Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

niestety my mieliśmy router z Orange funbox..i do niego żaden zasilacz nie pasuje - jest mocno specyficzny, próbowaliśmy juz kilku pożyczonych i o nowych i żaden nie zadziałał...musi być oryginalny a takiego nie w sposób dostać bo Orange zasilaczów nie sprzedaje...

Ale jest nadzieja ze już jutro będzie router, to w czwartek około 15 mogłabym usiąść do ogłoszeń :) 

więc przy okazji napisz mi kto i na co ogłosić :)

 

Timona nawet nie zdjęłam ze strony jeszcze. Nie mogę nic na stronie zrobić z komórki niestety.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam...

 

napisz mi proszę, jak nazywa się mama szczeniaków? Ta mała terierka?

i ten pies trikolor z którym masz problem miejscowy?

I nazwałaś już tą 5 miesięczną szczeniorkę od Grażki?

 

jutro uzupełnię stronę.

Napisz kogo ogłosić i na jakie miasto.

 

Dziś nam Lalka ( z Elary, wyszło nam zdrobniale Lalka...) napędziła wielkiego stracha ...szukaliśmy jej 2.5 h z Patrykiem !

A uciekła...przez okno...chwila nieuwagi, a ta mała pchła wyskoczyła przez okno i poleciała w długą oO. Z okna do ziemi mam jakieś 165 cm...dobrze, ze sobie nic nie zrobiła ! No i że w końcu się znalazła...ale co się za nią nachodziliśmy....na szczęście trzymała się dosyć blisko domu/terenów spacerowych...ale złapać ją też ciężko. Gdyby nie Licho, do której podbiegła w końcu, to by się pewnie nie udało. Do pracy się spóźniłam przez nią, ale no cóż...w pracy wyrozumiali na szczęście.

Pilnujemy zawsze drzwi, jak wychodzimy, żeby żaden pies nie uciekł samopas...a tu...nie sądziłam, że otwarcie okna na 5 minut by wywietrzyć mieszkanie porządnie, skończy się taką ucieczką :( Jeszcze pewnie, gdyby nie obcy ludzie na podwórku przed domem, którzy ją wystraszyli, to by nie zwiała na ulicę, a tak...wyskoczyła, przestraszyła się i pognała. 

Na szczęście po tych 2.5 h się znalazła i jest cała i zdrowa, choć troszkę śmierdząca...to nic...menda z niej straszna, niszczy wciąż wiele, ale i tak ją kochamy...a ta nam takie numery odprawia...

 

Czemu oddali Gattę? Ona też niszczycielka, czy coś jeszcze? w ogłoszeniu coś pisać o jej zapędach destruktorskich? Jak zachowuje się w domu, poza niszczeniem? Przydałoby się jej tez kilka zdjęć nowych, bo pewnie pannica trochę wydoroślała. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zunia nie jest w ciąży, tylko albo po wczesnym wyszczenieniu albo to ciąża urojona, bo nie widać żadnego płodu.

a to Abcia z Uszatką (córcią Megan):)

W domu szczeniorka jest grzeczna, przynajmniej się stara. Czasami tylko ją coś zaciekawi ..np dziś dorwała modelinę mojej wnusi, ale wiadomo owoc zakazany lepiej smakuje:)

Co do czystości, to dopiero się uczy..nie jest fatalnie .

Poza tym to typowy pies kanapowy, mogłaby na kanapie robić wszystko ..jest jak na razie dla niej najważniejsza:D

Chociaż lubi też Abcię i troszkę mnie. 

 

IMG_2359 (800x533).jpg

IMG_2368 (800x534).jpg

IMG_2373 (800x533).jpg

IMG_2516 (800x738).jpg

IMG_2510 (800x637).jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś była piękna pogoda, to wykorzystałam ją na zdjęcia psiaków:)

A że ostatnio psiaki mają nową ciocię, co je uczy smyczy i spacerów, to mamy aż 3 nowe premiery*

Jako pierwszy zaprezentuje się Mezzo:)

Fajny psiak, z dużą dawką miłości do człowieka ale i do psiaków...tylko , że są to 2 różne uczucia, bo psy i suczki muszą mu się  jednocześnie podporządkować.

Ale lubi się z nimi bawić.

Na smyczy się dopiero uczy...ale przychodzi mu to z trudnością jak musi obserwować biegające luźno psy.

Na spacerze z Neą i Jagódką:)

 

IMG_2525 (800x533).jpg

IMG_2529 (800x788).jpg

IMG_2536 (800x533).jpg

IMG_2542 (800x533).jpg

IMG_2543 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...