Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

co tam, w  te zimowe już dni, słychać u Słodkopsiaków?

Edi jak zdrowie?

 

Podziękowania dodane na stronę, wybacz, że dopiero dziś, ale nie miałam za bardzo jak laptopa odpalić. Jak mój Patryk po 12 h w pracy to ciężko ogarnąć coś więcej niż Janka i stado zwierząt...nie narzekam ;) 

Janek też nie....choć muszę uważać bo ciągle chce "głaskać" psiaki, a z nich wciąż futro leci, które się jakoś do tych małych rączek strasznie klei :D

Muszę się w końcu spiąć i je porządnie wyczesać...choć porządne wyczesanie Lalki to wciąż w sferze marzeń - panicznie boi się wszelkich szczotek i grzebieni :( 

 

Nie wiem, co to będzie jak mój mały dwunogi "piesek" zacznie się po domu przemieszać sam...chyba nie rozstanę się z odkurzaczem i mopem :D 

 

Ale takie obrazki cieszą ;) 

oyQhFwp3k-8Bg9RUK9U1bRHc7JvZ1-fAzblCkVFLuGWqKOW3h0epSEGjKX0CAbwDB9pbzjP7GfnPrWsElAmE8J7kmSVUCjfyDnd81SaTK_cmNGWvhZpXCgWBmRvyKXiQvpSvCCDAHJa9uz-FhNXVq9hDXXuz5vZjxEaA44yXIbf16Bl1pq1sP_mB06tXinJE9WBgI8jxocA3vR4ZVqXypSTMg7WuFrYoui1raJAv4xzQh6izEXxspvu3Ct83yWdokxe-aJiTw08TxaPN3f_zcdv4YEAk8A_yc-4fT4Dc9Jbegz0I9dLmHFEzX85Gbmbq18SCTwzftTcpACp_xXQ97zyujrnXXBWGeFtz3E6G9NCbjHIr9IR1lXC0WsJsMxLkrfD4aBHrpXuQD6p59HMf4Sh8GEmQfxeXgdUeYL6nF1YtzBJ25eBxIemcDND033Euy-epVxi1qLE1gqgDyqDIrK4OZvTJ33nVVHppWZBl9HpwpacOWmKZMKMWnSwcHvNFQBM4qd7mPWt32zE_hQiyQfOu6BSUwgU83C8Nkx2qdNQ9MzHkMtvT_ommJzM8BcMLYwf8BlisyHU-_BADqiEHDCzJ8R9mLxFauPYkPFXiNBdXJceJIsnsqCHzr_bO-JEJncm4ulJYh5BCsEoVZptuRc2aGQ=w880-h586-no

 

nkmxcu6mFZfHjs5fLrVidfgIPYUt9LRAYqIwCIcqh0eEBhY-3eoumgSBZFH_RU7jToXaqMLJZ8e84UbvbiEAFJoA4LZD_FpEGSo5YqddEGyPjYgAWaX3rfUymdwjoujGEV8IhzPpzGMsYPXIdEwodaxH-Q9DTdQGzmH_rignHbwtpDXrhsxGTqbRRKWrSDwATxynbsvgzyVgYGYTJwyJvgNy35VFp4TlevEYirVX1wwAD2TGFK-wN5u1BC6vIaiymR_AztiPuUtt0K8CMo9oC5PRYnmbrrArV9akWOYUXHqqrNZ6yRwoNCwKSef0IXpQnuFHC_ONoW1Qdc5ltbieen-kjy9DOiYYHesUsWbkH0W2cGKLkxtBmNvLIdwGLpad9K1rhPFvBNOEGwUUj03ICLN3WbZd2mN7XzhdS6S_KfcUOovE4hQFcjcEMojhiFPU7VpshRMTMiC8WIacGF9_TEi1jp56C7m6eH00n7eRN6hSuhtPsXvdMGauVuifW--2IEIBkO4DhDBnkK7N5fQ6HkGgotKxzkXz-62UcOIWxEVd5P4JBQPacFHfTo_LHiFkOHAxc3b0guZfizZwGgyR-OHmcAqhmTcY4SUUoTU9ywbSBKhxpm1XdJVtQAHNwDeblgGdMviQYQGEgpnTekwldjlc3Q=w880-h586-no

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Edytko, nawiązując do rozmowy telefonicznej, zdjęcia przydałyby się niewielkiej ilości "nowych psiaków", ale przydałoby się odświeżyć wizerunek kilku tym, co się u Ciebie zasiedziały.

 

1. Fela, wiem, że ma, ale na śniegu i słabo ją widać....może udałoby Ci się choć 3-4 zdjęcia jej na jakimś spacerze zrobić, zanim śnieg nie spadnie. Jak nie to trudno, ale miej ją proszę na uwadze :)

2. Rona, ale to wiesz, tak tylko piszę co by jej nie ominąć :D

3. Wasia- wiem, że mała z niej menda, ale jeśli chodzi na jakieś spacery, to miej ją też na uwadze.

4. Zadra, jak wyżej. Bo ona ma zdjęcia ze swojego pierwszego pobytu u Was, nie wiem czy coś się zmieniło w jej wglądzie, czy nie.

5. Kajo, wiem, że dzikusek, ale może gdzieś mimochodem Ci w kadr wpadnie ;)

6. Lui, ten nowy słodziak.

6.  Smile, jeśli się uda go wyciągnąć na spacer.

7. Wedel, tak jak Kajo...może gdzieś CI wpadnie Ci w kadr :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko Wasia będzie w tym tygodniu sterylizowana, to jej zrobię fotki w domu u mnie...zobaczymy co będzie się działo. 

