Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

hehe jaka mina! Super ! 

Ja Wam tu pokażę, tylko zacznę chodzić....:)

 

lalka piękniocha -niania, już  nie posiłkuje się jego pampersami?

 

 

 

Jak komuś się podoba moja Abcia, to mamy właśnie jej sobowtóra w młodszej wersji...teraz trafiła. Wygłodniała i wychudzona, tylko ma bardziej puszystą sierść. 

 Musiała zwiać z łańcucha, bo ma straszną skórę na szyi, bez sierści i w rankach. Tak samo na grzbiecie jest wyliniała.   

Brzuch ma zwisający i to mi się nie podoba. Zdjęcia  z telefonu później...

Link to comment
Share on other sites

Piękna sunia. Dojdzie u ciebie do siebie i będzie jeszcze piękniejsza :)

daj jej jeszcze imię to jutro dodam ja na stronę :) dzis już mam zajęcie...Janek nie chce ani spać, ani jeść, ani nic mu się nie podoba ;) zmęczony i marudny ...faceci :D

Link to comment
Share on other sites

 W poniedziałek  trafiły 2 nowe suczki:) Tala mamusia większa  ok 2 lat  9kg i Mala córcia ok 7kg  i ok roku  . Po pierwszej cieczce.Wałęsały się po cmentarzu.

Obie pro ludzkie z małą dozą ,, chciałabym, ale się troszkę boję''  Obie kochane, ale potrafią ostro walczyć o jedzenie...przynajmniej tak było  przy pierwszych posiłkach.

Dziś jadły grzecznie obok siebie:) 

 

IMG_0105 (640x608).jpg

IMG_0110 (640x430).jpg

IMG_0126 (640x524).jpg

IMG_0127 (640x618).jpg

IMG_0128 (640x559).jpg

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Istar19 napisał:

Tala i Mala na stronie :)

owczarka też....ale chyba nie podałaś mi jej imienia i wieku ;) albom ja ślepa i nie widzę ....

To nie Ty ślepa , tylko ja gapa:P

Owczarka to Nida i wiek 4 lata:)

dziś trafił kolejny szorściak- chłopak i zaciążona sunia...jutro foty.

Link to comment
Share on other sites

Na razie 2 psy wklejam nowe a jest jeszcze 3....w tym 2, które na 90% idą do domu, bo są u nas tylko na zabiegi i szczepienia. A psy są dane pani przez gminę. 

A te ze zdjęć, to szorściak Happy ok roczny, łagodny i proludzki :) oraz towarzyski do suk, chociaż nie lubi się dzielić swoim jedzonkiem.

Jest średni, mniejszy od owczarka.

 

IMG_1490 (435x640).jpg

IMG_1501 (640x427).jpg

IMG_1502 (640x427).jpg

IMG_1504 (640x427).jpg

IMG_1505 (640x427).jpg

Link to comment
Share on other sites

I Benji, grzeczny, ruchliwy i kochany ( na tą chwilę) bo jest obolały . Uszy w strasznym stanie z robalami. Zachowuje się tak jakby chciał uciec przed tym bólem. Zaraz jedzie do weta na czyszczenie i leczenie.

Ma ok 8 lat, jego pan był podobno bezdomny, raczej bym napisała bardzo biedny, bo  mieszkał w strasznych warunkach ale jednak mieszkał w jednym miejscu.

Benji  został sam na łańcuchu , kiedy pan trafił do szpitala a potem umarł, pies nadal czekał na niego.... Dopiero po jakimś czasie  ktoś  go uwolnił a po 4 miesiącach inni ludzie , którzy tamtędy  przejeżdżali , zlitowali  się i go zgłosili.

Nie wiem jak miał wcześniej na imię .

 

Marzenko Zadra wraca:( miałam do wyboru dom dla Zadry lub Kidy, bo niestety się nie dogadują. Zdecydowaliśmy my z państwem, że Kidzie bardziej jest ten dom potrzebny, bo staruszka i super się dogaduje z inną państwa rezydentką oraz pokochała ją cała rodzina.

A Zadra ,....no cóż, nie zmieniła się...nadal stroni od ludzi :( to wraca na swoje podwórko. 

 

IMG_1527 (640x427).jpg

IMG_1530 (640x427).jpg

IMG_1533 (640x427).jpg

IMG_1535 (640x427).jpg

IMG_1559 (640x427).jpg

Link to comment
Share on other sites

czyli można zdjąć Kidę ze strony? :)

ktoś jeszcze znalazł dom?

 

przywrócę Zadrę. -> o tą sunię chodzi (upewniam się ;) )

http://przygarnijpsa.pl/zadra

Czy poza tym, że stroni od ludzi są jeszcze jakieś info o niej? Chodziła w ogóle na smyczy? Była w domu, czy na dworze trzymana? Ona będzie miała około 5 lat teraz? 

Link to comment
Share on other sites

Tak, to ta piękniocha....lat chyba 4.  Gryząca przy dotyku i stroniąca od ludzi. To nie bojaźliwa sunia tylko dzikuska ....nie umie chodzić na smyczy. Nie była w domu, bo w domu dostawała szału....ona dobrze się czuje wolna! i tak miała, biegała cały czas luźno.

Bardzo szczekliwa i zadziorna, ale z uległymi psami się dogaduje. Czasami ma tendencję do ich zaczepiania i podgryzania.

Ładna, ale trudna!

 

Kida zostaje:) 

 

A Benji właśnie zostaje kastrowany, to wnętr .

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, andzia69 napisał:

chyba Ci się zdjęcia onków pomieszały i Nida razem z nowym :)  uszy masakra! 

taa wtryngoliła mi się:) A Benji taka bida, tak mi go szkoda:( dopiero mu kołnierz Andrzej zakładał, bo się wybudził. 

Wet określił wiek na 5 lat, czyli znów zawyżyłam ...Marzenko wpisz 6-7.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...