Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Tym wszystkim psiakom z Grecji by można było pomóc tu na miejscu ale jak to zrobić aby znalazły się u nas.Ktoś by musiał założyć na FB wydarzenie i wtedy by była duża szansa na pomoc tym psom.Agnieszka zebrała około 10tyś.zł i dary w postaci wszelkich środków opatrunkowych.Poszło do Grecji kilka dużych paczek.Akcja trwała tydzień.Ja nie jestem biegła na FB.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Tym wszystkim psiakom z Grecji by można było pomóc tu na miejscu ale jak to zrobić aby znalazły się u nas.Ktoś by musiał założyć na FB wydarzenie i wtedy by była duża szansa na pomoc tym psom.Agnieszka zebrała około 10tyś.zł i dary w postaci wszelkich środków opatrunkowych.Poszło do Grecji kilka dużych paczek.Akcja trwała tydzień.Ja nie jestem biegła na FB.

Dzwoniłam tam i nie mogą pomóc:(

A to Chelsi, która może w piątek pójdzie do domku.

IMG_0059 (1024x684).jpg

IMG_0068 (1024x698).jpg

IMG_0073 (1024x683).jpg

IMG_0106 (1024x683).jpg

IMG_0107 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Edytko, bo jak tak czytam teraz tylko z doskoku, bo Patryk wrócił do pracy, a ja sama z Jankiem i zwierzyńce staram się dom trzymać w względnym porządku ;)

Która sunia ma szansę na dom w Polsce? Skąd dokąd szukacie transportu? Z tej miejscowości Kokino Nero? Mogę ją wrzucić na FB w jakieś grupy transportowe, ale potrzeba mi konkretnej wiadomości, bo niedoczas mam straszny jeśli chodzi o internety. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko to ta duża w typie colie. Znajdę jej dom, jak się uda ją ściągnąć.... jest kochana i mądra.

Transport do Polski ...gdziekolwiek. Podjedziemy po nią. Z Kokino Nero.  Dziś jak tam dzwoniłam , to podobno biega a za nią psy. Chyba cieczka:(

Tak bardzo chciałabym jej pomóc....ma takie smutne oczy.

 

Ja napisałam prośbę  na forum kamperowców ,,camperteam''

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, andzia69 napisał:

nie wiecie czemu nie można wejsć na stronę przytuliska? pisze, ze witryna jest nieosiagalna :(

chciałam podesłać male suczki jednej pani i nei mogę

 

Andzia strona raz na jakiś czas tak ma, jak mają prace na serwerach,  ale już chyba działa (u mnie działa, zarówno normalnie, jak i w edycji, to i u Ciebie powinna już działać)

Link to comment
Share on other sites

Nowe piesy :)Nie wiem który ładniejszy....wszystkie do wycałowania:)

Szczeniaczki to : 2 rodzeństwa 3 miesięczna, docelowo będą takie do 10 kg .  Jasna dziewczynka, najbardziej kumata i rudy chłopczyk , bidulek ma krwiaki w uszach. Jedno nadaje się do operacji a drugie to grube, co zwiesza na dół już nie :(

Nie wiem co robić...

a czarnulek to 6miesięczny chłopaczyna, docelowo ok 7-8 kg.

 

Czarny podpalany, to Lucky( tak go nazwała Pani, co go bierze)1,5 roczny słodziak Waga ok 12 kg.

 

IMG_0205 (1024x937).jpg

IMG_0206 (1024x1011).jpg

IMG_0207 (1024x991).jpg

IMG_0209 (1024x871).jpg

IMG_0220 (1024x723).jpg

Link to comment
Share on other sites

A teraz prawie onka Telma, ok 8 letnia, kochana, ale bardzo nietykalska. Czy z bólu, czy ze strachu...nie wiadomo, bo ma guza na listwie wielkości mandarynki, do tego dziwny ma ogon.

Tak to daje się głaskać, ale bez macania i bez zakładania czegokolwiek. Na widok obroży dostaje paniki.

i 2 letni Maxel , słodki , uroczy, żywiołowy....bardzo fajny psiak, zabrany rodzinie patologicznej, która się zatraciła do tego stopnia, iż zabrali jej dzieci. a Max był bez opieki i wyżywienia.

IMG_0307 (1024x820).jpg

IMG_2508 (1024x683).jpg

IMG_2524 (1024x683).jpg

IMG_2530 (1024x683).jpg

IMG_2538 (1024x683).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...