Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Postaram się szybko ogarnąć stronę, ale jestem teraz 3 dni praktycznie sama w domu, więc nie obiecuje, że Janek i piesy dadzą mi wszystko zrobić na raz ;) Teraz mój pierworodny potworek ma drzemkę, więc może się coś uda zdziałać.

 

Czy Wili i Czelsi są już w swoich domach? Bo miały jakoś iść no nie ? Czy ktoś jeszcze znalazł dom?

Czyli Lucky jest teraz u Ciebie, ale idzie wkrótce do domu? 

 

Zapłaciłam za stronę, 120 zł (jak co rok z konta bazarkowego, teraz tam zostało coś koło 50 zł, to na jakieś wyróżnienia ogłoszeń może być, jak tylko uda mi się jakieś ogłoszenia zrobić, może w piątek jakieś na OLX mi się uda), jak dostanę fakturę, to prześlę ją na maila do Twojego męża ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeszcze  mam  kilka zwariowanych dni, bo w niedzielę goście odlatują. 

Muszę coś teraz napisać i wkleić zdjęcia nowych piesów.

Marzenko dodaj znowu Delika, bo wraca do nas jak bumerang...już go nie oddamy właścicielom. 15 km a on to przelatuje w ciągu kilku godzin. 

Poza tym dziadek po leczeniu nadal bez życia...ale podobno on ma lat  17plus , to co się dziwić. 

 

Nowe, to słodziaki...chociaż sunia Wasia (?) ta mała, to charakterna panienka i niezła z niej była gryzolda, kiedy do nas trafiła.

Teraz już macha ogonkiem...jeszcze na dystans, ale przez kraty daje się pogłaskać. Ma ok 2 lat.

 

Duża, Rona..(chyba nie było) sama słodycz i piękne oczy.  Ma ok 4 lat.

No i szczyl 3 tyg, docelowo średnio duży jak labek. 

 

 

Rona:)

IMG_2624 (1024x683).jpg

IMG_2625 (1024x683).jpg

IMG_2631 (1024x683).jpg

IMG_2637 (1024x683).jpg

IMG_2638 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Edytko, miałam Ci powiedzieć o tych butkach z bazarku, ale wyleciało mi z głowy...jak się czegoś nie zrobi od razu to potem się zapomina...

 

zaraz dodam nowe, śliczne piesy, na stronę.

 

czy Lucky i Mala są już w domach? Czy ktoś jeszcze ma dom?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Istar19 napisał:

Przepraszam Edytko, miałam Ci powiedzieć o tych butkach z bazarku, ale wyleciało mi z głowy...jak się czegoś nie zrobi od razu to potem się zapomina...

 

zaraz dodam nowe, śliczne piesy, na stronę.

 

czy Lucky i Mala są już w domach? Czy ktoś jeszcze ma dom?

Marzenko nic się nie stało...mam tak samo, że jak nie zrobię od razu to zapominam, ale nie ma takiej możliwości, aby wszystko zrobić w tym momencie, co trzeba.

Poza tym to ja powinnam Ci dziękować a nie marudzić, bo podarowałaś swoje buty na bazarek....Dziękuję:)

 

Mala w domu:) Lucky jeszcze nie.

Link to comment
Share on other sites

hahahaha do Grzybowa :P 

a gdzie ten domek?, bo bym może była zainteresowana...w środę będę miała jakąś wielką panienkę po sterylce i nie wiem jak to wytrzymam.

Nila jeszcze jest, mały bobas, Abba i jakaś Pannica po sterylce...każde z nich wymaga opieki...nawet Abcia ostatnio ciągle chce być obok mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Telma miała usuniętego guza oraz była wysterylizowana, na razie jest dobrze, ale ona ma takie dziwne napady paniki....tak  znienacka.Nie wiem o co chodzi, tak jakby ją nagle coś ugryzło..co gorsza miała tak samo Asza i źle się to skończyło. Dlatego bardzo się martwię.

Na  pierwszy spacer poszedł Maksel:) nawet daje radę...trochę tylko ciągnie.

 

  Robiłam zdjęcia, ale nie miałam szczęścia, bo co trochę ktoś przyjeżdżał i z tego powodu Delik , taki piękny pies ma  byle jakie zdjęcia :(

A szczeniaki takie sobie...

Za to zaraz po sesji poszedł do domu czarny szczenior, czyli zostały tylko 2 rudzielce.

I tak dzisiejszy dzień, to dzień rudej jesieni i rudych piesów:)

 

Marzenko czy mogłabyś usunąć z zaginionych psów owczarkę z Kawczyna ...znalazła się:) to drugie zdjęcie od góry.

IMG_2812 (1024x683).jpg

IMG_2813 (1024x683).jpg

IMG_2815 (1024x888).jpg

IMG_2817 (1024x811).jpg

IMG_2819 (1024x740).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...