Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

i nowe piesy...

 

Te 2 , to dwóch wystraszonych facetów..jutro im zrobię lepsze zdjęcia, bo siedzą w budach wystrachy.

Ten mniejszy miał na sobie kawałek łańcucha , sznurek  mocno zaciśnięty i kawałek obroży:( jest młodziutki.

a ten tricolor ma coś z łapą i prawdopodobnie to tata szczeniaków , co będą poniżej...matka dzikuska nie da się złapać.:(

 

 

IMG_20170917_151247 (800x600).jpg

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałam, bo oczywiście miałam przejścia ..Klarę coś uchlało w oko i momentalnie spuchła tak, że nie miała oka tylko guuuuza .

Ale dostała zig zig  od weta i jej opuchlizna zeszła.

Poza tym złapaliśmy dzikuskę matkę szczeniaczków:) radości było sporo :) ale jest jeszcze wystraszona , by wyjść  ..siedzi w środku.

imion nie mam...:( może coś wymyślę.

Ten z łańcucha, to już jest fajniejszy ..bawi się z yokim:) ludzi się jeszcze boi, ale je z zza krat z ręki. Może będzie Olik, ma ok roku.

A ten drugi siedzi w budzie i szczeka.

Jest jeszcze coś co muszę napisać, bo cieszę się z tego ogromnie,,,Kazan daje się już głaskać:) przynajmniej mnie.

a to Olik

 

 

 

 

IMG_1772 (800x758).jpg

IMG_1777 (800x533).jpg

IMG_1779 (800x471).jpg

IMG_1780 (800x533).jpg

IMG_1786 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Andzia wiem, że teraz  nie masz tego w głowie...ale może Ci się przydadzą zdjęcia łobuzów.

Tak szaleją i się kłócą, że chciałabym do nich wejść i pobawić się z nimi , ale niestety jeszcze nie teraz:( 

Jak nie będzie padało w sobotę, to biorę się za odkażanie siebie i zabieram rodzinkę na spacer. 

 

Zdjęcia są fatalne, bo ja nie mogę do nich wchodzić, pracownicy już nie było a Karola przychodzi do nich wieczorem.

Na zdjęciach z moim znajomym. Może coś uda Ci się wybrać.

IMG_1796 (800x533).jpg

IMG_1797 (800x533).jpg

IMG_1799 (800x534).jpg

IMG_1837 (800x533).jpg

IMG_1885 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

kochana dodam na stronę jak tylko odzyskam Internet w komputerze - z telefonu nic na stronie nie zdziałam.....

 

podczas naszej nieobecności ktoś ( nie będę wskazywać palcem) zjadł nam zasilacz do routera :( i musimy teraz załatwić sobie nowy...dobrze że zasilacz i kilka innych kabli przy okazji nie byłu pod prądem...jakos mamy na szczęście w nawyku wyłączenie prądu w większości miejsc jak wychodzimy do pracy. 

 

Internet powinnam odzyskać do jutra wieczorem...oby :) wtedy wszystko ładnie wyląduje na stronie. 

 

odświezyłam ogloszenia na olx. w przyszły czwartek mogę ogłosić psy na nowo to wiesz, daj znać do przyszlego czwartku rana kogo i na co ogłosić :)

Link to comment
Share on other sites

Ojoj to się porobiło Marzenko...albo porobiła paskuda:P

Dziękuję za ogłoszenia:)

A Karolince za zdjęcia mamusi, co robiła przed chwilą. Ja niestety nie mogę tam wchodzić:(

Nawet ładnie wyszły :)

Mamusi śliczna i chyba młodziutka..w sobotę będzie u nich wet, to dokładnie powie. Może będzie miała na imię .......heh...kto pomoże

 

IMG_2116 (800x647).jpg

IMG_2117 (800x533).jpg

IMG_2119 (800x797).jpg

IMG_2121 (800x533).jpg

IMG_2122 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

niestety wciąż nie mam Internetu stacjonarnego :(

okazało się że nie da rady dokupić samego zasilacza, bo żaden poza oryginalnym nie pasuje, a oryginalnego samego kupić sie nie da....tak więc do czwartku czekamy na nowy router.

z wiązku z tym ogłoszenia mogę zrobić w piątek rano ( między 10, a 12). stronę postaram się jeszcze w czwartek wieczór uaktualnić, bo wtedy juz powinnam mieć Internet....

 

poza tym to wszyscy w domu żyją i mają się dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...