czy aby zachować większą czystość i wygode mozna pieska podcinać co pare miesiecy? Chcialabym zapytac rowniez czy te psy mają tendencje do ciągłego szczekania- tak słyszalam? Zalezy mi na piesku o zrownowazonym temperamencie. Planuje isc z pieskiem na szkolenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witaj :) To miłe, że interesujesz się tą rasą. W Warszawie jest hodowla, wiosną tego roku miała pierwszy miot, kolejny szykuje się dopiero za około 2 lata :) Ale w Polsce jest kilka hodowli, mam nadzieję, że odległość nie jest dla Ciebie przeszkodą :)
To prawda, to rasa dość szczekliwa, ale z tego co zauważyłam, to głównie na spacerach. Mój bearded ma teraz 1,5 roku i w domu nie szczeka nigdy- dosłownie. Na spacerach też rzadko- tylko na zbyt wielkie kije, których nie może podnieść ;) Także nie jest to nieodłączna cecha tej rasy ;)
Ogólnie jest to super rasa, baardzo towarzyska i kochana.
A, zapraszamy na forum bearded collie :) [url]www.beardedcollie.**********[/url] lub [url]http://www.klubbeardedcollie.darmowefora.pl/index.php?www[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...