Rona jutro....

Te inne dzikuski ...nie wiem chyba będą u mnie do końca życia, straciłam nadzieję i dlatego im nawet nie robię ogłoszeń.

Poza tym się boję, że zwieją od ludzi...

Lui zrobię jak będzie chodził na spacery, po kwarantannie na dniach:)

Smile tak jak mówiłam.

 

A teraz fotki maluszków, które są bardzo grzeczne, ale i żywe:) Jak jedno idzie do pokoju , drugie do kuchni a trzecie do łazienki...to ja je łapę przez 10min, bo jak jedno już mam i idę po drugie, to to drugie już jest w innym pomieszczeniu i tak ciągle:) Latają za Roną, Abbą i nami:) Słodziaki....

Tu też chciałam im zrobić zdjęcia sama, ale mi uciekały...rzuciłam kawałki parówek by siedziały w miejscu, ale miały je gdzieś....tylko jasny się na chwilkę nimi zainteresował ...zabrał i gdzieś zaniósł...chyba do Rony.

IMG_3586 (800x437).jpg

IMG_3592 (800x533).jpg

IMG_3609 (722x768).jpg

IMG_3618 (729x800).jpg

IMG_3624 (800x534).jpg

Link to comment
Share on other sites

Maluszki bardzo się do nas przyzwyczajają i to jest powód, że je wydajemy...bo tak to muszę napisać, że są bardzo grzeczne jakby ich nie było. ale mają wszystko co potrzebne do szczęścia , to po co płakać.2 mamusie, 2 swoich ludzi, zabawki, jedzonko i duże łoże:) 

Rona jest u mnie w domu i również jest przegrzeczna! Czyściutka i kochana. Ładnie chodzi na smyczy i w ogóle mogę pisać o niej w samych superlatywach. Jedynie podwarkuje na Abbę, ale wiadomo to o szczeniaki. Za to do nich jest kochana, traktuje je jak mama.  Już 10 dni po sterylce, to jej zdjęłam ubranko i zrobiłam kilka zdjęć, bo tylko tyle się dało. Bardzo się boi aparatu.

Marzenko napisz, że jest w typie wilczarza.

IMG_0335 (800x719).jpg

IMG_0341 (800x667).jpg

IMG_0345 (800x748).jpg

IMG_0347 (800x800).jpg

IMG_0356 (800x638).jpg

Link to comment
Share on other sites

U nas się wszystko pokapciało:( zostałam sama z ok 30 psiakami . Moja pracownica miała udar i do pracy już nie wróci a Andrzej musi mocno  u siebie pracować, by nas utrzymać, bo gmina sobie żarty robi...nie zgłasza psów. W listopadzie tylko jeden był piesolek za 1400zł po odliczeniu podatku a koszty miesięczne przy 30 psach.....masakra!

To raczej nie dam rady robić zdjęć psiakom i tu często wchodzić. Przepraszam.

No i dosyć, że nie za bardzo będzie mnie stać na pracownika, to jeszcze ciężko będzie ze znalezieniem kogokolwiek tu do pracy, bo dojazd utrudniony a z okolic mało jest psiowych ludzi i do tego mobilnych.

Mam nadzieję, że chociaż przed świętami to się jakoś zmieni...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi Edytko, że się tak wszystko źle układa :(

 

Dużo zdrowia dla Krysi! udar to straszna sprawa.

 

Dużo sił Wam przesyłam! Wierzę, że to kłopoty przejściowe i się wszystko dobrze ułoży!

 

Odświeżyłam wczoraj ogłoszenia na OLX, może jakimś cudem ktoś się do Ciebie sensowny odezwie w sprawie adopcji. 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Marzenko..trzymajcie za Krysię kciuki w środę ma ciężką operację.:(

A u nas troszkę lepiej, bo może znalazłam pracownicę...na razie sprawdzamy się na wzajem.

Nowych piesów nie ma...Za to poszła do domu Una i Delik zostaje:)

A to przystojniak Lui, który umie chodzić na smyczy i ogólnie to fajny psiak. 

 

IMG_3786 (800x696).jpg

IMG_3797 (800x749).jpg

IMG_3798 (800x788).jpg

IMG_3803 (800x533).jpg

IMG_3807 (800x648).jpg

Link to comment
Share on other sites

Marzenko no właśnie nie było operacji, lekarz nie miał czasu. Wczoraj wieczorem miało się wyjaśnić, ale jeszcze nie dzwoniłam

Nowa pracownica jest super:) ale niestety tylko do lutego będzie, jej mąż ma propozycję pracy w innym mieście, ale wyjaśni się to na początku roku.

Lui miał operację...miał zapalenie prostaty i był wnętrem, to przy okazji został bezjajeczny. Czuje się dobrze, tylko mam go w domu.

Został jeden szczenior, wczoraj poszły 2.

ale teraz jak nie ma z kim wariować, to demolka się z niego zrobiła;

A to on:) Ubranko od Ciebie mu się przekrzywiło, ale nie widziałam, bo to Andrzej robił fotki a wiadomo faceci nic nigdy nie widzą, oprócz meczów, piwka i pięknych kobiet:P

IMG_3878 (696x800).jpg

IMG_3888 (800x676).jpg

IMG_3891 (788x800).jpg

IMG_3895 (800x774).jpg

IMG_3899 (800x758).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...