Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Jared na stronę dodany, zdjęcia pannic dodane.

 

Neli jest śliczna ! Szkoda, że ja już mam komplet bo bym Ci ją porwała :P Dalibyśmy sobie z nią radę :P No ale niestety, nikt się już u nas nie zmieści...a szkoda ;)

 

Edi wysłałam Ci dziś rano maila, nie wiem, czy widziałaś. Jak będziesz mieć chwilkę to zerknij proszę.

Link to comment
Share on other sites

Taaa kochaś zadziwia wszystkich.

 

Marzenko kochana, wklejam nowe psiaki ale bez opisów i imion, chodzi mi tylko aby były na stronie jak ktoś ich będzie szukał, bo towarzystwo zabrane z cieczek.

A ja niestety mam czas na pozycji minusowej:( codziennie przesiaduję w szpitalu i akurat teraz masa nowych psów...dziś była też łapanka dzikiej suni z dzikimi szczeniakami, to następne są już w kolejce.

Agacia łapała z moim Andrzejem, ale schowały się w norze i tylko 1 zabrała Agatka do domu. Jutro druga tura...zobaczymy jak pójdzie , bo trzeba przekopać kawał ziemi łopatą.

Do tego jeszcze pracownica się rozchorowała, to kicha totalna...

 

Piesek bojaźliwy. średni

IMG_2651 (1024x684).jpg

IMG_2654 (1024x803).jpg

IMG_2619 (1024x743).jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak będziesz komuś chciała zmienić imię, to pisz na jakie :)

Jakoś śnieg za oknem sypie, mróz się zbliża i wyszło zimowo:

 

1. Szorstkowłosemu, srebrnemu pyszczkowi wpisałam imię Szron - Szronik taki ;)

2. Psiak po sedalinie - Kori - co po japońsku oznacza lód :)

3. Mały, brązowy - Jak mówiłaś, ma wpisane Słodziak

4. Sunia Bea

5. mały czarny psiak - Furu - po japońsku opady śniegu

Link to comment
Share on other sites

No  i znowu nowe psiaki, ale chociaż dobrze, że gmina przyjęła i nie muszą stać na mrozie.

Pies przywiązany i malutka sunia, ale fotki jutro. 

 

U nas jak wszędzie...mroźno!!!!!!

Ale najbardziej mnie stresuje to, że niektóre psy rozwalają wejścia do bud:( i przez to marzną....

Tak jak u nowego Kori,  5minut było... co do niego to jest bojaźliwy, chyba nawet bardziej niż był...tzn, po sedalinie.

Dziś były na 1 spacerze Ida:), Aran, Colt...dają radę na smyczy:)

I  nasze śliczności dziewczynki szczeniorki dziś uczyły się smyczy i też nieźle sobie radziły.

 

a to wczorajsze foty Pixela i Frido( Marzenko proszę zmień na stronie imię, bo w książeczce wet tak zapisał)

Pixel, śliczny, to taki mniejszy Wasabi, tylko z wyglądu a z charakteru to słodziak:)

 

 

 

 

 

IMG_2716 (1024x816).jpg

IMG_2719 (1024x684).jpg

IMG_2720 (1024x683).jpg

IMG_2724 (1024x683).jpg

IMG_2710 (1021x1024).jpg

Link to comment
Share on other sites

Śliczne psiska :) jutro rano dodam zdjęcia na stronę i zmienię imię ;)

Dobrze że nowe psiaki już nie marzną ! U was też takie mrozy? U nas w noc -15 w dzień -10...aż mi się źle robi jak myślę o tych wszystkich psiakach porzuconych, w dziurawych budach itp :( 

Głuptasy z tych psiaków co psują wejścia...nie wiedzą że sobie szkodzą. Ale nawet bez zasłonki i tak mają ciepłej w budach niż poza nimi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...